Ulegla sissy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Sissy Monika (2022-04-23 14:40:16)

Temat: Ulegla sissy

Witam ,

Jestem uleglym facetem ktorego kreci klimat feminizacji i zmiany ubioru , zachowan na kobiece pod okiem i wedle wymagan kobiety, kobiet. Mam juz w tym spore doswiadczenie.Nie czuje sie jednak osoba trans i raczej nie chcialabym w pelni zmieniac plci , jednak sam proces transformacji i nauki kobiecosci jest szalenie ekscytujacy. Uwielbiam takze sluzyc kobietom np jako pokojowka i spelniac ich zachcianki. Nie interesuje mnie tez zbytnio seks klasyczny wrecz bardziej kontrola i ograniczanie moich orgazmow lub nauka osiagania przyjemnosci w kobiecy sposob.Po prostu jestem szalenie zafascynowana kobiecoscia i strasznie kreci mnie wszystko co z tym zwiazane.Uwilebiam nasladowac kobiety , brac z nich przyklad i przewaznie calkiem niezle wychodzi mi spelnianie ich oczekiwan w tym wzgledzie.
Caly proces interesuje mnie tylko gdy jest przeprowadzany pod okiem i wedle wymagan kobiety. Sama w ogole nie mam ochoty rozwijac bardziej swojej kobiecej strony jednak brakuje mi rozwijania sie dla kogos.

Czy z punktu widzenia kobiet bi / les lub dominujacych jest mozliwy jakikolwiek zwiazek relacja z osoba taka jak ja ?
Czy kogos interesuja kreca takie klimaty ?
Jesli tak to chetnie o tym porozmawiam.

Generalnie pytam bo nie kreca mnie faceci z czysto estetyczno wizulano psychologicznych wzgledow.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Ulegla sissy
Sissy Monika napisał/a:

Witam ,
Jestem uleglym facetem ktorego kreci klimat feminizacji i zmiany ubioru , zachowan na kobiece pod okiem i wedle wymagan kobiety, kobiet..........Nie czuje sie jednak osoba trans i raczej nie chcialabym w pelni zmieniac plci , jednak sam proces transformacji i nauki kobiecosci jest szalenie ekscytujacy. .......
Generalnie pytam bo nie kreca mnie faceci z czysto estetyczno wizulano psychologicznych wzgledow.

Że co???? smile
Nie sądzę by kto na forum był w stanie odpowiedzieć. Bo wiesz, my tu hołdujemy tradycji ciemnogrodu....tak zwyczajnie ....jak to chłop z babą....
Może trzeba by zaciągnąć opinii psychologa lub seksuologa....i to obytych w nowoczesnych meandrach psychiki ludzkiej.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021