Kto zamiast Manueli Gretkowskiej? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?

Jeżeli nie Manuela Gretkowska, to kto byłby godzien ją zastąpić i objąć funkcję przewodniczącej partii? Tak teoretycznie, jakby na przykład Manuela stwierdziła,że rzuca to wszystko i skupia sie tylko na pisaniu, a polityką niech zajmują się inni...:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?

Chyba nie ma nikogo takiego, no albo może też jakaś feministka? Kazimiera Szczuka może???

3

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?

Katarzyna Grochola, Krystyna Kofta??? A może właśnie ktoś ze sceny politycznej, mamy kilka pań na scenie politycznej, kobiet-polityków!!!

4 Ostatnio edytowany przez Dota (2007-09-07 11:45:18)

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?
Ewcia napisał/a:

Katarzyna Grochola, Krystyna Kofta??? A może właśnie ktoś ze sceny politycznej, mamy kilka pań na scenie politycznej, kobiet-polityków!!!

Manuela Gretkowska to właściwa osoba na właściwym miejscu - świetnie reprezentuje Partię Kobiet, z klasą i kulturą. Dlaczego ktoś miałby ją zastępować?!!!! Czy któraś z Pań/Panów tu dewagujacych miała okazję uczestniczyć w spotkaniu z Manuelą, czytac jej poglady na sprawy polityczne, obserwować jej postawę i sposób przekazu, kontaktu z ludźmi?! Prosze o konkretne zarzuty wobec niej jako potencjalnego polityka? I błagam nie piszcie, że co to z niej za polityk - bo zaraz nasuwa mi się pytanie a co to za polityk z Leppera, Giertycha czy innych kwiatków? Tyle lat na arenie politycznej i wciąż ten sam początkujący poziom a w sumie to poniżej poziomu...

Partia Kobiet nie potrzebuje "spadów" w postaci kobiet z innych partii, nauczy się szybko w tym świecie obracać, z tymże będzie sie uczyć na zupełnie odmiennych wzorcach... poczytajcie sobie na temat organizacji uczących się, podejścia takiej organizacji do działania, pracy itp.

5

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?

Organizacja ucząca się to organizacja adaptująca się do zmiennych warunków, ucząca się poprzez analizowanie swoich błędów i cudzych wskazówek organizacja ucząca się to organizacja, która ciągle rozszerza swoje możliwości - coś mi się nie wydaje żeby u was tak było.

6

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?
wiktor napisał/a:

Organizacja ucząca się to organizacja adaptująca się do zmiennych warunków, ucząca się poprzez analizowanie swoich błędów i cudzych wskazówek organizacja ucząca się to organizacja, która ciągle rozszerza swoje możliwości - coś mi się nie wydaje żeby u was tak było.

Wiktor, dobrze to ująłeś... nie wydaje Ci się - bo nie masz pewności. Zasady działania organizacji uczącej się  -przerabiałam wiele lat wstecz... i jest jak piszesz adaptacja do zmiennych warunków - bo czas na zmiany, analizowanie błędów - my też je widzimy, cała Polska je widzi, wskazówki - bardzo chętnie wysłucham każdego, kto takowe będzie chciał przekazać, jesteśmy otwarci ....

7 Ostatnio edytowany przez Ewa (2009-02-21 13:23:59)

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?

.

8

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?
Ewa napisał/a:

Każda z partii ma swojego przywódcę, przewodniczącego, charakterystyczną postać, z którą jest kojarzona, często pomysłodawcę powstania danej organizacji. Dleczegóż więc autorowi pomysłu odbierać jego dzieło? Po cóż spekulacje, kto mógłby zastąpić Manuelę Gretkowską? Zapewne ktoś z zarządu, ale nim zaczniemy obstawiać, poczekajmy na moment kiedy p. Manuela stwierdzi,że ma dosyć polityki i pozwoli by kto inny zaadoptował jej polityczne dziecko. Zapwene jako matka oddałaby je w dobre ręce.

zamiast wyczekiwać zmiany przewodniczącej Partii Kobiet na inną przewodniczącą,  proponuję obserwować zmian polegających na zdobywaniu doświaczenia i obycia politycznego... mam wrażenie, że spora część czeka na "wielki upadek", "mega gafę", "porażajacą kompromitację". Życzmy Manueli wytrwałości, konsekwencji i uporu a także siły w zetknieciu z "czarną" polityką.

9

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?

Zycie samo przynosi rozwiązania, teraz idealną kandydatką byłaby Nelly Rokita:) Dlaczego? Bo ma wtyki:) Więc może powinnyśmy się do niej ładnie uśmiechnąć, by poparła a może i zasiliła szeregi PK? Przy jej zmienności nie byłoby to aż takie trudne....Ale Manueli osobowościowo chyba nikt nie zastąpi...

10

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?
indi napisał/a:

Zycie samo przynosi rozwiązania, teraz idealną kandydatką byłaby Nelly Rokita:) Dlaczego? Bo ma wtyki:) Więc może powinnyśmy się do niej ładnie uśmiechnąć, by poparła a może i zasiliła szeregi PK? Przy jej zmienności nie byłoby to aż takie trudne....Ale Manueli osobowościowo chyba nikt nie zastąpi...

Indi,
układanie sie z innymi jest najprostszą formą osiągania sukcesu, także politycznego. niestety nie moge wyzwolić swoich myśli od tego, czym takie działanie można nazwać (pcha mi sie na usta bardzo wulgarne okreslenie - ale z racji umiejętnosci panowania nad emocjami i obowiązującej kultury pominę takie nazewnictwo). Ponoć każdy z nas ma jakąś cenę, jest towarem na sprzedaż - ja wciąż się zastanawiam nad moją wink.... cenię ludzi, którzy idą pod prąd, czasami samotnie, bez wsparcia z wyższym stopniem trudności i  torem przeszkód.
Nelly przyglądam sie od bardzo dawna, niestety nie jest dla mnie autorytetem - pomimo historii działania i "aktywnosci" w Europeijskiej Unii Kobiet  nie widzę szczególnych osiągnięć pani Nelly - jak dotad kobiety wciąż borykają sie z mnóstwem problemów, któych od lat nie poruszano.... bycie wygadaną i niezależną to jeszcze za mało by być uznanym za autorytet.

11

Odp: Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?

Trudno zastępowac założyciela partii czy organizacji, to z nim jest ona utożsamiana, dzięki niemu zyskuje sympatyków. Zgadzam się z Tobą Ewa, że nie czas spekulować. Co do Nelly jako kobiety , która ma bronić kobiecych praw, teżnie mogę zbyt wiele powiedzieć, ponieważ mało o niej słychać, ani o działalności ani o jakiś wybitnych osiągnięciach. Jako doradcę prezydenta widziałabym raczej jakąś konkretną kobitkę np, pokroju Szymanek-Deresz, ale działąjąca włąśnei w kwestii obrony praw kobiet. Ta nominacja mnie nie przekonuje.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kto zamiast Manueli Gretkowskiej?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024