Warsztat Terapii Zajęciowej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Warsztat Terapii Zajęciowej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Warsztat Terapii Zajęciowej

Od listopada chodzę do Warsztatu Terapii Zajęciowej, zajęcia odbywają się od godziny 9 do 14 codziennie. Są różne pracownie np. Pracownia Tkactwa, Pracownia linorytu, Pracownia ceramiki i krawiectwa, Pracownia technik różnych, Pracownia stolarstwa, Pracownia witrażu, Pracownia komputerowa, Pracownia aktywizacji społeczno-zawodowej. Ja chodzę do pracowni linorytu, oprócz tego chodzę na zajęcia z rysunku i zajęcia komputerowe, jest też psycholog do dyspozycji, z nim czasem rozmawiam, to są bardzo fajne zajęcia, to są dobre zajęcia dla osób z depresją (a ja właśnie mam zaburzenia depresyjne) i innymi chorobami psychicznymi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Warsztat Terapii Zajęciowej

Tak się zapytam z czystej ciekawości... czy takie zajęcia pomagają w wychodzeniu z depresji i powrocie do normalnego codziennego życia? Czy w jakiś sposób aktywizują osoby zmagające się z depresją do życia zawodowego, do podjęcia obowiązków, nawiązywania relacji społecznych itp? Czy są tylko sposobem zapełnienia wolnego czasu?

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Warsztat Terapii Zajęciowej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018