W kazdym napotkanym mieście - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: W kazdym napotkanym mieście

Proezja

Byle tylko nie umrzeć w zimnym hotelowym łóżku.
Jeszcze tylko, mój groźny Boże przymknij na chwilę zmęczone powieki, bym mógł spokojnie dokończyć to, na co czasu nie miałem.
Jeśli będę miał szczęście, może uda mi się dotrzeć do tego miasta, gdzie razem śmiejąc się, kradliśmy czereśnie starym straganiarkom, dewotkom z drżącymi dłońmi, bluźniącymi jak furman pijany.
Pod warstwą uśmiechu, niosę ból. Moje ciało jak pole bitwy rozorane. Kiedyś w końcu poddam się, wywieszę białą flagę, lecz jeszcze nie teraz, mój Ty dobry, groźny Boże.
Chciałbym przemierzyć świat, lecz nie wiem, czy zdążę, więc może lepiej pójdę już, niech nie kuszą więcej hotelowe łóżka i lustra mówiące prawdę.
Z nocnym niebem, gdzie wyświetlają film o tobie, moje sekretne życie, wlekę ze sobą.
Moje palce, lekkie jak cień, wciąż myślą o tobie. Zakodowały w sobie każdą miękkość ciała, rzeki ud, wodospady ust, a ja od tych wyobrażeń, robię się jakiś nerwowy.
Mówię do siebie jak człowiek niespełna rozumu. Zadaję pytania, udzielam odpowiedzi, lecz wciąż nie wiem dokąd iść, by odnaleźć ciebie.
Czy pamiętasz jak pijany, pięścią łomotałem w drzwi, a ty nie chciałaś otworzyć?
To wtedy runął ten most, który miał spinać brzegi naszej miłości.
Próbowaliśmy jeszcze rozmawiać, lecz słowa rwały się jak nocne zdrowaśki.
W każdym napotkanym mieście wykrzykuje imię twoje, lecz zbyt wiele tu kobiet, odwracających z zaciekawieniem głowę.
Mam teraz pustą przestrzeń, którą wypełniam tęsknotą za tobą.

Manuel del Kiro

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W kazdym napotkanym mieście

Dlaczego "PROEZJA"?
Plastyczny opis,jednak za dużo metafor jak na mój gust.

Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni, jest ona na końcu twojego ramienia

Audrey Hepburn

3

Because the information that is presented is so fascinating, I frequently view their videos in order to get more pertinent knowledge

4

Your story is so thrilling and engaging, I thought you were a professional writer

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021