Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 120 ]

Temat: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Pytanie jak w temacie, która kawa bardziej Wam smakuje, a może która z nich zdrowsza?
Ile średnio wypijacie filiżanek kawy dziennie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

witaj,
z tego co słyszałam, kawa rozpuszczalna ma poniekąd kiepski wpływ na nasze ciałko, zwłaszcza kobiet:) ale nie wiem, na ile to prawda, mimo to, jeśli kawę, to właśnie rozpuszczalną i to koniecznie, choć zdarza się z przymusu, także bez, z mlekiem!! smile ew. cappuchino, czy jakieś inne wynalazki, biała...
sypanej nie piję, nie przepadam, nie mam takiej potrzeby, choć kilka razy w życiu na pewno spróbowałam smile
wypijam jedną przed śniadaniem i to też nie zawsze.... smile
PS. kawa nie pomaga mi, jeśli chodzi o wpływ "pobudkowy" - po prostu na mnie nie działa smile o ile w ogóle ma takie działanie<przynajmniej nie tak silne>
wg mnie to bardziej przyzwyczajenie aniżeli jakaś pomoc ze strony kofeiny smile

3

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja tylko kubeczek zbożowej do śniadania, sporadycznie rozpuszczalną. Cóż, po kawie ,,prawdziwej" zawsze boli mnie serce sad

4

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Kazdy dzien rozpoczynam kubkiem kawy oczywiscie sypanej.Wypijam 3-4 dziennie.Niekiedy wieczorem skusze sie na rozpuszczalna z mlekiem:)

5

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja po sypanej zawsze okropnie się czuję. Poza tym ma ona niekorzystny wpływ na serce. Dlatego wolę rozpuszczalną, czasem jakąś zbożową wink

6

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Dla mnie kawa musi być dobrze zrobiona - dlatego najchętniej piję ją na mieście, z ekspresu w różnych wersjach smakowych latte. Ostatnio w mojej ulubionej kawiarni robią świąteczną kawę piernikową - uwielbiam smile Wpadam na kawę ok. 3-4 razy w tygodniu smile

Jeśli już absolutnie muszę wypić "zwykłą" kawę, to tylko rozpuszczalną. Aczkolwiek nie zdarza mi się często wink

7

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Kawa piernikowa? Brzmi świetnie.

8

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Też bym spróbowała wink

9

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

I ja choć za kawą nie jestem. Kawa jest bardzo niezdrowa:( Te złe efekty można częściowo zlikwidować pijąc regularnie magnez i dużo dużo wody. Jedna filiżanka kawy wypłukuje z nas aż dwie szklanki wody!

10

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

wolę rozpuszczalną, zwłaszcza 3 in 1, ale niestety, zdrowsza jest sypana...

11

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja lubię i tą i tą, ale częściej sięgam po rozpuszczalną. Sypaną piję wtedy, gdy mam przy sobie czekoladę albo ciasto. Rozpuszczalna jest dla mnie do tego zestawu za słodka. Pije ją często w ciągu dnia.

12

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

ja bardziej lubiej lubie kawe sypaną, rozpuszczalnej też czasami się napiję.
najbardziej lubie kawe z ekspresu z syropami, mmm big_smile
pije około 2, 3 kawy dziennie.

13

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja staram się pić kawę jak najrzadziej, jedna dziennie, czasem dwie. Sporadycznie dzień obejdzie się bez kawy. Też lubię tą z ekspresu. smile A jeśli chodzi o kawę rozpuszczalną, to tylko Nescafe.

14

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

a ja gustuję we wszelakiego rodzaju "deserkach" kawowych. moim przyjacielem jest genialny sprzęt dolce gusto. wink

15

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

A ja pijam kawe FORT jakoś tak mechanicznie big_smile

16

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Wielbię dobrze uparzoną, mocną, sypaną kawę! Co najmniej 1 dziennie. Ma na mnie zbawienny wpływ.
Kawa wbrew pozorom ma całkiem sympatyczny wpływ na nasz organizm (m.in. przeciwutleniacze), polecam jakas dobra lekturę nt. kaw.
Ostatnio podpijam napój kawopodobny - Jacobs velvet - smaczna niesamowicie smile

Pozdrawiam

17

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

pije obie,ale rozpuszczalna mnie 'nie rusza'. I jak chce pobudki,to koniecznie fusianka.Rozpuszczalna najlepiej mocna z 3 łyżeczek+mleczko/śmietanka.
Pije raz dziennie,bo zawsze mam skurcze(niedobór magnezu) i dlatego staram się więcej nie pić.

