O samotności- na przekór - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » O samotności- na przekór

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: O samotności- na przekór

Przeglądając wątki w tym temacie postanowiłam z Wasza pomocą podgrzać nieco atmosferę, dodac trochę optymizmu do naszych rozważań, wywołać pozytywne emocje, niektórych umocnic a innym dodac nadziei...
Napewno jest wsród nas wiele samotnych, wiele singielek, ale tez pewnie wiele kobiet, które musiały sie zmagać z odrzuceniem, zdradą, z brakiem miłosci...
Napewno jednak- wiele z Was umiało sobie z tym poradzić, przezwyciężyć dominującą samotność i dzis są silniejszymi i szczęśliwszymi kobietami.
Podzielcie się z innymi Waszym doświadczeniem, pokażcie, że umiemy sobie radzić, dodajcie otuchy tym, którzy teraz przechodzą przez to co Wy przeszłyście...zapraszam do wspólnego dzielenia sie doświadczeniem!!!

"Dopóki walczysz- jesteś zwycięzcą"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: O samotności- na przekór

Samotność w związku małżeńskim , w związku tzw. wolnym znam to ! faceci generalnie to tzw" zdobywcy" tylko na tym im zależy! tylko wtedy czują się dowartościowani! beznadziejny gatunek moim zdaniem. Ni cholery nie rozumiem po co zostali stworzeni  Nawet starzeć z godnością się nie potrafią!A poprzez swoja głupotę krzywdzą innych ...............................Chcę seksmisji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Chyba w ogóle generalnie ludzie tacy są. Nam, kobietom też zdarza się gardzić tymi, którzy nas kochają i kochać tych, którzy nami gardzą. Myślę, żę nawet nader często.
A to starzenie się z godnością, które poruszyłaś to rzeczywiście duży kłopot i rzeczywiście badania pokazują, że przychodzi ono trudniej mężczyznom. Kobiety są po prostu bardziej elastyczne i łatwiej im przystosować się do zmieniających się warunków, wejść w nowe role społeczne np. bycie babcią i poświęcenie się dla wnuków. Mężczyźnom tymczasem trudniej przychodzi zaakceptowanie utraconej męskości, co z wiekiem ejst nieuchronne. Czasem prowadzi to do ogromnej frustracji...

"Dopóki walczysz- jesteś zwycięzcą"

4

witam zgromadzonych!!!!podpisuję się z całym ciałem pod Joasią bo jest to mądra kobieta znająca życie- widac ale nasuwa mi się pytanie dlaczego tak beznadziejny gatunek jak facet jest jednak potrzebny dla związku- czy tylko chodzi o chemię czy o coś więcej?dlaczego większość kobiet samotnych po dłuższym osamotnieniu przez nieudany związek popada w depresję lub podobne rzeczy, czy chodzi tylko o kasę? pozdrawiam

5

samotnośc ma wiele plusów
np;morzna bezkarnie oglądac się za męskimi tyłeczkami
-morzna flirtowac bez poczucia winy
-morzna chodzic ubranym w dres i bez makijażu
-morzna objadac się słodyczami
-godzinami gadac z przyjaciółką
i najwarzniejsze jest się wolnym zupełnie jak ptak

6

...samotnośc...kto nie zna jej smaku...jednak uważam że może miec słodki posmak(choc znam jego gorycz również)np.teraz gdy siedzę sama w recepcji a noc długa...ale mam komputer...hihihi...i samotnośc staje mi się obca...no koniec żartów!!!!Dziewczyny...prosta spawa...jak można byc samotnym gdy ma się samą siebie?Kto cię lepiej zrozumie jak nie ty sama?Ja siebie kocham-więc czy nie jestem kochana?Samotośc daje dużo możliwości ponieważ jesteś panią swojego losu.I ty decydujesz co wdanym momencie będziesz robic.A w długim okresie samotości masz czas przygotowac się do wielkiej,prawdziwej miłości...i gdy ta się pojawi...nie jeden raz zatęsknisz do samotności...

,,A rano ...?Przyklejam do twarzy uśmiech,jak co dzień...Wieczorem zmywam go jak tusz do rzęs..."

7

...Nie wierzyłam w to, że poradzę sobie, bo pokazałam jak jestem słaba, ponieważ pokochałam nad życie
I to lato było dla mnie piekłem, ale jednak wychodzi słońce.
Kiedy przyglądam się mojej sytuacji z boku, dostrzegam, że nigdy nie byłam sama. Teraz też nie czuję się samotna. Czuję ogromna pustkę w sercu i tak jakby mi ktoś urwał jedną rękę. Ale samotna nigdy.
Teraz mieszkam sama, a raczej uczę się tego od nowa smile
Mogę słuchać bardzo głośno mojej muzyki smile
Mogę chodzić po domu nago smile
Mogę robić co chcę , jeść co chcę, płakać kiedy chcę i śmiać się kiedy chcę smile
A co jest najpiekniejsze mogę się oddać pasji czytania i nadrobić zaległości książkowe smile
Znów wróciłam do "żywych"-jestem zawzięta, pełna energii i optymistycznie nastawiona do życia, bo ono jest piekne !
Czuję się ze sobą naprawdę dobrze.
A to, że kocham, nic nie poradzę na to, bo moje serce nigdy nie słuchało zdrowego rozsądku
Zaczyna mi być dobrze i to jest NAJWAŻNIEJSZE

... podobno nie można żyć bez miłości?
Ja osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy...

8

Nie jestem sama , nie jestem samotna , a jednak obserwujac zycie innych zastanawiam sie czesto , co by bylo gdyby ?...Bo ludzie gdy sa szczesliwi , maja kogos bliskiego , samotnosc lub bycie samym traktuja jak cos , co ich nie dotyczy i byc moze nigdy nie bedzie.Ale na ironie losu roznie to sie w zyciu uklada.
Pewnie dlatego tak jest , ze ten nagly szok nas tak doluje , doprowadza do depresji i zalamania.Mamy tylko jedno zycie i warto je przezyc jak najlepiej , nie wazne czy z kims , czy w pojedynke.Warto dostrzec dobre strony naszej sytuacji , choc to nie jest latwe , gdyz czlowiek potrzebuje bliskosci drugiego czlowieka.Ale gdy jest inaczej trzeba sprobowac zyc bez niego.Mozna wtedy zaczac robic rzeczy , na ktore kiedys nie mialysmy czasu , mozliwosci , czasu...
Ale i tak w koncu bedzie nam brakowac bliskiej osoby...Trzeba sie jakos nauczyc zyc ze soba...Nie wazne czy jestesmy z kims , czy bez niego...

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » O samotności- na przekór

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018