Gdy się zaprasza dziewczynę na randkę... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdy się zaprasza dziewczynę na randkę...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 25 ]

Temat: Gdy się zaprasza dziewczynę na randkę...

Mam pytanie do was, a szczególnie do kobiet.

Gdy chłopak zaprasza dziewczynę na randkę, a dziewczyną odmawia, a widać potem, że ona chce, to chłopak jak powinien się zachować, zaprosić drugi raz, czy raczej już powinien darowac sobie i czekac na ruch dziewczyny, pisząc dosadnie, piłeczka jest po stronie dziewczyny?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdy się zaprasza dziewczynę na randkę...

Ale odmawia bo?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Lady Loka napisał/a:

Ale odmawia bo?

Odmawia bo odmawia, z przyczyn nieznanych.

4

To ja bym zalozyla ze nie chce spotkania. I wiecej bym nie proponowalabym wiecej.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Ja często odmawiałam, ale znajomość nie urywała się, w końcu szłam, ale czy to była randka ?
W ogóle to co to jest randka ?
Kiedy jest randka? a kiedy tylko spotkanie ?

6

A zaproś chłopie kumpli na piwo i pogadajcie o tym a nie pytasz się o byle pierdołę na babskim forum.

Za chwilę się będziesz pytać jaki sweterek jutro założyć.

7

petitegarcon napisał/a:

Gdy chłopak zaprasza dziewczynę na randkę, a dziewczyną odmawia, a widać potem, że ona chce, to chłopak jak powinien się zachować, zaprosić drugi raz, czy raczej już powinien darowac sobie i czekac na ruch dziewczyny, pisząc dosadnie, piłeczka jest po stronie dziewczyny?

Gdy kobieta mówi stanowcze "Nie", to znaczy "Nie". Naucz się odróżnić stanowcze "nie" od niestanowczego "nie", które oznacza "może". "Może" niemal zawsze oznacza "nie wiem" a "nie wiem" i "zobaczymy" prawie zawsze oznacza "Nie". "Tak" w połowie przypadków oznacza "Tak" a w połowie przypadków oznacza "powiem Ci tak, żeby potem powiedzieć nie i cię spławić".

Miłego umawiania się na randki.

8

Marata napisał/a:
petitegarcon napisał/a:

Gdy kobieta mówi stanowcze "Nie", to znaczy "Nie". Naucz się odróżnić stanowcze "nie" od niestanowczego "nie", które oznacza "może". "Może" niemal zawsze oznacza "nie wiem" a "nie wiem" i "zobaczymy" prawie zawsze oznacza "Nie". "Tak" w połowie przypadków oznacza "Tak" a w połowie przypadków oznacza "powiem Ci tak, żeby potem powiedzieć nie i cię spławić".

Miłego umawiania się na randki.

Tak oto zbieramy owoce wychowania dziewczynek do grzeczności i uległości i "no daj buziaka wujkowi, bo będzie mu smutno" i "zjedz ciasteczko, bo babcia się pogniewa". Młode dziewczyny często nie wiedzą, czego chcą, bo ludzie mówią im co powinny czuć i robić, żeby innym było przyjemnie, i mówią "tak" na wszelki wypadek, bo łatwiej się zgodzić i nie przyjść, niż zareagować odmową i zmierzyć się z czyimś niezadowoleniem (za które obwinia się osobę odmawiającą).
(to samo dotyczy wielu chłopców).

Na szczęście są jeszcze takie kobiety, które wiedzą, czego chcą, i potrafią z miejsca powiedzieć tak lub nie, i to oznacza tak lub nie.

A podsumowując, to co Ci szkodzi zapytać jeszcze raz? Jak Ci zależy, to pytaj. Nie powiem, co pomyślą inni ludzie dookoła i jakie łatki Ci przyczepią, ja bym dała łatkę odważnego i dążącego do tego, co chcesz (a inni powiedzą Ci, żeś mięczak i pantoflarz, oh well).

people make mistakes
fathers mothers
people make mistakes
you are not alone

9

Bomba! Ale nie ma tak łatwo! Mój mąż dopiero po 20 latach zaczął odróżniać.

10 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-02-14 01:51:42)

Wiecie co? Baby są [wulgaryzm], poszukam chłopaka i seks będzie i dłuższe i szczęśliwie życie.

11

Nie wiem co się na końcu wydarzyło, ale przypuszczam, że tytułowa dziewczyna dała Ci kosza (?) i stąd taka reakcja. Jeśli jednak nie, to napiszę, że po jednej odmowie spokojnie możesz raz jeszcze zaproponować spotkanie. Tylko raz, ostatni już. Po tym będziesz miał pewność, że albo istotnie nie jest Tobą zainteresowana, albo lubi pogrywać w jakieś gierki, co też dobrze nie rokuje i nie warto na taką relację tracić cennego czasu.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."
petitegarcon napisał/a:

Wiecie co? Baby są [wulgaryzm], poszukam chłopaka i seks będzie i dłuższe i szczęśliwie życie.

A w innym wątku autor napisał

petitegarcon napisał/a:

Obecnie nie mam nikogo i zamierzam poszukać dziewczyny, i tak się zastanawiam co mnie czeka w tym temacie.
Jestem wierzący i praktykujący, chrześcijaństwo-katolicyzm

Noooo to nieźle praktykujesz :D :D

13

petitegarcon napisał/a:

Wreszcie! W końcu jakaś decyzja i uderzenie paluszkiem w klawiaturę w złości.

Miłego! Teraz czas na zmianę forum dla gejów. Pa

14

petitegarcon napisał/a:

Noo, grubo :D
Najpierw seks tylko po ślubie i czy dziewczyna Cię za to nie skreśli, a już za chwilę poszukasz sobie chłopaka.
Powodzenia, panie pobożny!