18

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja osobiście wolę kawę rozpuszczalną oczywiście z mlekiem. Chodź jak mam możliwość to z chęcią wypije kawę z ekspresu ciśnieniowego typu latte - chodź ostatnio bardzo bardzo rzadko się to zdarza.

19

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Japiję kawę bardzo rzadko, tylko wtedy, gdy chce mi się spać, ale muszę być na nogach. Nie przykładam większej wagi do tego, jaka to jest i nie ma dla mnie to większej różnicy. smile

20

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja osobiście preferuję kawę rozpuszczalną z mlekiem - piję około dwóch filiżanek dziennie. Czasami mam ochotę napić się kawy sypanej oczywiście również z mlekiem, ale to naprawdę bardzo rzadko.

21

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Nie lubię kawy a jak się zdarzy bo mam w szafce kuchennej kawe to piję rozpuszczalną bez cukru i bez zabielacza.

22

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

rozpuszczana z mlekiem bez cukru:) chodz teraz dużo się mówi o tym co w kawie rozpuszczalnej jest, gdzieś słyszałam że nawet szkło zmielone było:( no ale cóz jakoś pobudza mnie wiec pije! Wypijam ok 3 filiżanek dziennie. W ciązy piłam zbożową i też mi smakowała:)

23

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja pijam kawę mieloną, średnio paloną najlepiej arabicę np. 70%. Jest delikatniejsza od tych mocno palonych no a poza tym nie jest kwaśna. Po kawie rozpuszczalnej boli mnie brzuch. Najchętniej pijam z rana (chociaż kawa mnie nie pobudza, mogę i wieczorem) i z ekspresu smile. Do tego oczywiście mleczko. Pyszota smile

24

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

A ja odwrotnie po sypanej często czuje się źle.

25

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

jeśli piję kawę zwykła to zazwyczaj aromatyzowaną np. czekoladową czy karmelową. od czasu do czasu piję też rozpuszczalną.

26

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?
lady/nnn/ napisał/a:

a ja gustuję we wszelakiego rodzaju "deserkach" kawowych. moim przyjacielem jest genialny sprzęt dolce gusto. wink

Więc tak,bo dalej nie czytałam,aż mnie poniosło.

To chyba jest tak:
zdrowe serduszko,zdrowa wątroba:pijemy sypaną;ma tą przewagę nad granulatem,że nie jest uzyskiwana w procesie kwaśnej ekstrakcji(takie kawy,podobnie jak te bezkofeinowe trawi się chemią)
serce czułe na kofeinę:zbożowa,albo dobra herbata,same zobaczcie jak dużo przedziwnych gatunkówi smaków można kupić w sklepikach.
niedociśnienie:odważnie 2 filiżanki dziennie.

Jak każda z nas wie z niczym nie należy przesadziać.

A co do tego ekspresu,to:
1.tandeta
2.tam płyn(ekstrakt) jest w kapsułkach,do tego drogich,wywabianych z ziaren chemicznie
3.nie powiem ,ponieważ uznalibyście,że to kryptoreklama(chodzi o jakość ekspresu)

Ja mam taki sposób(piję kawę raz na dzień):kupuję kawę na stacji benzynowej,ale nie w fast foodach,oni nie mają takiego sprzętu. Posmakujcie i oceńcie.

27

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

nie jestem jakas wielka fanka kawy, ale zdecydowanie wole kawe z mokki czyli z kafetiery stawianej na ogniu. tam woda przechodzi przez zbiorniczek z kawa i pod cisnieniem wydobywa wiecej smaku z kawy.
Do takiej kawy espresso dodaje mleko bo jest za mocna. Dla mnie sypana kawa i zalewana wrzatkiem jest obrzydliwa brr
Czy tez tak macie, ze kawa pomaga wam w poprawie humoru?

