Poród - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Poród

Hejka kochane kobietki!!
Jestem w 37 tygodniu ciąży i odczuwam... Ból miesiączkowy, powiem nawet ze jest dość silny i lubi się utrzymywać heh... To moja pierwsza ciąża więc proszę o wyrozumiałość bo nie znam się na tych bólach i skurczach itd. Dodam że bolą plecy też dość mocniutko ajć. I ucieka mi dziwny... Śluz *-* przepraszam za wyrażenie ale bez tabu... Czy mogę się spodziewać porodu szybciej? Dodam że termin mam na 15 grudnia a Malutka jest już dość duża...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poród
MamciaGamcia12 napisał/a:

Hejka kochane kobietki!!
Jestem w 37 tygodniu ciąży i odczuwam... Ból miesiączkowy, powiem nawet ze jest dość silny i lubi się utrzymywać heh... To moja pierwsza ciąża więc proszę o wyrozumiałość bo nie znam się na tych bólach i skurczach itd. Dodam że bolą plecy też dość mocniutko ajć. I ucieka mi dziwny... Śluz *-* przepraszam za wyrażenie ale bez tabu... Czy mogę się spodziewać porodu szybciej? Dodam że termin mam na 15 grudnia a Malutka jest już dość duża...

A nie pomyślałaś o tym, żeby z takimi objawami iść do ginekologa?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Najlepiej byś upewniła się u lekarza. Ja dawno temu rodziłam ale pamiętam, że pierwsze oznaki zbliżającego sie porodu były własnie z tym dziwnym lekkim, tępym bólem podobnym do miesiączkowego. Co do wydzielin to nie pamiętam. Potem w ciągu dnia ten ból się minimalnie zwiększał i regularnie pojawiał z coraz mniejszymi odstępami czasu. Ok 24 trafiłam do szpitala i tam stwierdzono, że poród będzie za chwilę o 02:45 urodziłam bez wspomagaczy. Jakiekolwiek wody itp odeszły w czasie porodu. Ja opisałam jak to było u mnie, a co kobieta to może inaczej wyglądać. Moja siostra miała bóle już mocne regularne a chyba 2 dni z nimi chodziła, odsyłali ją do domu, potem, jeszcze ok 24 godziny była z nimi w szpitalu.
Dużo zdrówka i lekkiego porodu smile.

4

Idź do ginekologa!
Przecież ten ''śluz'', to mogą być sączące się wody płodowe...
Ból też nie jest normalny, mnie zaczęło boleć dopiero w dniu porodu i to po 3 kroplówkach...

Idź do lekarza...

5 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-11-25 16:12:18)

Ajko napisał/a:

Najlepiej byś upewniła się u lekarza. Ja dawno temu rodziłam ale pamiętam, że pierwsze oznaki zbliżającego sie porodu były własnie z tym dziwnym lekkim, tępym bólem podobnym do miesiączkowego. Co do wydzielin to nie pamiętam. Potem w ciągu dnia ten ból się minimalnie zwiększał i regularnie pojawiał z coraz mniejszymi odstępami czasu. Ok 24 trafiłam do szpitala i tam stwierdzono, że poród będzie za chwilę o 02:45 urodziłam bez wspomagaczy. Jakiekolwiek wody itp odeszły w czasie porodu. Ja opisałam jak to było u mnie, a co kobieta to może inaczej wyglądać. Moja siostra miała bóle już mocne regularne a chyba 2 dni z nimi chodziła, odsyłali ją do domu, potem, jeszcze ok 24 godziny była z nimi w szpitalu.

Odp
Byłam w szpitalu stwierdzili że nic się nie dzieje

Cyngli napisał/a:

Idź do ginekologa!
Przecież ten ''śluz'', to mogą być sączące się wody płodowe...
Ból też nie jest normalny, mnie zaczęło boleć dopiero w dniu porodu i to po 3 kroplówkach...

Idź do lekarza...

Odp:

Byłam nawet w szpitalu to za przeproszeniem dostałam opierdziel że takie bóle miesiączkowego i kręgosłupa to nie powód żeby zjawić się w szpitalu i że tak ma każda kobieta i mam czekać bo nic się nie dzieje i leżę z tym bólem w łóżku bo nic innego się robić nie da... Nie

6

Ajko napisał/a:

Odp

W takim razie nic się nie dzieje.
Odpoczywaj, jak będzie Cię bolało, to weź no-spę. Nogi kładź wyżej niż resztę ciała, postaraj się dużo pić (wiem, że pewnie i tak sikasz co 5 minut). Czekaj do rozwiązania.

7 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-11-25 16:17:51)

Cyngli napisał/a:
Ajko napisał/a:

Odp

W takim razie nic się nie dzieje.
Odpoczywaj, jak będzie Cię bolało, to weź no-spę. Nogi kładź wyżej niż resztę ciała, postaraj się dużo pić (wiem, że pewnie i tak sikasz co 5 minut). Czekaj do rozwiązania.

Odp tak haha czuje się jak troll dosłownie mam nadzieję że ten ból jest początkiem czegoś nowego

8

Mamcia hm nie przypominam sobie żebym czuła taki ból. Pojawiały się jakieś skurcze przepowiadające ale nie takie bóle. No jednak jak byłaś w szpitalu i dostałaś takie zapewnienie, że wszystko ok to odpoczywaj. Lada dzień może się wszystko zacząć, daj znać wink

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

9

MamciaGamcia12 fajnie, ze odpisałaś. Zastanawiałam  jak się czujesz, co ci powiedzieli. smile. Napisz coś od czasu do czasu tutaj co u ciebie słychać.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018