Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Poznałam przez internet faceta, mniej więcej w moim wieku, mam 28 lat. Miło się rozmawiało, ale to nie tak aby się zauroczyć. Rozmawialiśmy dwa tygodnie głownie pisząc maile bo żadna inna forma komunikacji nie wchodziła w grę. Po prostu on nie chciał. Nie chciał rozmawiać przez telefon ani wysłać zdjęcia. Ok. W końcu się spotkaliśmy. Było podobnie jak przez internet, czyli bez szału. Ale on chyba się za mocno nakręcił. Po randce napisał mi wiadomość na FB, że jednak chyba do siebie nie pasujemy i szukamy czego innego. Jednak po 2 miesiącach gdy ja zapomniałam o jego istnieniu spotkałam go na mieście. BYło tylko cześć. Na drugi dzień zaczął mnie bombardować wiadomościami, że jestem piękna, że codziennie o mnie myśli, że chce ze mną być. A ja nie. I jak mu tu delikatnie wytłumaczyć?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

A dlaczego dikatnie?; Po prostu odmow i juz.

3

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Odpowiedz mu tym samym co on tobie na FB .

4

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Np. tak:

Migiełka napisał/a:

jednak do siebie nie pasujemy i szukamy czego innego.

Dzizas, 28 lat masz a tak prostej sprawy załatwić nie możesz tongue

5

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Proste rozwiazanie. Piszesz mu ze wtedy w wiadomosci na fb wyrazil odczucie wlasne jak i Twoje i nie bardzo rozumiesz co go nagle olsnilo do zmiany zdania. Nie masz nic do niego ale  je jestes niezainteresowana  i zyczysz  wszystkiego dobrego. Krotko zwiezle i grzecznie. Po co jakies uniki i delikatnosci rodzace niedopowiedzenia. On byl wtedy asertywny i nie owijal w bawelne Ty tez nie musisz a wrecz nie powinnas by nie dawac nadziei.

6

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

a może warto dać drugą szansę? o tym nie myśleli?

7

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

blokujesz na fb i po problemie
po co sobie stwarzac trudności?
jak człowiek nie rozumie, to się robi tak, zeby zrozumiał
zablokowanie na pewno zrozumie

8

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne
Katheline napisał/a:

a może warto dać drugą szansę? o tym nie myśleli?

Nie chcę drugiej szansy. Nie zaiskrzyło w internecie, nie zaiskrzyło w realu. Nic po prostu.
Jego wiadomości nie sa jakieś chamskie. Jest bardzo miły. Może po prostu przestanę na nie reagować to da sobie spokój.

9 Ostatnio edytowany przez iskierka77 (2017-07-27 09:19:15)

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Nie wdawaj sie w dyskusje z nim bo to będzie rodziło w nim nadzieję, ze skoro reagujesz jakkolwiek...to jeszcze jest szansa. Powiedz wprost ze nie jestes nim zainteresowana i zeby nie kontaktowal się z tobą. Jak po tych słowach nadal będzie pisal to nie odpisuj nie reaguj lub go zablokuj i tyle.

10

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Nie lepiej 997 i "chcę zgłosić nękanie i czuję się zagrożona"? Zawsze działa.

11

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne
Migiełka napisał/a:

Po randce napisał mi wiadomość na FB, że jednak chyba do siebie nie pasujemy i szukamy czego innego.


Migiełka napisał/a:

Na drugi dzień zaczął mnie bombardować wiadomościami, że jestem piękna, że codziennie o mnie myśli, że chce ze mną być.

Wygląda na to, że jesteś tylko opcją i facetowi tak bardzo nie zalezy na Tobie. Pewnie myślał, że znajdzie kogoś innego, ale jednak mu się nie udało. Z panem się pożegnaj jego słowami : 'Uważam, że do siebie nie pasujemy. Nie chcę kontynuować tej znajomości'.

12

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

nie warto sie z takimi zadawac potwierdzone info !

13

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Takie sprawy trzeba załatwiać szybko i stanwoczo. Ja kiedyś nie do końca wiedziałam, czego chce, niby mi się facet podobał, niby nie, nie powiedziałam mu od razu, że to będzie koniec i na pewno nic się między nami nie wydarzy i co... i facet potem mi zarzucił, że bawiłam się jego uczuciami, zrobiło się nieprzyjemnie.

14

Odp: Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Szukał lepszego modelu, nie udało się, to postanowił wrócić do odrzuconego wcześniej wyboru ;p nie daj się wystawiać i wywoływać z ławki rezerwowych wink

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Fatalna pierwsza randka a on nalega na kolejne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024