Jedzenie do pracy do mikrofalowki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Jedzenie do pracy do mikrofalowki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jedzenie do pracy do mikrofalowki

Hej! Co polecanie na obiady do pracy, ktore mozna fajnie odgrzac w mikrofalowce? Nie lubie fastfoodow i kupowanego jedzenia, niestety w pracy mamy tylko mikrofale a nie wszystko podgrzane w niej smakuje dobrze i zachowuje konsystencje, np makaron. Jakies fajne, szybkie i zdrowe pomysly? Albo moze jakies syte zimne posilki poza kanapkami? Dzieki!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez R_ita (2020-11-30 01:19:31)

Odp: Jedzenie do pracy do mikrofalowki

Widzę, że nikt Ci nie odpisał, to powiem Ci co ja sobie do pracy przygotowywałam, jak jeszcze chodziłam smile

Ja jestem fanką tortilli w każdej możliwej formie: i takiej tradycyjnej u nas, że kurczak, sałata, pomidor, ogórek, cebula, sos czosnkowy. Zjesz i na zimno i na ciepło, jest sycąca. Ale robiłam wszelkie kombinacje: czysto warzywne, ale też takie że zawijałam szyneczki, różne rodzaje sera i tak dalej. Tu naprawdę są nieograniczone możliwości. Możesz jeść w całości jako konkretne drugie śniadanie a możesz kroić w wąskie plastry i przekąszać w wolnym czasie.

Druga rzecz, którą lubiłam- też dobra i na ciepło i na zimno- to wszelkiej maści paszteciki - czy z mięsem, czy różnymi rodzajami sera czy warzywami- mąk mamy teraz wybór, że też może być zdrowo i fit.

No i sałatki- od takich fantazyjnych z orzechami, kaparami po klasyczne jarzynowe. Też do pracy jak znalazł.

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

3

Ja do pracy bralam makaron, ale robilam tak, ze w jednym pojemniku mialam makaron, w drugim sos i podgrzewalam oddzielnie (razem w mikrofali, ale w osobnych pojemnikach) i potem podgrzane juz mieszalam.
Robilam sobie tez duzo rzeczy z kuskusem, kuskus bralam taki, ze zalewalam wrzatkiem i po 5min byl gotowy smile nie musialam grzac w mikrofali.
Robilam sobie tez zupy. One nie traca wiele smaku w mikrofali smile

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

4

Sama sobie odpowiedziałaś - makarony z dodatkami. Ewentualnie zupy w słoikach.

5

Ja wolę odgrzewać w piekarniku niż w mikrofalówce i u mnie w pracy na szczęście jest piekarnik. Zamawiam sobie catering dietetyczny z Caterino .pl i zawsze mam pełnowartościowe posiłki. Przestałam się żywić fast foodami i byle czym i dużo lepiej się czuję

6

JagodaKrokus napisał/a:

Ja wolę odgrzewać w piekarniku niż w mikrofalówce i u mnie w pracy na szczęście jest piekarnik. Zamawiam sobie catering dietetyczny z Caterino .pl i zawsze mam pełnowartościowe posiłki. Przestałam się żywić fast foodami i byle czym i dużo lepiej się czuję

I mamy rozumieć, że jesteś tym faktem tak zachwycona, że specjalnie założyłaś konto, aby z innymi się tym szczęściem podzielić, a przy okazji uraczyć spamem kolejny wątek?

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych, właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

7

No ja zazwyczaj preferuję różnego typu sałatki do pracy. Akurat w ich przypadku można mieć pewność, że będą smaczne, całkiem szybko się je przyrządza (oczywiście można też wcześniejszego dnia), poza tym smakują wspaniale na zimno wink Ewentualnie jeśli nie mam czasu to zrobię sobie na szybko kanapkę (uwielbiam dodać tam żółty ser i potem odgrzać w mikrofali w pracy, bo jak się roztopi to mniaaaaam). Odgrzewanych w mikrofali zup nie za bardzo lubię to je omijam, ale właśnie sałatki oraz kanapki (takie żeby dobrze się odgrzewały w mikrofali) są w sam raz wink

Uwielbiam poszukiwać nowych smacznych przepisów, takie jak te - które mogę wykorzystywać każdego dnia.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Jedzenie do pracy do mikrofalowki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021