28 Ostatnio edytowany przez Liltu (2011-02-09 16:25:57)

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Nie znoszę 'prawdziwej' kawy. Jedyne co w niej lubię, to zapach. Jest taki... trudno określić. Ale uwielbiam cappuccino. Mogłabym pić je ciągle. Problem w tym, że nie mogę za często. Ze względów finansowych. tongue No, i czasem zdarzy się zbożowa...

29

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Pijam codziennie rano kawę rozpuszczalną bez cukru, koniecznie ze śmietanką (nie mlekiem).
Mam swoja kawę ulubioną, która smakuje mi szczególnie i tylko taką kupuję. Jeżeli jej nie ma - mogę z kawy zrezygnować.
Czyli piję kawę dla jej smaku.
Moje ulubione kawy to Nescafe GOLD i Nescafe Espresso.

30

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Napewno nie sypana - nie lubię jej smaku.
Rozpuszczalna w domu, na mieście z ekspresu - ale tylko w sprawdzonych miejscach, bo nie wszędzie potrafią ją dobrze zrobić. Obydwie z dużą ilością mleka, najlepiej odtłuszczonego.
A, i czasem w biegu latte z McDonalda - nie wiem co w nim jest, ale uwielbiam smile

Co do ilości - to minimum 2 filiżanki dziennie, w porywach do 5-6.

31

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

no właśnie w PL bardzo ciężko jest dostać dobrą kawę 'na mieście'. Trzeba mieć sprawdzone lokalizacje.

falka 5-6 filiżanek kawy dziennie yikes?! ja bym wykitowała big_smile Czasami jak za późno wypiję kawę np. o 16-17 godz. to później do 2 w nocy w łóżku się kręcę bo nie mogę zasnąć.

32

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Mam bardzo niskie ciśnienie, i tylko kofeina potrafi mnie utrzymać w stanie kontaktowania się z rzeczywistością. Bez kawy rano nie dam rady doczołgać się na przystanek.
Do tego nie piję mocnych, a i mój organizm się łatwo przyzwyczaja - np. teraz piję małą lekką kawę, i o 1 w nocy będę już smacznie spać smile

33

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Przez dłuższy czas piłam kawę rozpuszczalną aż pewnego pięknego dnia przyszła mi ochota na sypaną i tak już jest od dłuższego czasu. Uwielbiam ten zapach. Staram się jednak nie przesadzać i poprzestaję na jednej mocnej kawie dziennie. Piję oczywiście z mlekiem.
Uwielbiam natomiast wszelkie wynalazki smakowe i jak tylko mam możliwość to ich próbuję.

34

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

czarna fusiasta dwie łyżeczki

35

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Zdecydowanie kawa świeżo mielona w młyneczku plus mleko,ale bez cukru.:)

36

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja piję kawę rozpuszczalną, chociaż słyszałam, że nie wpływa korzystnie na zdrowie, no ale do kawy parzonej nie umiem się przekonać. A piję 3 kawy na dzień.

37

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

ja wolę rozpuszczalną - jest delikatniejsza, najlepiej jeszcze z dużą ilością mleka... ale piję tylko dla smaku bo tego typu "kawa" za bardzo nie pobudza wink

38

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

zależy od dnia raz taka raz taka z mleczkiem ) ostatnio pije sypaną

39

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja piłam od zawsze prawdziwą, fusiastą, innej nie uznawałam. Z odrobiną chudego mleka. Ale odkąd lekarz mi zabronił, bo mam problemy z ciśnieniem ( po 3 filiżankach , trzęsły mi się ręce, kołatało mi serce i ogólnie było mi źle, choć zazwyczaj piłam jedną). Musiałam znaleźć rozwiązanie bo od kawy byłam uzalezniona, nie wyobrażałam sobie sniadania bez kawy, pierwsze co robilam po wstaniu z łóżka to wstawiałam wode i podstawiałam filizankę z kawą.
A teraz pije zbożową, i co wyda sie może śmieszne, z biedronki smile Przypomina mi smak z dzieciństwa, kiedy jadłam kanapki z biał, serem i dżemem i popijałam kawą zbozową.
w 70% jest to kawa z cykorii, żyta i jęczmienia a w 30% rozpuszczalna. Uważam, że zdrowsza niż rozpuszczalna, i odkąd ją pije, nie mam takich objawów jak przy prawdziwej. Ta moja nazywa się jakoś " o poranku" czy coś takiego chyba z 8 zł klosztowała, polecam spróbować. Oczywiście nie odmawiam sobie czasem tej prawdziwej, np. dobrego latte albo espresso.

