Euro 2020 w 2021. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 42 ]

1

Temat: Euro 2020 w 2021.

Oglądacie?
Kogo typujecie na zwycięzcę?
Ja przyznam, ze już nie przeżywam jak kiedyś. porażki Polaków nie robią już na mnie wrażenia.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Euro 2020 w 2021.

Nie oglądałem żadnego meczu i raczej nie przewiduję. Zostawiłem sobie inne piłkarskie rozrywki czyli piwo. Bez meczów polskiej reprezentacji dużo zdrowsze. Na szczęście piłka kopana niespecjalnie mnie interesuje.

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

3

Ja nie oglądam i jestem bardzo  szczęśliwa,  że partner podobnie  do tego podchodzi,  bo było by mi ciężko to wytrzymać big_smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

4

To ja mam tak samo jak Kleoma .

5

Siedzę w domu, mam otwarte okno.
Gdy Polacy grali słyszałam okrzyki rozpaczy i przekleństwa z drugiego końca wsi gdzie poszedł mój mąż do kolegi.
Siedzieli przed domem, kilku ich było,  telewizor w oknie.
Wrócił szybko a zapowiedział, ze wróci po północy.

6

Ja coś tam popatrzę ale to już nie to co kiedyś, nawet nie wiem kogo tam typuja na zwycięzcę, a i swojego typu, póki co, nie mam. Kiedyś potrafiłam obejrzeć wszystkie mecze, dosłownie big_smile ze mnie kibic typ mocno emocjonujący się big_smile chociaz zawsze wolałam siatkówkę albo piłkę ręczną, zwłaszcza jak Polacy odnosił sukcesy. No i zawsze można sobie przystojnych piłkarzy poobczajac tongue

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

7

lody miętowe napisał/a:

No i zawsze można sobie przystojnych piłkarzy poobczajac tongue

Innej motywacji, żeby oglądać nie mam : D

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

8

Oglądam wiekszość meczów. Rozrywka do której się nie przywiązuje emocjonalnie. Traktuję to jak film, który leci w tle  a ja robię co innego. Wiadomo jak gra reprezentacja naszego kraju i w sumie zastanawiam się skąd to wynika? Indywidualnie to są podobno bardzo dobrzy piłkarze, a grupowo to widać jak to wychodzi.

9

Wczoraj się dowiedziałam, że w ogóle jakieś Euro jest big_smile  Ale ja to od kwietnia/maja, jak się robi ciepło, mam telewizor odłączony od prądu, wolę sport uprawiać, niż oglądać smile

10 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2021-06-15 08:17:19)

Ja lubię piłkę nożną , oglądam czasem rozgrywki klubowe, turnieje są świetną  rozrywką,  nawet bez emocji tzw. patriotycznych.
W Euro większość drużyn jest na podobnym poziomie przygotowania fizycznego zawodników, niektórzy lepsi są technicznie.
Ale wygrywają  Ci których trener ma łeb na karku i jest po prostu inteligentnym człowiekiem, który potrafi obmyslic strategię  i na bieżąco ją zmodyfikować. 
Bo to jest taka gra: strategiczna
Trzeba wiedzieć jak ustawić pionki.
Drugie źródło sukcesu to jakiś zawodnik na boisku, który potrafi to wszystko ogarnąć, gdy coś się na boisku wali, a trenera nie słychać.
W piłce nożnej nie bierze się czasu..:)
Nawet jakby na boisku były same gwiazdy A żadnego stratega, to wygrać będzie ciężko.

Siatkówka jest dla mnie nudniejsza czy koszykówka,  ale w mojej rodzinie niepolitycznie byłoby się do tego przyznać.
Bardzo wysocy mężczyźni niestety nie wydają  mi się atrakcyjni, nie wiem dlaczego w sumie. smile
Może by nie nakręcać genów,  bo sama jestem wysoka Jak na kobietę.

