Samotne dni w Będzinie. Poznam kogoś z okolicy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotne dni w Będzinie. Poznam kogoś z okolicy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Samotne dni w Będzinie. Poznam kogoś z okolicy

Hej dziewczyny.

Kochanie chciała bym poznać jakaś fajna osobę do pogadania spotkania się na spacer czy po prostu do wyrażania o tym co dobre i złe... mieszkam w Będzinie mam 28 lat słodkiego 2 letniego synka i męża.. . L2cz nie czuje się jakoś specjalnie dobrze z tym bo brakuje mi takiej przyjaciółki która by zaakceptowała ten stan rzeczy. Najlepiej by też miała dziecko lub je lubiła zwyczajnie bo koło mnie jest gro osób ale widzę że po ciąży ten kontakt jest trudniejszy może przeze mnie może nie ciężko stwierdzić ale wiem że wygląda to inaczej niż wcześniej bo 100% uwagi wymaga ode mnie mlody. . Macie tutaj takie problemy dziewczyny lub chciały byście pogadać??? Piszcie tu jakiś kontakt lub email. Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotne dni w Będzinie. Poznam kogoś z okolicy

Przykro że nie ma zainteresowania. Miałam nadzieję że tutaj znajdę zrozumienie.. .

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotne dni w Będzinie. Poznam kogoś z okolicy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021