Czuję że jestem dla niego niewystarczająca i przeciętna! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czuję że jestem dla niego niewystarczająca i przeciętna!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czuję że jestem dla niego niewystarczająca i przeciętna!

Jesteśmy razem półtora roku a nigdy jeszcze nie  dał mi do zrozumienia iż jestem dla niego ta jedyna i najlepsza pomimo że parę razy rozmawialiśmy o wspólnej przyszłości.  Wiem że nie jestem jakaś perfekcyjna ale każda dziewczyna chce czasami usłyszeć jakieś mile słowo od swojego chłopaka.  On mi bardzo rzadko jedynie wspomni że dobrze wyglądam i tyle. Bardzo go kocham i zawsze się staram robić wszystko tak jak należy, dbać o związek. Raz powiedział nawet ze jesteśmy ze średniej półki co do wyglądu.  Ale wygląd nie chodzi mi zupełnie o to.  Bardziej jest mi przykrno z tego powodu iż nigdy mnie nie doceni,  zawsze skupia się bardziej na wadach niż zaletach, nie mówi co dla niego znacze,  że cieszy się że mnie ,  że coś dobrze zrobiłam ani nic tym podobnych!!! Rzadko tez okazuje jakiekolwiel uczucia.  Przez to że  nie czuję się w jego oczach odpowiednia jestem strasznie zazdrosna,  boję się że w innych dziewczynach dostrzeże to czego we mnie nie widzi,  że jakaś inna będzie mu się wydawała lepsza ode mnie. Czuję że on obniżył moja samoocene.  Jednakże mówi że mnie kocha, troszczy się,  byłby w stanie dużo dla mnie zrobić,  często chce się widywać,  jest odpowiedzialny a co najważniejsze lojalny i wiem że nigdy by mnie nie zdradził ani nie oszukał. Dlatego nie wiem co mam zrobić, kocham go i niewyobrażam być z kimś innym ale strasznie jest mi przykro z tego powodu że nie jestem dla niego kimś wyjątkowym....  Zastanawiam się czy z nim nie zerwać ale tak strasznie się boję że nikogo już nie pokocham tak jak jego i wiem że  pomimo tych złych cech ma tez wiele wartościowych

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czuję że jestem dla niego niewystarczająca i przeciętna!

wybacz, przeczytalam pierwsze zdanie tylko i nasunęło mi sie pytanie: jakim cudem w ogóle doszlo do jakichkolwiek rozmów o przyszłości (slub, dzieci) skoro dla faceta od poczatku bylas przecietna i nieciekawa?
jak ja sie wydaje jakiemuś facetowi nieciekawa, to nie wiaze sie z nim i nie rozmawiam o przyszlosci, tylko maksymalnie na drugi dzien zapominam o nim.

3

Odp: Czuję że jestem dla niego niewystarczająca i przeciętna!

Aneta, ale kręcisz, ale kombinujesz. Obniżył Twoją samoocenę? Wydaje się, że nie miałaś wysokiej, bo tak strasznie potrzebujesz, żeby zapewniał Cię o Twojej fajności.

wiesz, że by Cię nie zdradził i nie oszukał - jesteś zazdrosna (mało logiczne)
mówi że Cię kocha, troszczy się,  byłby w stanie dużo dla Ciebie zrobić,  często chce się widywać,  jest odpowiedzialny - nie dał Ci do zrozumienia, że jesteś jedyna (chyba jednak trochę dał; lepiej żeby facet zachowywał się jak należy niż kłapał dziobem jaka jesteś wspaniała i najważniejsza, a zachowywał się zupełnie inaczej)

"strasznie jest mi przykro z tego powodu że nie jestem dla niego kimś wyjątkowym" - no ja chyba jakaś niekumata jestem. Tobie chodzi o to, żeby on pokazywał zachowaniem, że jesteś wyjątkowa, ważna, czy pieścił tylko Twoje uszy miłymi słowami?

OK, facet może jest trochę "zimny" i nie należy do komplemenciarzy (czy to wada? można by dyskutować).
Zakomunikuj mu w kilku składnych, niezbyt długich i nie przesadnie złożonych zdaniach, że byłoby Ci miło gdyby zauważał Twoje starania, czasem Cię skomplementował.

4 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2017-02-03 12:20:37)

Odp: Czuję że jestem dla niego niewystarczająca i przeciętna!
aneta5551 napisał/a:

Jesteśmy razem półtora roku a nigdy jeszcze nie  dał mi do zrozumienia iż jestem dla niego ta jedyna i najlepsza pomimo że parę razy rozmawialiśmy o wspólnej przyszłości.  (...)

A dla jakich powodów jest z Tobą półtora roku?

(...) każda dziewczyna chce czasami usłyszeć jakieś mile słowo od swojego chłopaka.  On mi bardzo rzadko jedynie wspomni że dobrze wyglądam i tyle. (...)
nigdy mnie nie doceni,  zawsze skupia się bardziej na wadach niż zaletach, nie mówi co dla niego znacze,  że cieszy się że mnie ,  że coś dobrze zrobiłam ani nic tym podobnych!!! Rzadko tez okazuje jakiekolwiel uczucia.  Przez to że  nie czuję się w jego oczach odpowiednia jestem strasznie zazdrosna,  boję się że w innych dziewczynach dostrzeże to czego we mnie nie widzi,  że jakaś inna będzie mu się wydawała lepsza ode mnie. Czuję że on obniżył moja samoocene.  (...)

Pełny zestaw osoby, która myśląc kiepsko o sobie, od innych oczekuje poprawy jej samooceny. On nie jest Twym terapeutą i kiepsko byłoby dla was obojga, gdyby takim chciał być. Niech pozostanie Twoim partnerem a swe poczucie wartości, jeśli nie umiesz/możesz podwyższyć jej bez wsparcia innych, uczyń wstępnym tematem własnej psychoterapii.


(...) Jednakże mówi że mnie kocha, troszczy się,  byłby w stanie dużo dla mnie zrobić,  często chce się widywać,  jest odpowiedzialny a co najważniejsze lojalny i wiem że nigdy by mnie nie zdradził ani nie oszukał. (...)

On uważa Cie za partnerkę, nie osobę, która ma się na nim wieszać.


(...) Zastanawiam się czy z nim nie zerwać ale tak strasznie się boję że nikogo już nie pokocham tak jak jego i wiem że  pomimo tych złych cech ma tez wiele wartościowych

Przeczytaj napisane przez siebie zdanie spokojnie. Zastanawiasz się nad zakończeniem związku, bo on nie spełnia roli, którą chcesz mu narzucić? Decydujesz się być z nim ze strachu przed samotnością? Hm... .Owocnej pracy nad sobą życzę.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.


"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czuję że jestem dla niego niewystarczająca i przeciętna!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018