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

11 Ostatnio edytowany przez Misinx (2021-06-15 08:26:05)

Wczorajszy mecz oglądałem gdzieś do 28 minuty i wyłączyłem. Może ja się nie znam na piłce nożnej, ale jak widzę ciągle jak nasi podają sobie piłkę do tyłu to mam dość. Ale może tak się teraz gra big_smile Kiedyś chodziłem na mecze i jakoś to inaczej wyglądało. W ogóle już teraz sportu nie oglądam. Ostatnio zrobiłem wyjątek dla Świątek i dla niej naprawdę warto. Reszty Euro nie zamierzam oglądać. No może jak będą jakieś szlagierowe mecze po fazie grupowe to zerknę, ale bez jakiś emocji.

Ela210 napisał/a:

Bardzo wysocy mężczyźni niestety nie wydają  mi się atrakcyjni, nie wiem dlaczego w sumie. smile

big_smile Bo dryblasy są w ogóle przereklamowani. Nie wiem co jest fajnego w tym, że ludzie nie mają oczu na tym samym poziomie, tylko trzeba zadzierać głowę wink big_smile

A jeśli chodzi o typowanie zwycięzcy, to kompletnie nie wiem kto. Ponoć Francja jest faworytem.

Przed użyciem wstrząsnąć.

12

Nasi nieudacznicy kolejny turniej zawalili już na starcie lol

13

assassin napisał/a:

Nasi nieudacznicy kolejny turniej zawalili już na starcie lol

Czytałem wypowiedź któregoś z nich, że cały mecz kontrolowali grę ale dwa pechowe błędy wypaczyły wynik. Może w ramach zajęć terapeutycznych ktoś by im puścił powtórkę meczu? Dziesięć razy, sto...

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

14

Teoretycznie to możemy jeszcze zdobyć 6 punktów.

A praktycznie to może jeden za remis z Hiszpanią.

15

Obstawiam zakończenie Euro 2020 z zerową ilością punktów, a i tak Zibi wyjdzie, i powie, że teraz trzeba to przepracować w temacie eliminacji do mundialu...

Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

16

Wyjdzie w koszulce z napisem " Polacy nic się nie stało"

17 Ostatnio edytowany przez Misinx (2021-06-15 10:34:20)

Snake napisał/a:

Obstawiam zakończenie Euro 2020 z zerową ilością punktów, a i tak Zibi wyjdzie, i powie, że teraz trzeba to przepracować w temacie eliminacji do mundialu...

Ale nie bądźmy naiwni. W zatrudnieniu Sousy przecież od samego początku chodziło o eliminacje do mundialu. Nikt tego nie powie oficjalnie wprost, ale ze stanem kadry za Brzęczka i tym jak wylosowaliśmy grupę, to było wiadomo, że EURO jest stracone. Byłoby cudem gdyby przyszedł jakiś selekcjoner i w tak krótkim okresie to zmienił. Cuda się niestety rzadko zdarzają. Ja tam nie wiem, czy Sousa osiągnie w ogóle jakiś sukces z kadrą, ale nie ma się co łudzić, że w ogóle mogło być inaczej (na EURO).

18

Misinx napisał/a:

Byłoby cudem gdyby przyszedł jakiś selekcjoner i w tak krótkim okresie to zmienił.

No ale Sousa przyszedł i zmienił... jeszcze jako tako działającą defensywę na brak defensywy wink Jedyny wygrany mecz w ciągu roku, to mecz z Andorią czyli reprezentacją amatorów grających w piłkę po pracy. Słowacja to była najsłabsza reprezentacja w naszej grupie ale mieli jakiś plan, drużynę, która go realizowała i to wystarczyło na Polaków. Ci bowiem jeśli mają jakiś plan, to ewidentnie go nie realizują. Ponoć mieli grać ładny, agresywny futbol ale ktoś widział na boisku coś ładnego poza fryzurami naszych reprezentantów? Agresywny futbol mając najlepszego napastnika Europy, Zielińskiego też dobrze grającego w Napoli zakończony jednym celnym strzałem? Defensywa, która dostała tak nowoczesny plan, że kolesie się gubią i nie wiedzą co akurat mają robić na boisku?
Można tracić gole, to w końcu taka gra ale trzeba strzelać jedną bramkę więcej, a nasi tego nie potrafią.
No i ten Krychowiak, który mając 1 żółtą kartkę idzie na następną. Ba! Trener, który zostawia takiego pacana na boisku chyba jednak nie odrobił zadania domowego ze znajomości piłkarzy, którym ma do dyspozycji.

Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

19 Ostatnio edytowany przez Misinx (2021-06-15 11:20:37)

Snake napisał/a:
Misinx napisał/a:

Byłoby cudem gdyby przyszedł jakiś selekcjoner i w tak krótkim okresie to zmienił.

No ale Sousa przyszedł i zmienił... jeszcze jako tako działającą defensywę na brak defensywy wink Jedyny wygrany mecz w ciągu roku, to mecz z Andorią czyli reprezentacją amatorów grających w piłkę po pracy. Słowacja to była najsłabsza reprezentacja w naszej grupie ale mieli jakiś plan, drużynę, która go realizowała i to wystarczyło na Polaków. Ci bowiem jeśli mają jakiś plan, to ewidentnie go nie realizują. Ponoć mieli grać ładny, agresywny futbol ale ktoś widział na boisku coś ładnego poza fryzurami naszych reprezentantów? Agresywny futbol mając najlepszego napastnika Europy, Zielińskiego też dobrze grającego w Napoli zakończony jednym celnym strzałem? Defensywa, która dostała tak nowoczesny plan, że kolesie się gubią i nie wiedzą co akurat mają robić na boisku?
Można tracić gole, to w końcu taka gra ale trzeba strzelać jedną bramkę więcej, a nasi tego nie potrafią.
No i ten Krychowiak, który mając 1 żółtą kartkę idzie na następną. Ba! Trener, który zostawia takiego pacana na boisku chyba jednak nie odrobił zadania domowego ze znajomości piłkarzy, którym ma do dyspozycji.

Trzeba się cieszyć, że wygrywamy z Andorą. Myślę, że wygralibyśmy również z Litwą, San Marino, Monako, a nawet z Armenią. Czyli jest z kim grać. Nie ma co płakać.

20

Misinx napisał/a:

Trzeba się cieszyć, że wygrywamy z Andorą. Myślę, że wygralibyśmy również z Litwą, San Marino, Monako, a nawet z Armenią. Czyli jest z kim grać. Nie ma co płakać.

Nie jestem tego pewien. Myślę, że mogłaby to być dla nas grupa śmierci na mundialu...

Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

21

Snake napisał/a:
Misinx napisał/a:

Nie jestem tego pewien. Myślę, że mogłaby to być dla nas grupa śmierci na mundialu...

Nie kracz big_smile

22

W przypadku polskiej reprezentacji grupą śmierci jest każda grupa w której są reprezentacje ambitnie podchodzące do zadania.
Ambicja to jest coś czego większość naszych piłkarzy w życiu nie spotkała.

Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

23

Snake napisał/a:

W przypadku polskiej reprezentacji grupą śmierci jest każda grupa w której są reprezentacje ambitnie podchodzące do zadania.
Ambicja to jest coś czego większość naszych piłkarzy w życiu nie spotkała.

Czytałem, że reprezentacja kobiet wygrała z Czechami 5-0. Może da się to jeszcze jakoś zamienić ?

24

Słowa 14 letniego siostrzeńca po meczu cyt : "nasi nic nie gali - wujek,stali jak po viagrze " smile
tylko młody wiek i dotychczasowa niekaralność go tłumaczą smile

25

paslawek napisał/a:

Słowa 14 letniego siostrzeńca po meczu cyt : "nasi nic nie gali - wujek,stali jak po viagrze " smile
tylko młody wiek i dotychczasowa niekaralność go tłumaczą smile

Ja nie wiem jaką młody zna viagrę po której można stać 90 minut. Zapytaj go i daj znać big_smile