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

15

zwyczajny gość napisał/a:
petitegarcon napisał/a:

A w innym wątku autor napisał

petitegarcon napisał/a:

Obecnie nie mam nikogo i zamierzam poszukać dziewczyny, i tak się zastanawiam co mnie czeka w tym temacie.
Jestem wierzący i praktykujący, chrześcijaństwo-katolicyzm

Noooo to nieźle praktykujesz :D :D

On praktykuje szukanie usprawiedliwień, to tak w temacie wątku, jaki założył.
Niektórzy wcześniej niż ja się zorientowali, o co chodzi z tym "seksem po ślubie".

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

16

Lol jaka literacka ''ruchawka'' w temacie. Chyba aby w przyszłości wziąć ślub to musze poznać jakaś niewiaste prawda? Nigdzie nie napisałem ze zamierzam z nią uprawiać wszeteczeństwo.

A z chłopakiem to tylko sarkazm.

17

petitegarcon napisał/a:

Lol jaka literacka ''ruchawka'' w temacie. Chyba aby w przyszłości wziąć ślub to musze poznać jakaś niewiaste prawda? Nigdzie nie napisałem ze zamierzam z nią uprawiać wszeteczeństwo.

A z chłopakiem to tylko sarkazm.

Z takim podejściem do ludzi, jakie masz, to i o niewiaste, i o chłopaka byłoby trudno. I nie, nie chodzi o seks.

18 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-02-14 13:09:40)

petitegarcon napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Ale odmawia bo?

Odmawia bo odmawia, z przyczyn nieznanych.

Ja to po przeczytaniu Twoich postów, Autorze, wiem, dlaczego odmawia. Stawiam na to, że reszta też będzie odmawiać.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

19

chrześcijaństwo-katolicyzm, super:)
"widać potem, że ona chce" - nie rozumiem, w jaki sposób widać, to może być tylko wyobrażenie

gdyby ktoś miał pytania;) "Co do użytkownika nudny.trudny, to może pozostawię to bez komentarza. Czasem lepiej machnąć ręką":D

20

Chłopak przychodzi po radę do kobiet w temacie kobiet. Bo nie wie, nie umie. Więc chce się dowiedzieć. Co dostaje? Nic. Dziewczyny mają tu polew, poza nielicznymi chlubnymi wyjątkami.

Panie autorze
Jakiś czas temu stosowałem metodę jednego kontaktu, a potem jednej propozycji wyjścia. Brak odpowiedzi lub odmowa spotkania bez zaproponowania przez panią innego terminu kończyła znajomość. Ostatnio zrobiłem się mnie restrykcyjny, i próbuję do dwóch razy.
I to polecam.

21

Do trzech razy sztuka. Przecież korona z głowy ci nie spadła, gdy pierwszy raz odmówiła na zasadzie nie to nie. Glupie to było z jej strony, ale jeśli nadal chciałbyś poznać ją bliżej i zauwazyles, że tym razem chciałby spotkać się tobą, to zapytaj ja. Możesz zrobic Też i trzecie podejscie, ale musiałoby być takie bardziej spontaniczne.
Jeśli dziewczyna warta jest zachodu, byłoby głupota tak sobie ja odpuścić

22

Do trzech razy sztuka. Przecież korona z głowy ci nie spadła, gdy pierwszy raz odmówiła na zasadzie nie to nie. Glupie to było z jej strony, ale jeśli nadal chciałbyś poznać ją bliżej i zauwazyles, że tym razem chciałby spotkać się tobą, to zapytaj ja. Możesz zrobic Też i trzecie podejscie, ale musiałoby być takie bardziej spontaniczne.
Jeśli dziewczyna warta jest zachodu, byłoby głupota tak sobie ja odpuścić

23

Kosz to kosz, bierz na klatę. Albo szukaj chłopaka...

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

24

petitegarcon napisał/a:

Gdy chłopak zaprasza dziewczynę na randkę, a dziewczyną odmawia, a widać potem, że ona chce, to chłopak jak powinien się zachować

Powinien podać nieco więcej szczegółów tak na początek. Jakie to były okoliczności, jaki był kontekst, to wszystko ma duże znaczenie.
Czasami można po prostu źle trafić z momentem składania takiej propozycji, czasami można po prostu za dużo sobie wyobrażać przed jej złożeniem...
Ile czasu się znacie, gdzie się spotkaliście, po czym konkretnie wnosisz, że ona jednak ma ochotę, bo może wcale nie, tylko tobie tak się zdaje.
Więcej szczegółów...

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

25

anderstud napisał/a:
petitegarcon napisał/a:

Gdy chłopak zaprasza dziewczynę na randkę, a dziewczyną odmawia, a widać potem, że ona chce, to chłopak jak powinien się zachować

Powinien podać nieco więcej szczegółów tak na początek. Jakie to były okoliczności, jaki był kontekst, to wszystko ma duże znaczenie.
Czasami można po prostu źle trafić z momentem składania takiej propozycji, czasami można po prostu za dużo sobie wyobrażać przed jej złożeniem...
Ile czasu się znacie, gdzie się spotkaliście, po czym konkretnie wnosisz, że ona jednak ma ochotę, bo może wcale nie, tylko tobie tak się zdaje.
Więcej szczegółów...

Tak. Np. to że jest miła, uśmiecha się, wymieni z Tobą kilka zdań, gdy Cię spotka może świadczyć o tym, że jest po prostu kulturalna, ale nadal nie jest zainteresowana Tobą pod względem randki.

Posty [ 25 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Gdy się zaprasza dziewczynę na randkę...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018