ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 88 z 88 ]

66

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Na rozstępy polecam zabieg karboksyterapii, która polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Zabieg jest wysoce skuteczny, bezpieczny oraz małoinwazyjny, nie wymaga znieczulenia, a czas rekonwalescencji jest stosunkowo krótki. Terapia nie pozostawia żadnych śladów i pacjent od razu po zabiegu może wrócić do codziennej aktywności.

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ponoc jak w ciazy sie smaruje brzuch to troche pomaga, ale to tylko działa na tworzące sie rozstępy. Na te już powstałe to tylko laser. Znacie jakieś dobre kliniki z Krakowa? Zastanawiam się sama nad tym zabiegiem.

68

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Laser Frakcyjny CO2, zdecydowanie polecam takie zabiegi, widziałam efekty końcowe i na prawdę, niebo a ziemia smile

69

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja kojarzę vesunę z krakowa. Jak masz już białe rozstępy to pomoże chyba tylko laser .. Jest też zabieg mezoterapii igłowej, która redukuje rozstępy. Najlepiej przedzwonić do jakiejś dobrej kliniki, umówić się na konsultację i oni ci doradza najlepiej smile

70

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

wygogluj sobie bielednę 'slim cellu corrector'. wlasnie skonczylam opakowanie i dla mnie efekty sa spoko. przynajmniej kasy sporo zaoszczedzilam smile

71

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Dziewuszki, nawilżanie jest mega ważne. Regulanie się trzeba smarować, to skóra będzie jędrniejsza i bardziej elastyczna. Jak przyjdzie czas na bobasa, to i problem z rozstępami będzie mniejszy wink a jeżeli już są, to ćwiczenia + smarowidła wink Dla ciężarówek i świeżo upieczonych mam polecam kremy mama's, dostępne w aptekach i sklepach kosmetycznych, zerknijcie sobie na ich stronkę wink

72

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja mam z rozstępami cztery światy sad Niby powinno być ok bo dużo cwicze i jem tak zdrowo jak tylko moge, ale stan mojej skóry na pośladkach jest opłakany. Miałam teraz pierwszy zabieg mezoterapii w warszawskim viva-derm. Jeśli chcesz, mogę Ci go opisać. Widzę dużą poprawe w stosunku do tego co było, mysle juz o nastepnym. Naczytałam się opinii na forach, ze to strasznie boli, ale na szczescie milo sie zaskoczylam, bo bol jest jak najbardziej do wytrzymania. Takze polecam smile

73

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja sama bym się wybrała na taki zabieg np. dermapenem, ale muszę to jeszcze skonsultować z lekarzem. Teraz przeczytalam, ze w klinice Michajlowskiego w Gdansku jest darmowa konsultacja.

74

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Hmmm... Może na rozstępy będzie dla Ciebie skuteczny zabieg karboksyterapii. Czytałam wiele pozytywnych komentarzy na ten temat. Jest oczywiście ryzyko, że nie wszystko zniknie, ale zawsze lepsza jakakolwiek redukcja. Jeśli chcesz, to mogę się zorientować, czy wykonują go w spam, bo to prestiżowa klinika, która ma świetny personel.

75

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Mi i mojej siostrze na rozstępy pomógł olejek z marki bio oil. Wystarczy używać go przez minimum 3 miesiące i stosować 2 razy dziennie, a rozstępy stają się mniej widoczne i skóra jest nawilżona. Wiadomo, że całkiem się ich nie pozbędziemy, ale dzięki olejkowi nie rzucają się w oczy. Co więcej olejek zapobiega powstawaniu nowym rozstępom.

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

ja stwierdziłam,że spróbuję usunąć moje 20- letnie białe rozstępy na udach i łydkach, więc wybrałam się do miejsca w którym wykonują takie zabiegi. Ten cały proces trochę trwał (pół roku) i zabieg był trochę nieprzyjemny.
Poczytałam sobie trochę o metodach usuwania i wybrałam Vesunę. Zdecydowałam się na 4 zabiegi laserem picosekundowym (Fotona Star Walker).
Wytłumaczono mi, że w porównaniu do starszych laserów jest on mocniejszy i po zabiegu skóra szybciej się goi i dlatego ta metoda jest najskuteczniejsza i najlepsza dla mnie. Jestem już po całej serii i moje odczucia są takie, że warto było. Skora mi się polepszyła, jest o wiele jędrniejsza i rozstępy, które były drobne poznikały całkowicie a szersze stały się mniej widoczne.
Mogę powiedzieć, że tak około w 70% udało się je zredukować. Teraz jak się rozbiorę do bikini na basenie czy na plaży, po prostu czuje się komfortowo w porównaniu do tego co było przed.

