Jakbyście to oceniły ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jakbyście to oceniły ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jakbyście to oceniły ?

Poznałam pewnego chłopaka na imprezie w lutym, kręcił się wokół mnie i co jakiś czas zagadywał. Jakiś czas później tak wyszło że napisał do mnie i dobrze nam się rozmawiało. Później ja napisałam do niego- znowu dobra rozmowa, trochę o naszych marzeniach i planach, napisał że widzi że się rozumiemy i wydaje mi się że wykazywał zainteresowanie, pytał się o mnie dość dużo i pod koniec rozmowy napisał zebym odezwała się jutro. Odezwałam się tak jak chciał i kilka dni później czekałam czy nie napisze może znowu ale w końcu postawiłam sama napisać bo nie odzywał się. Zapytałam o zupełnie normalną i banalną rzecz, ale odpowiedział i rozmowa szybko się urwała. Sprawa jest świeża, trwa to tylko kilka dni. W szkole sam zainicjował witanie się przytulaniem i nawet zagadał. Myślicie że jest zainteresowany?

2

Odp: Jakbyście to oceniły ?

Nie wiem. Ale już lepiej nie pisz. Jak będzie chciał to sam zagada.

gdykochamy

3

Jeżeli się nie odzywa to liczy ze ty będziesz szukała sposobu na kontakt i zainteresowanie wiec jako samiec podpowiem spruboj ty troszkę do niego zagadać zaproponować mu coś moim zdaniem on stawia cie w niepewności i czeka ją tak robiłem juz kilka razy spruboj a się dowiesz jak po twoim staraniu wyjdzie lipa olej go i tyle jest tylu spoko facetów

4

Michael 93 rok napisał/a:

Jeżeli się nie odzywa to liczy ze ty będziesz szukała sposobu na kontakt i zainteresowanie wiec jako samiec podpowiem spruboj ty troszkę do niego zagadać zaproponować mu coś moim zdaniem on stawia cie w niepewności i czeka ją tak robiłem juz kilka razy spruboj a się dowiesz jak po twoim staraniu wyjdzie lipa olej go i tyle jest tylu spoko facetów

Ona już się do niego odezwała przecież, więc chyba ma jasny znak, że jest zainteresowana, teraz czas na niego.

5

Michael 93 rok napisał/a:

W takim razie napiszę, oj nie trzeba mi dwa razy powtarzać żeby się odezwać do niego big_smile. Może nie wyjdzie źle, szczególnie, że wczoraj znowu do mnie napisał.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jakbyście to oceniły ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018