czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?

Chcę poprawić swój angielski, i już od jakiegoś czasu myślę nad zakupem słownika, zależy mi głównie na zapisach fonetycznych, z którymi mam problem, jeśli chodzi o znajdywanie ich w internecie (chyba, że wy znacie jakieś ciekawe i dobre strony i chętnie je odwiedzę). Słownik w zależności od księgarni internetowych waha się w przedziale ok. 70-100 zł więc nie chciałabym wydawać pieniędzy na kota w worku. Warto go kupić? Może jakiś inny?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?
sweetchildomine napisał/a:

Chcę poprawić swój angielski, i już od jakiegoś czasu myślę nad zakupem słownika, zależy mi głównie na zapisach fonetycznych, z którymi mam problem, jeśli chodzi o znajdywanie ich w internecie (chyba, że wy znacie jakieś ciekawe i dobre strony i chętnie je odwiedzę). Słownik w zależności od księgarni internetowych waha się w przedziale ok. 70-100 zł więc nie chciałabym wydawać pieniędzy na kota w worku. Warto go kupić? Może jakiś inny?

Rozumiem,ze jesteś na poziomie zaawansowanym skoro chcesz kupić słownik,który nie ma polskiego tłumaczenia słów?
Moim zdaniem słowniki Oxfordu to jedne z najlepszych u nas na rynku.
Ja go mam i jestem zadowolona.Ale ja używam go do tłumaczeń.Czasem pracuję z nim na lekcjach w grupach zaawansowanych.
Jeśli interesuje Cię tylko transkrypcja-to mają każdy słownik.
Na trochę niższym poziomie-to znaczy ma tłumaczenie angielskie i polskie podanych słówek jest Wordpower- także z Oxfordu.

3

Odp: czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?

Polecam pozycję Cambridge Advanced Learner's Dictionary.
Jeden warunek, pisze o tym przedmówczyni, Twoj poziom języka powinien być zaawansowany.

4

Odp: czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?

Nie mogę już edytować zdania więc tu poprawię: jeśli interesuje Cię transkrypcja to MA JĄ każdy słownik smile

5

Odp: czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?

Ten slownik jest w wersji online. Jaki jest sens kupowania czegos za 100 zl co mozna miec za darmo?

6

Odp: czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?

Taki,że nie zawsze i nie wszędzie masz internet.A ze słownika możesz korzystać wszędzie i zawsze smile

7

Odp: czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?

Nie no jasne, masz rację. Lepiej kupić kilogramową księgę i targać ją wszędzie ze sobą.

Bo tak na zdrowy rozum bez sensu by było kupienie za tę cenę dwoch innych pozycji, które zamiast dublować informację to wniosą coś dodatkowego.

8

Odp: czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?
Iceni napisał/a:

Nie no jasne, masz rację. Lepiej kupić kilogramową księgę i targać ją wszędzie ze sobą.

Bo tak na zdrowy rozum bez sensu by było kupienie za tę cenę dwoch innych pozycji, które zamiast dublować informację to wniosą coś dodatkowego.

Oj Iceni-zaprzeczasz sobie.
Taka jesteś nowoczesna,że proponujesz wersję internetową (która-jak zauważyłam-jest niekompletna w porównaniu do książkowej) a nie wiesz,że można kilogramową księgę wozić autem a nie targać smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » czy warto kupić słownik Cambridge Advanced Learner's Dictionary?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024