40

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

uwielbiam kubek bezkofeinowej kawy z mlekiem z samego rana i nie odstrasza mnie nawet fakt, że połączenie kawy i mleka często może zakączyć się paskudną niestrawnością.

41 Ostatnio edytowany przez Dotty (2011-03-15 00:21:04)

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Oczywiście, że sypana:D Najlepsza z ekspresu. Przez jakiś czas pracowałam w cofee shopie i uwielbiałam kawowe wariacje, ale największy sentyment mam do MOKKI z podwójnym shotem espresso....Mmmmm:) Ale ogólnie piję raz dziennie, nie żeby jakoś na mnie to działało, ale lubię celebrować picie kawy.
Rozpuszczalnej nie pijam, sztuczne to to i takie kwaśne.

42

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

W moim przypadku - czarna (wyłącznie!) sypana bez cukru - na pobudzenie i na poprawę humoru.
                            - biała kawa (tylko!) rozpuszczalna bez cukru - pijam dla samego smaku wink

43

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Uwielbiam kawę z ekspresu, piję kawę włoską. wolę wydać więcej ale pić dobrą tym bardziej że pije maksymalnie dwie kawy dziennie. często dosypuje sobie cynamonu, jest pyszna:)
chcę kupić sobie też te syropy smakowe - pychotka:)

44

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja zdecydowanie preferuje rozpuszczalną. Nie lubić sypanej, tych fusów...
Kawa pobudza mnie do życia, a ile pije to zależy od dnia. Potrafię cały dzień przeżyć bez kawy, ale są też dni kiedy wypijam 2 kubki, by móc wytrzymać na uczelni. Za to jak wypije o godz. 16-19 kawę to podziękuje snu w tym momencie, bo do 3 nie zmrużę oka (dobre rozwiązanie jedynie przy nocnej nauce przed sesją)

45

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

uwielbiam kawe i właściwie jaką pije zależy od nastroju:
czasem z mlekiem, czasem czarna, czasem z ekspresu, czasem rozpuszczalna ale dzień bez kawy jest dniem starconym wink)

46

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

oj ja uwielbiam sypaną . dziennie wypijam do 6 kawek:)

47

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Nie przepadam za kawą, alę jeśli piję to tylko rozpuszczalną. Nie lubię fusow, ciemnej, czarnej kaway tongue

48

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?
madzia0311 napisał/a:

oj ja uwielbiam sypaną . dziennie wypijam do 6 kawek:)

Czyżby troszkę nie za dużo? smile Ja wypijam góra 2-3 w zależności od dnia. Jak jestem cały dzień w domu, to z reguły piję jej więcej i rozpuszczalną częściej. Ale to już chyba pisałam w tym wątku. smile

49

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja piję taka z ekspresu. Świeżo zmieloną. Jest zdrowa-dobrze wpływa na przemiane materii.
Rozpuszczalna jest niezdrowa, bo jest naszprycowana chemią - zapachami, aromatami i innymi swinstwami.

50

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja uwielbiam kawe rozpuszczalną z mlekiem i cukrem mniam wink Wypijałam ją głównie rano i ok godziny 17 więcej nie trzeba mi było Aczkolwiek zrezygnowałam z niej ponieważ nie jest zdrowa wręcz kaloryczna a nadchodzi powoli lato to trzeba sie wziąść za siebie wink

51

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Witam.
uwielbiam kawę, czasem wypijam 4 filiżanki rozpuszczalnej, choć słyszałam, że jest niezdrowa i chciałabym sie przestawić na naturalną ale ta z kolei mi nie smakuje.

