Dziwne wymagania partnera... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Dziwne wymagania partnera...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Dziwne wymagania partnera...

To znow ja, moze zaczne od tego iz moj partner duzo ode mnie oczekuje... Tylko ode mnie, nie biorac pod uwage siebie samego.
Mowiac szczerze bywaly chwile kiedy wymagania zmienialy sie w szantaz.
Od dosc dlugiego czasu probuje zalagodzic cala sytuacje i mi sie to udaje lecz jego szantaze nie ustaja...
Rozstanie moze faktycznie jest dobrym pomyslem, ale co jesli Go zwyczajnie kocham...?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne wymagania partnera...

Witam ponownie:) No szczerze mówiąc nie ciekawa sytuacja...
Rozstanie może i będzie najlepsze, ale mam parę pytań jeśli można:)
Czy się kochacie to po pierwsze?
Czy was łączy coś większego, mam na myśli dziecko itp.
Czy oczekuje od Ciebie niemożliwego? Jeśli możesz podaj jakiś przykład.

3

Odp: Dziwne wymagania partnera...

Więc tak, kochamy sie - owszem.
I na szczescie nie laczy nas dziecko, bo go nie mamy...
A wszystkie Jego wymagania sa mozliwe, tylko ze chcialabym decydowac o sobie, a nie za kazdym razem czekac na "pozwolenie" sad

4

Odp: Dziwne wymagania partnera...

terravitko, czy mogłabyś podać jakieś przykłady takich zachowań Twojego chłopaka? Na pewno będzie łatwiej nam cokolwiek na ten temat napisać i doradzić, jeśli będziemy znać jakieś konkrety. smile

5

Odp: Dziwne wymagania partnera...

aha, pewnie chce mieć nad Tobą kontrolę... Nie jest to za dobra oznaka bo co będzie w przyszłości?
Może Ci nie ufa?  i musisz sobie odpowiedzieć sobie na pytanie czy ma powody do takiego zachowania?
Zawiodłaś go kiedyś?

6

Odp: Dziwne wymagania partnera...

Nie sadze ze moglabym go zawiezc. Nie mialam jak.
A te powody sa po prostu smieszne... Kiedys nawet wrecz "kazal" mi unikac znajomych plci meskiej bo byl chorobliwie zazdrosny.

7

Odp: Dziwne wymagania partnera...

A może problemem jest właśnie zazdrość a nie zbyt duże wymagania? Sprecyzuj post, powiedz coś więcej a będzie nam łatwiej Ci doradzić smile
Jedno jest pewne- nie można drugiej osobie czegoś "kazać". Nie jesteś niczyją własnością i nie musisz robić niczego wbrew sobie. Słuchać, brać pod uwagę zdanie partnera- TAK. Podporządkować się całkowicie- NIE.

8

Odp: Dziwne wymagania partnera...

Dokładnie. Najlepiej podaj dokładne sytuacje, w których tak się zachowuje, czego zakazuje, jak to tłumaczy.
Generalnie, prawda jest taka, że nie powinien tak Tobą sterować, być może jest właśnie chorobliwie zazdrosny i stąd te durne [jakby nie patrzeć] zakazy. A  jak lepiej opiszesz sytuację, to po prostu będzie łatwiej doradzić, jak postąpić w Twojej sytuacji.

9

Odp: Dziwne wymagania partnera...

hej, czytalam twoje wypowiedzi z watku o zazdrosci o bylych partnerow.zostaw pajaca, bo moze sie okazac, ze on ma zaburzenia paranoidalne.

10

Odp: Dziwne wymagania partnera...

ideałów nie ma i nie będzie. kochacie się - pracujcie nad sobą smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Dziwne wymagania partnera...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024