Zajączek wielkanocny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zajączek wielkanocny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Zajączek wielkanocny

Na forum nie ma odrębnego miejsca na humor a jest masa śmiertelnie poważnch tematów, więc pozwolę sobie napisać to tutaj.

Historia nie jest moja, opowiedziała mi ją koleżanka. Otóż kilka dni przed wielkanocą będąc w przedszkolu po córeczkę usłyszała w przebieralni rozmowę malucha ze swoją matką. Chłopiec uradowany opowiadał co dzisiaj robili w przedszkolu:
- Mamusiu, mamusiu! Dzisiaj robiliśmy koszyczki wielkanocne dla zajączka! Zobacz jaki ładny! Zaniesiemy go do ogródka a zajączek przyniesie nam do niego prezenty!
na to mamusia:
Taaak! Jeszcze ci tam nasra!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-03-14 16:50:30)

Odp: Zajączek wielkanocny

Mamusia, widocznie, przestrzegła latorośl przed  durnymi "dowcipami" starszych, co nie znaczy, mądrzejszych?
Być może, sama ich doświadczyła w wieku córeczki będąc?
Forma przekazania przestrogi, smutnie odstręczająca jakoś...

facet po przejściach

3

sir_stary napisał/a:

Na forum nie ma odrębnego miejsca na humor

To, co napisałeś nie było śmieszne.

Patologia też odprowadza dzieci do przedszkola. A wnioskuję po języku w jakim matka zwraca się do swojego dziecka.

Z tego, jakie uczucia prowokujesz w relacjach z ludźmi, można wywnioskować jakim energiom służysz - zła czy dobra.

4

A myślałam, że tylko mnie ten "dowcip" przygnebił...

5

Śmiech... przez łzy.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

6

Z pewnością inny rodzaj wrażliwości podzielił nas w kwestii odbioru tej historii. O ocenę się nie pokuszę bo i po co, interesujące jest zupełnie obce mi spojrzenie na całą historię z poziomu pań wypowiadających się w odpowiedziach. Jest ono dla mnie całkowicie zrozumiałe, nie mniej zaskakuje. Nie chcę być aż tak banalny, zrzucając moje zaskoczenie na z góry przepraszam -  różnice płci, ale w chwili obecnej nie potrafię sobie w inny sposób tego wytłumaczyć być może nie powinienem analizować tego wcale...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zajączek wielkanocny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018