"Kołysanka" Juliusza Machulskiego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Fajny film dzisiaj widziałam? Momentów nie było.

"Kołysanka" Juliusza Machulskiego
Mazury, noc, oczy i przelot sowy. Wiejska zagroda obok niej napis "rękodzieło ludowe".

Poznajemy rodzinę składająca się z dziadka, ojca, matki w ciąży i czworga dzieci. Oczy mają dziwnie podkrązone, a usta czerwone.

We wsi giną ludzie. Urzędniczka z opieki społecznej, listonosz (pewnnie zapił), ksiądz z ministrantem, dziennikarka z operatorem (może są w spa), Niemiec z tłumaczką (barłożą się w pensjonacie?), policjant.

Odnajdujemy ich na dole w stodole. A rodzinka karmi się ich krwią. Polscy Adamsowie ma mazurskiej wsi. Powinno być smiesznie.

Najmłodsze dziecko uzależniło się od krwi księdza bo tylko po niej nie ma kolki i kupa jest lepsza.

Żona i dziadek chcą do Warszawy. I w końcu tam trafiają. Gdzie zamieszkają? Zobaczcie sami.

Nie wiem czy warto było zrobić ten film tylko po to, aby oznajmić swoją awersję do PiS-u.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Też oglądałam Kołysankę smile I właśnie uderzyła mnie ta "zabójcza" końcówka ... Cały film, generalnie można potraktować moim zdaniem jako całkiem fajną rozrywkę ( były momenty lepsze, gorsze, ale gra aktorska była dosyć fajna ) Nie jest to nic ambitnego. Ot po prostu - rozrywka. Ale ten "nachalny" koniec o którym piszesz psuje wszystko ... No i wychodzi się z jakimś takim niesmakiem, zupełnie niezależnym od własnych poglądów politycznych wink Też mi przeszło przez głowę, że cały film zrobiony został tylko po to o czym piszesz smile

3

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Ja nie znalazłam nic ciekawego w tym filmie... imho- n u d y ;>

4

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

nie byłam zbytnio zadowolona.. Nie było to dno, ale oczekiwałam czegoś więcej.

5

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Film bardzo mi się podobał jest troszkę nie typowy ale to mu dodaje uroku. Bardzo polecam.

6

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Śmieszny ten film, podobała mi się muzyka. Taki lajtowy, co do końcówki... to różnie to można interpretować.

7

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Dla mnie dosyć śmieszny film, nie przepadam za filmami polskimi , ale ten był moim zdaniem w miarę:)

8

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Jestem pod wrażeniem tego, że Polacy zrobili DOBRĄ CZARNĄ KOMEDIĘ.
Polecam wszystkim miłośnikom tego gatunku.

9

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

mi też się podobał, a szczególnie ścieżka dźwiękowa smile a co do zakończenia... niekoniecznie można je interpretować tak jak powiedziała Iryska.

10

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

a mi tak sobie sie podobal. nie smieszyl mnie ...byl troche nudny nawet. ale jakos przezylam i obejrzalam. mialam nadzieje ze beda mocniejsze sceny smile a co to za wampir ktory nie potrafi czlowieka zamienic w wampira ???i na dodatek jak ona mogla byc w ciazy smile dziwne . jak normalnie inny gatunek ludzi ...ale dziadek byl spoko smile

11

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Ten film to nie wiadomo co...

12

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Dla mnie film fantastyczny. Śmieszny - ale w taki sympatycznie inteligentny sposób, bez głupoty i robienia z ludzi idiotów.
Wspomniana wcześniej już muzyka tworzy świetny klimat.

Uderzyło mnie w tym filmie coś innego - że to chyba nie do końca miał być "film o wampirach" (zwłaszcza takich które oglądamy w hollywoodzkich filmach), a raczej pokazanie zwykłego życia ludzi. Bo trzeba przyznać, że kłopoty bohaterów to nic innego jak te, z którymi często spotykamy się na codzień.
I wcale nie uważam że końcówka jest antypisowska - dla mnie zwykła śmieszna puenta o tym, że kiedy życie przytłacza to wszyscy marzymy o czymś wielkim smile

13

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Jak dla mnie to jeden z najgorszych filmow jakie widzialam(ale to tylko moje skromne zdanie)

14

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Ja jestem antyfanką polskieego kina a ten film o dziwo zachwycił mnie smile Najlepszy ministrant big_smile

15

Odp: "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Byłam na tym w kinie z Ukochanym i moje wrażenia są kiepskie , daje góra 5 na 10. Momentami może i śmieszne, ale do gustu jakoś specjalnie mi nie przypadło. Większość filmu się wynudziłam, podobała mi się chyba tylko muzyka z filmu i zaledwie parę scen.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » "Kołysanka" Juliusza Machulskiego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024