Temat: Kosmetyki naturalne, rzemieślnicze

Witajcie,
zauważyłam, że reklamuje się coraz więcej producentów naturalnych kosmetyków w sieci. W szczególności na fecebooku, insta. Mam wrażenie, że mają ci ludzie trudną drogę przebicia się przez producentów kosmetyków masowych. Szukacie, kupujecie od rzemieślników czy wybieracie drogerię i nie szukacie alternatyw?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kosmetyki naturalne, rzemieślnicze

Od kilku lat stosuję kosmetyki naturalne i naprawdę widzę poprawę skóry ciała i włosów. Również robię sama dezodorant, taki który jest prosty w wykonaniu i skuteczny. Do drogerii rzadko wchodzę. smile

3

Magnolia567 napisał/a:

Od kilku lat stosuję kosmetyki naturalne i naprawdę widzę poprawę skóry ciała i włosów. Również robię sama dezodorant, taki który jest prosty w wykonaniu i skuteczny. Do drogerii rzadko wchodzę. smile

Potwierdzam,  uwielbiam naturalne kosmetyki.  Tymi profesjonalnymi z drogerii czy salonów  nigdy nie miałam takiego efektu z włosami i cera smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

4

ja staram się używać kosmetyów naturalnych, ale jedak zwykle wybieram te dostępne w normalnych drogeriach... nie znam się na tym aż tak i czytanie tysiąca opisów mnie po prostu przeraża dlatego zawężam swoje pole poszukiwań do drogerii. jeśli coś wpadnie mi w oko w jakiejś rekalmie lub u koleżanki, chetnie sprawdzę, ale na szukanie na własną rękę w zupełnie nieznanych sklepach, stronach internetowych itp. zwykle nie mam czasu sad

5

W drogerii  też można  znaleźć  naturalne kosmetyki,  ba nawet teraz na to drogerie stawiają.  Poproś  o pomoc w doborze  pracowników.  Wskażą  naturalne kosmetyki.  Od siebie polecam  only bio,  dostępne  w Hebe  i Rossmannie smile

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

6

Marszka napisał/a:

ja staram się używać kosmetyów naturalnych, ale jedak zwykle wybieram te dostępne w normalnych drogeriach... nie znam się na tym aż tak i czytanie tysiąca opisów mnie po prostu przeraża dlatego zawężam swoje pole poszukiwań do drogerii. jeśli coś wpadnie mi w oko w jakiejś rekalmie lub u koleżanki, chetnie sprawdzę, ale na szukanie na własną rękę w zupełnie nieznanych sklepach, stronach internetowych itp. zwykle nie mam czasu sad

To szukaj tych z certyfikatem cosmos, ecocert

7

Też staram się używać naturalnych kosmetyków, lubię marki Weleda i Purito, a do włosów Natura Siberica i Naturalium. Najczęściej zamawiam przez internet, w sklepach stacjonarnych nie ma aż takiego wyboru, przynajmniej nie u mnie w mieście. A jak z kolorowymi kosmetykami, też patrzycie na składy?

8 Ostatnio edytowany przez walek12 (2020-11-10 13:00:16)

Przy kolorowych ciężko znaleźć, ale da się!

Sprawdź [spam - usunięte przez moderatora]. Świetnie działają smile

9

ja kupuje od Orientany, to polska marka stworzona przez polke, a produkty sa naturalne i bede ich wspierac poniewaz produkty sa swietnej jakosci w dobrych cenach!

10 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2021-05-04 20:10:56)

Istotka6 napisał/a:

W drogerii  też można  znaleźć  naturalne kosmetyki,  ba nawet teraz na to drogerie stawiają.  Poproś  o pomoc w doborze  pracowników.  Wskażą  naturalne kosmetyki.  Od siebie polecam  only bio,  dostępne  w Hebe  i Rossmannie smile

Mam taką samą opinię, jeszcze lubię oprócz Rossmana i Hebe poszukiwać inne małe drogerii ostatnio kupiłam sobie krem do twarzy i olejek oczyszczający w spam, jestem bardzo zadowolona.  U nich można znaleźć ładne kosmetyki o naturalnym składzie i  widocznym działaniu, myśli że takie małe drogerii pracują nie na ilość, a na swoje imię. smile Serdecznie polecam.

11

Ministerstwo dobrego mydła polecam smile Mała polska manufaktura mydlarska z bardzo ciekawą ofertą (nie tylko mydełka)

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.