Temat: Eliksir młodości - kolagen, kwas hialuronowy

Witam,

czy któraś z Was kupiła już może "eliksir młodości" na allegro? (nie mogę dodać linka bo i tak go nie będzie widać). Wpiszcie w allegro "eliksir młodości", cena 149zł. Puszka 400g taka biało-niebieska.
Jakie opinie?
Cena wysoka, ale być może warto?

Dajcie znać.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Eliksir młodości - kolagen, kwas hialuronowy

Jednak ta cena jest zbyt wysoka, dlatego wybralam cos tanszego ale rownie skutecznego, Class A Collagen, z kolagenem, kwasem hialuronowym i witaminami.

3

Jak znaleźć bezpieczny i odpowiedni kwas hialuronowy ? Chciałabym za zażyć "eliksiru młodości". Bardzo proszę o porady.

4 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-12 11:26:53)

Ja byłam w klinice spam do zabiegu użyli preparatu spam i jestem bardzo zadowolona. Rok temu byłam u "kosmetyczki" używała innego preparatu i efekt nie był taki sam. Proponuję zatem wydać więcej w klinice i zrobić to dobrym preparatem ponieważ jakość efektu jest na prawdę różńiąca wink

5

annamaria75 napisał/a:

Jak znaleźć bezpieczny i odpowiedni kwas hialuronowy ? Chciałabym za zażyć "eliksiru młodości". Bardzo proszę o porady.

A jest coś takiego jak "bezpieczny kwas hialuronowy"?

6

Kupcie sam kolagen najlepiej naturalny (są różne rodzaje)

7

Na mnie lepiej z takich supli działa glutamina.

8

gosia.traczyk napisał/a:

Na mnie lepiej z takich supli działa glutamina.

To raczej nie jest suplement diety ... nie wiem co miałaś na myśli

9 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-05-10 11:08:02)

Cześć wszystkim! Ja stosuje kolagen od biumieszczanie reklam na naszym forum jest płatnea. Zdecydowałam się na niego przez skład -> witamina c, tran i naturalny kolagen. Czytałam sporo artykułów o kolagenach i te sztuczne potrafią zrobic więcej szkody niz pozytku dlatego szukalam czegos z naturalnym kolagenem. Dodatkowo w tranie zawarta jest spora dawka kwasów omega3. Stosuję go już dłuższy czas i mimo, ze podchodziłam do niego sceptycznie na początku, to teraz mogę go polecić. Kondycja mojej cery i skóry uległa znacznej poprawie a włosy wzmocniły się i przestały łamać. Cena tez jest zadowalająca i daja fajne rabaty przy zakupie 3 sztuk. Mozecie sobie o nim więcej przeczytać na wklejanie linków na forum jest niezgodne z regulaminem
Pozdrawiam !