77

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Ja osobiście z zabiegów na rozstępy mogę polecić endermologię. Jest trochę dziwaczny, bo polega na zasysaniu skóry i jej pobudzaniu do produkcji kolagenu i innych rzeczy, ale to rzeczywiście działa. smile
Ale oprócz tego warto z rozstępami walczyć wielopoziomowo - warto ćwiczyć, robić jakieś maseczki, zmienić swoją dietę na zdrowszą i do tego jeszcze warto używać jakiegoś kremu. Jego wybór może być kluczowy, bo to on działa największą ilością substancji bezpośrednio na skórę. Musi być silny, a przy tym jednak naturalny. Ostatnio usłyszałam o takim kremie jak Strialys i właśnie pasuje do tego opisu. Sama już go zamówiłam i później podzielę się wrażeniami, ale może któraś z was już go ma i korzystała? Macie jakieś opinie?

78

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
wania89 napisał/a:

Ostatnio usłyszałam o takim kremie jak Strialys i właśnie pasuje do tego opisu. Sama już go zamówiłam i później podzielę się wrażeniami, ale może któraś z was już go ma i korzystała? Macie jakieś opinie?

Korzystałam z tego kremu i jestem bardzo zadowolona. Krem naprawdę działa i na te nowe (czerwone), i na te stare (białe) rozstępy. oczywiście te drugie raczej nie znikną całkowicie, ale mogą się zmniejszyć i wyblaknąć, a to i tak już dużo jak dla mnie.
Szkoda, że jest nieco drogi i można go dostać tylko w internecie, ale mimo wszystko jest bardzo skuteczny, więc myślę, że warto się szarpnąć. wink

79

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

A gdzie go można dostać? Bo szukałam go w różnych drogeriach sklepach i nigdzie nie ma. Żadna ekspedientka też o nim nie słyszała. nie wiem co mam o tym myśleć....

80

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
niebieskooka77 napisał/a:

A gdzie go można dostać? Bo szukałam go w różnych drogeriach sklepach i nigdzie nie ma. Żadna ekspedientka też o nim nie słyszała. nie wiem co mam o tym myśleć....

Wpisz po prostu w wyszukiwarkę hasło: krem Srtialys - google Twoim przyjacielem ...

81

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Zależy w jakiej fazie są rozstępy. Na te białe raczej nie ma rady sad a jeśli chodzi o te czerwone to chyba są jakieś specjalistyczne kremy. Ogólnie szukałabym substancji wspomagających proces regeneracji no i nawilżanie (akurat tu może być zwykły olej kokosowy)

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Kochana ja mogę Ci pomóc. Mam cudowne żelazko do ciała może nie usunie Ci całkowicie rozstępów ale sprawi że będą mniej widoczne. Sama się o tym przekonałam. Jest nie tylko na rozstępy, możemy również go używać na cellulit, i podnieść sobie nim biust! wypróbowałam go na sobie i powiem Ci że rewelacja! Jeśli będziesz chciała wiedzieć więcej napisz do mnie

83

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Cześć dziewczyny,

Chciałabym zapytać czy którejś z Was udało się uporać z białymi rozstępami? Mam kilka białych pasm na brzuchu i pod pośladkami, które smarowałam już wieloma kremami, ale za każdym razem... bez „rewolucji”. Czy pozostają mi tylko zabiegi medycyny estetycznej? Czy jest szansa zrobić to taniej?

84

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?
MariW napisał/a:

Cześć dziewczyny,

Chciałabym zapytać czy którejś z Was udało się uporać z białymi rozstępami? Mam kilka białych pasm na brzuchu i pod pośladkami, które smarowałam już wieloma kremami, ale za każdym razem... bez „rewolucji”. Czy pozostają mi tylko zabiegi medycyny estetycznej? Czy jest szansa zrobić to taniej?

Rozstępow nie da się usunąć bo to nieodwracalne zmiany w tkance łącznej. Zawsze trzeba myśleć przed a nie po.

85

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Potwierdzam - przed i po ciąży smarowałam chyba połowę ciała olejkiem rycynowym na zmianę z olejkiem Weleda i dało radę smile

86

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Sporo jest wpisów odnośnie olejków i ja również dorzucam swoją opinie potwierdzającą, że olejki to najlepsza rzecz na rozstępy. Warto się smarować oliwkami i robić masaże, szczypać np skóre na nogach. Dorzucić ćwiczenia i różnica będzie widoczna niebawem.

87

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Czy ten olejek rycynowy jest bezpieczny? Chodzi mi o ciążę.

88

Odp: ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Tak, oczywiście, olejek rycynowy jest bezpieczny w ciąży o ile nie będziesz go piła smile stosowanie miejscowe na rozstępy jest jak najbardziej bezpieczne

Posty [ 66 do 88 z 88 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ROZSTĘPY - jak się pozbyć rozstępów ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024