1

Temat: Najlepsze kremy na noc - ranking

No dziewczyny zróbmy ranking. Jakie kremy są najlepsze według was ? Mój typ - Krem regenerujący na noc Nivea Visage - na prawdę relaksuje cerę.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najlepsze kremy na noc - ranking

Zdecydowanie Happylogy Night Guerleina - nie wyobrażam sobie ostatnio nic innego

3

Soraya krem na noc intensywnie odżywczo - dotleniający . Bardzo przyjemnie pachnie.

Reklama

4

Olay Total Efect - efekt, ze tak powiem totalny smile

5

Półtłusty kasztanowy do cery naczynkowej Bielendy smile bardzo wydajny i fajny w uzytkowaniu, mam mniej widoczne pajączki na twarzy!!!

Reklama

6

AA Aqua Ice z Oceanic smile do skóry suchej, bardzo fajnie nawilża!!!

7

Polecam krem na noc Zepteraz linii  Swiss Nature. Jest bardzo dobry, swietnie nawilza, moja skora rano jest odprezona i gladka

8

Krem na noc firmy Olay , bardzo fajnie nawilża skórę , rano po przebudzeniu skóra jest cały czas super nawilżona i wypoczęta!!!

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

9

Zdecydowanie Biotherm- Age Fitness Nuit Power 2 krem na noc dla skóry normalnej i mieszanej. Doskonale wygładza i nawilża skórę.

10

Zdecydowanie Perfecta for Combination Skin Day & Night Mattifying & Minimizing pores MicroPearls oxygenating with Q10 Energy od DAX Cosmetics smile Najlepszy jaki do tej pory miałam.

"(...)Więc chodź, odlećmy stąd i żyjmy wiecznie."

11

Zdecydowanie dermokosmetyki. Mam wysuszoną skórę i na noc używam kremu Keranorm.

12

Dla mnie niekwestionowanym faworytem jest krem regeneracyjny na noc do cery normalnej Happy per Aqua firmy Flos-Lek, doskonale się wchłania i poprawia koloryt i nawilżenie skóry, poza tym jest to jeden z niewielu kremów regeneracyjnych dla osób po 25 roku życia, przeważnie kremy tego typu są przeznaczone dla kobiet 35+. Szczerze polecam.