26

młody to raczej jeszcze nie ma pojęcia o wyobrażeniu big_smile

27

paslawek napisał/a:

młody to raczej jeszcze nie ma pojęcia o wyobrażeniu big_smile

Ale już coś tam wie, "że w kościele dzwonią" smile

28

pewnie tak smile

29

paslawek napisał/a:

pewnie tak smile

To dobry z niego piłkarz będzie tongue

30

jest bramkarzem smile

31

paslawek napisał/a:

jest bramkarzem smile

No to on to sobie może stać do woli big_smile

32

Misinx napisał/a:
Snake napisał/a:
Misinx napisał/a:

Z Monako na chwilę obecną dostalibyśmy łomot, gdyby chcieli kadrę wystawić lol

Chłopaki strasznie drogich fryzjerów mają, bo nic a nic fryzury im się nie popsuły w przeciągu całego meczu.

33

assassin napisał/a:
Misinx napisał/a:
Snake napisał/a:

Z Monako na chwilę obecną dostalibyśmy łomot, gdyby chcieli kadrę wystawić lol

Chłopaki strasznie drogich fryzjerów mają, bo nic a nic fryzury im się nie popsuły w przeciągu całego meczu.

Bo mają "Taft na każdą pogodę" smile

34

Pomimo dośc odmiennych zainteresowań i ścieżek życiowych, coś tam z tego młodzieńczego zapału do piłki kopanej zostało smile Klubowej nie oglądam teraz w ogóle, tylko mecze reprezentacyjne. Jeśli chodzi o naszych, to poza finałami Euro 2016 właściwie ich nie oglądam, żeby się nie denerwować big_smile Inne spotkania są zdecydowanie lepsze smile

Jakby miał obstawiać zwycięzcę to Włochów. Idą jak burza: cała faza grupowa bez straty bramki wink

Chociaż, jak się popatrzy, na niby wiecznie czołowe europejskie drużyny, to też miewają wzloty i upadki. Po prześledzeniu historii ostatnich kilku MŚ i ME, kilka razy okazywało się, że wielkie ekipy albo się nie dostali do mistrzostw albo nie wychodzili z grupy. Na ostatnim mundialu chyba tak mieli Niemcy, obrońcy tytułu z 2014 roku smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

35

Włochy : Anglia.

Obstawiam remis w wyznaczonym czasie a dopiero w karnych zwycięstwo Włochów.

36

Ja myślę, ze jednak Anglia. Może 2:0 ?

37

Kleoma napisał/a:

Oglądacie?Kogo typujecie na zwycięzcę?

A to tam można coś wygrać? Czyli, że dlatego sąsiedzi co jakiś czas tak krzyczą?

38

Kleoma napisał/a:

Mogę sobie pogratulować.
Udało mi się wytypować zwycięzcę a nawet przewidzieć okoliczności jego zdobycia.

39

Kleoma napisał/a:
Kleoma napisał/a:

Mogę sobie pogratulować.
Udało mi się wytypować zwycięzcę a nawet przewidzieć okoliczności jego zdobycia.

Gratuluję dobrego "nosa" wink

40

I prawidłowo wink

https://thumbs.gfycat.com/WelltodoHeavenlyCanine-size_restricted.gif

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

41

Lucyfer666 napisał/a:

I prawidłowo wink

lol ale Mussolini był cudakiem. Szkoda, że nie został komikiem. Może Luis de Fine się na nim wzorował.
Wczoraj Włosi szwajcarscy, szaleli ze szczęścia smile do późna w nocy.

42

Ajko napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

I prawidłowo wink

lol ale Mussolini był cudakiem. Szkoda, że nie został komikiem. Może Luis de Fine się na nim wzorował.
Wczoraj Włosi szwajcarscy, szaleli ze szczęścia smile do późna w nocy.

Ale jak piknie po angielsku mówił tongue

What is the difference between a man and a parasite?
A man builds. A parasite asks 'Where is my share?'
A man creates. A parasite says, 'What will the neighbors think?'
A man invents. A parasite says, 'Watch out, or you might tread on the toes of God... '

Posty [ 42 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021