Kolor dodatków do sukienki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Kolor dodatków do sukienki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-08-12 02:40:32)

Temat: Kolor dodatków do sukienki

Mam problem z wyborem koloru butów i torebki do tej sukienki:

http://puu.sh/x7R6m/8ac6bca0bc.jpg

(źródło: oficjalny sklep zalando.pl)

Pomożecie?

--------------
Wklejanie linków do obcych stron internetowych jest regulaminowo zabronione, dlatego podmieniłam go na zdjęcie. Bardzo proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami i stosowanie do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez mag 20.03.2017 (2017-08-11 02:42:53)

Odp: Kolor dodatków do sukienki

mięta, granat, modrakowy, koralowy, fuksja... od koloru do wyboru, w zależności jaki kolor ci służy smile

3

mag 20.03.2017 napisał/a:

mięta, granat, modrakowy, koralowy, fuksja...

Jestem ciekawa, co ze sklepu przynieśliby PANOWIE, jakby im taką listę zakupów odzieżowych przekazać.
To tak stereotypowo, wiem. wink

4

A może coś z wzorem podobnym do paska? I w tej kolorystyce?
A jak nie, to mocny ciemny kolor. Szafir i granat byłby piękny <3

5

Ja bym postawiła na najciemniejszy kolor, jaki występuje w tym pasku. Oczywiście trudno znaleźć idelanie taki sam w sklepie, więc po prostu najbardziej zbliżony, a może akurat nawet taki się znajdzie.

6 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-08-29 20:53:10)

Jakiś granat myślę by pasował idealnie. A szpilek w sklepach w takim kolorze masz mnóstwo. Do wyboru do koloru (np. w [spam]). Ja bym się skupiła też na biżuterii, bo przy takiej sukience nie może być zbyt "mocna". Delikatne kolczyki i ładny wisiorek powinny starczyć. Pamiętaj, że nie możesz przesadzić, bo wtedy będzie słabo smile Jeśli chodzi o torebkę to kopertówka granatowa będzie ok smile

7

Myślę że mięta może być troszkę zbyt delikatna, aczkolwiek czemu miałaby nie spróbować, dorzuć dodatkowo w takim samy kolorze buciki i może akurat będziesz prezentowała się świetnie? Granat to również fajna opcja, nawet czarny bym dodała, bo jak to klasyka - pasuje praktycznie do wszystkiego. Do tego tak jak carolina91 napisała jakieś delikatne kolczyki i myślę, że efekt "wow" będzie odpowiedni! Wisiorka bym nie zakładała bo według mnie co za dużo to nie zdrowo.  Mała zgrabna kopertówka to dobre rozwiązanie!

[tu była niedozwolona reklama]

8

Kupiłam sobie ostatnio "rozwodową". W kolorze granatowym. To będzie formalne "spotkanie", więc uznałam, iż stonowane kolory będą najwłaściwsze. Długość MIDI, zakryte ramiona. Do tego dodatki i już (obowiązkowo szpilki na ten dzień). Zdjęć wprawdzie nie będzie, ale ... chwila "wiekopomna". wink

Nie mam grafiki mojej sukienki, nie ma jej online. Natomiast Was poproszę o ogólny komentarz dotyczący tych sukienek -  robią jakieś konkretne wrażenie? Chętnie posłuchałabym również opinii net-facetów. Zobaczymy czy patrzymy na szczegóły w ten sam sposób.

W jakim kolorze zaproponowalibyście dodatki? Którą byście wybrały dla siebie a net-faceci w której byście chętnie zobaczyli kobietę?

SUKIENKA nr 1
http://www.vubu.pl/data/gfx/pictures/large/5/6/65165_2.jpg

SUKIENKA nr 2
https://1.allegroimg.com/s400/01e90e/15a96ebf4a4ebc31f853c5711501

SUKIENKA nr 3
https://spplthumb.blob.core.windows.net/1000x901c/4c/79/07/jokastyl-slczna-granatowa-sukienka-xl-l-m-s-sprzedam-347814742.jpg

źródło grafiki: Internet

9

Mag, ja to bym wszystkie 3 wybrała  tongue , jakoś nie umiem się zdecydować big_smile
Wszystkie 3 są niesamowite każda jest inna i ma swoj urok , do tego czerwone lub szare dodatki (według gustu)

To tyle wink

,,Nigdy nie  rezygnuj z celu tylko dlatego, że  osiągniecie go  wymaga czasu.Czas i tak upłynie".

10 Ostatnio edytowany przez Symbi (2017-09-18 16:54:33)

1 bardzo oficjalna, ale tylko na wakacje bo bez rękawka, w inne pory roku trzeba zakryć sukienkę żakietem lub sweterkiem, więc dla mnie odpada. W sądzie pewnie będzie chłodno i do sądu ja bym nie poszła w odrytych ramionach, jakos to niedyplomatycznie/
3 jak na niedzielny spacer albo wielkanocne śniadanie. Dla mnie nie pasuje do sytuacji.
ja wybrałabym 2, uwypukla kobiece kształty i ma rekaw, nie jest zbytnio oficjalna przez te drapowania.
W dodatkach nie pomogę, bo ja wybieram na ogół pasujące do wszystkiego złoto (mam jakis łańcuszek od mamy i malutkie kolczyki w nowoczesnej formie z przetopionych starych obrączek z małżeństwa. Noszę to niezależnie od okazji. Granat bardzo lubię, jest uniwersalny i elegancki.

11

Osobiście podoba mi się model nr 1 i 3 (najbardziej), ale na "okazję" pod tytułem "rozwód" wybrałabym jedynkę, a do niej krótki, kobiecy, zdecydowanie wcięty w talii żakiet - będzie kobieco, elegancko, a przy tym stosownie do okoliczności, co jednak wydaje się ważne. Trójka, przynajmniej moim zdaniem, bardziej pasuje na mniej oficjalne wyjścia, a sprawa sądowa jest przecież sytuacją formalną.

Oczami wyobraźni widzę więc jedynkę, do niej jasny, najlepiej kremowy lub jaśniutko szary, mocno dopasowany żakiet, gładkie, pełne szpilki i jakąś torebkę w stylu biznesowym. Osobiście preferuję srebro, więc założyłabym do tego krótki (przy szyi), delikatny wisiorek i prostą w formie, ale rzucającą się w oczy bransoletę. Kolor butów i torebki zależy nie tylko od granatu sukienki, ale też od wybranego koloru żakietu, więc te wybrałabym na końcu.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Kolor dodatków do sukienki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018