Grzybobranie ???? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Grzybobranie ????

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Grzybobranie ????

Ciekawe czy uwierzycie w taką historie.?

Ostatnio dopisuje pogoda wiec postanowiłam wybrać się na grzyby. Chodzę i chodze po lesie i nic ani jednego. W międzyczasie zadzwoniła koleżanka z pytaniem ile już nazbierałam grzybów? Mówię daj spokój ani jednego jeszcze chwilę pogadałyśmy i się rozłączyłam. Odwracam sie a niedaleko stoi facet kolo 40 i się przygląda. Podszedł przywital się grzecznie i rozmowa zeszła wiadomo na temat grzybów. W pewnej chwili facet podaje mi swoje uzbierane grzybki żebym  na pusto nie wracala do domu. Nie chciałam przyjmować ale sie uparł. Po prostu położył reklamówkę z grzybami i sobie poszedł ot tak. Grzyby zabrałam i szybko wyszłam z lasu .
W domu nie bardzo wierza  hsha

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Grzybobranie ????

A czemu mamy nie uwierzyć?

Życie ...

3

Sprawdź dobrze czy nie trujace wink

4

wieka napisał/a:

Mogą być też obsikane nie tylko przez leśne zwierzęta.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

5

wieka napisał/a:

Skoro żyje

6

Ależ oczywiście, że tak bywa. Dawno nie zbierałam grzybów, ale pamiętam, że jeśli komuś nie spodobały się nazbierane grzyby,bo może nie takie jakby chciał, zdarzało się, że oddawał, a sam zbierał lepsze.

Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni, jest ona na końcu twojego ramienia

Audrey Hepburn

7

Niektórzy lubią zbierać "dla sportu" ale nie lubią ich w domu oczyszczać, przebierać, przyrządzać a nawet jeść... to oddał.

Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa- Jiddu Krishnamurti

8 Ostatnio edytowany przez Szeptuch (2022-10-09 17:01:27)

takie info.

Nigdy nie zbierajcie grzybów w plastikowych reklamówkach,nigdy.
Używajcie tylko i wyłącznie koszy,czy to wiklinowych czy bambusowych.
Dlaczego?
Bo w reklamówce grzyby nie oddychają,zaparowują.
I uwaga.
Zachodzą w nich procesy gnilne.
Już 3h w takiej reklamówce może sprawić że poważnie sie tymi grzybami zatrujemy.
Bardzo często widze niestety takich gagatków, którzy zbierają grzyby, i zostawiają potem w samochodzie,i ida po jeszcze.

Zgred

Prawdziwy grzybiarz nie tylko z wyboru ale i z zainteresowaniA

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Grzybobranie ????

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021