52

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

zdecydowanie kawa sypana czyli naturalna,mniej chemii,rozpuszczalna poddawana jest procesom granulacji,traci swoje wartosci,a jak wiadomo od niedawna kawa ma pozytywny wplyw na nasze zdrowie,tj : spalanie tluszczu czy przeciwdzialanie nowotworom zoladka czy watroby(wypijana do trzech filizanek dziennie oczywiscie,nie mocna,srednia)

53 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2011-03-23 21:22:02)

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Kawa?
Tylko naturalna, tylko espresso, zawsze z kafeterki (w domu) lub z ekspresu ciśnieniowego (w kawiarni).
Jedna lub dwie dziennie, bo espresso to mała ilość, ale mocna bardzo.

54

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

rano obowiązkowo parzony Jacobsik a pozniej juz tylko rozcienczalna. A ze slodkosci  to najlepszy jest kawowy batonik 3bit  , hmmmm.

55 Ostatnio edytowany przez niebieskooka100 (2011-03-28 08:11:05)

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?
wikaG napisał/a:

Ja piję taka z ekspresu. Świeżo zmieloną. Jest zdrowa-dobrze wpływa na przemiane materii.
Rozpuszczalna jest niezdrowa, bo jest naszprycowana chemią - zapachami, aromatami i innymi swinstwami.

tak tak święte słowa; ja mam w domu cisnieniowy ekspresik, robię sobie świeżo zmieloną,  dodaję jakiś aromacik (ajerkoniak lub amaretto z www.wywar.pl)czasem z mlekiem, czasem beż troszkę słodziku; nie ma nic lepszego na świecie

56

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

W takim razie polecam kawę z imbirę, bita śmietaną i szczyptą cynamonu - idealna na jesienne wieczory! z kawowych waraicji polecam kawę bezkofeinową (np. segafredo) - to coś dla tych, którzy opijaja się kawą non stop smile

57

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Niestety ja sie opijam non stop w większości rozpuszczalną.Co do ilości to liczona jest w kubkach a nie w filiżankach...staram się nie przekraczać 5.Ze względów zdrowotnych w ostatnim czasie ograniczam spożycie kawoszki...

58

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

5 kubków dziennie, to trochę dużo... rozpuszczalną też uwielbiam z dużą ilością mleka - od tego napoju zaczynam każdy dzień tongue
AnnAnnO, spróbuj bezkofeinowej smile

59

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Tak jak wielokropek tylko z kafeterki, jak nie mam ochoty na espresso to rozcienczam troszke wrzatkiem i dolewam mleczko i kawka wysmienita.

60

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

kafeterka daję bardzo intensywny i aromatyczny napar, taka kawka może rozbudzić nawet największego spiocha. słyszałam jednak, że krótki czas parzenie powoduje że kawa zawiera małą ilość kofeiny - więc jest zdrowsza, co sądzicie? jakich kafeterek używacie, bo tez chciałabym sprobować?

61

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Szczerze to ja wolę kawę rozpuszczalną z mlekiem nie kiedy dodaje do tego cukier . Ja piję kawę raz dziennie . W weekendy i dni wolne nie piję kawy tylko herbaty ziołowe albo zieloną wink

62

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Rozpuszczalną z wygody, ale świeżo mielona z ekspresu ciśnieniowego to jest to. Rozpuszczalna aromat kawy ma dodawany sztucznie, nieważne co mówią reklamy i etykiety. To po prostu wynika z procesu produkcji.

63

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

jesli nie rozpuszczalna lub bezkofeinowa, to na pewno włoskie espresso i zawsze rano - to taka dawka kofeiny, która najpierw zwala z nóg by później dodać skrzydeł na cały dzień smile

64

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Ja teraz tylko sypaną. Mniej obciąża wątrobę niż rozpuszczalna.

65

Odp: Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

W pracy piję rozpuszczalną, bo innej nie mam. Ale zawsze z mlekiem, żeby nie obciążać wątroby. Jak jestem na mieście z koleżankami, to piję kawę z różnymi dodatkami - z syropem smakowym i bitą śmietaną. Lubię też espresso.

Posty [ 1 do 65 z 120 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Kawa rozpuszczalna czy sypana - którą pijecie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024