Uporczywa aspołeczność... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Uporczywa aspołeczność...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Uporczywa aspołeczność...

W telegraficznym skrócie mówiąc :
Jestem aspołeczną kobietą. Mało z tym odrzucam wszystkich ludzi którzy mi z jakiegoś powodu nie pasują (a zazwyczaj chodzi o kwestie moralną...) np. piją zbyt dużo, są wyuzdani, bezczelni, apodyktyczni, przebojowi, towarzyscy, bardziej zabawni ode mnie (a o to nie problem !!!) . Czyli jednymi słowy - stronię od ludzi, przy których czuję sie gorsza, a że zaczełam sie czuc gorsza przy wszystkich ludziach poza moim chłopem i jedną przyjaciółką- oznacza to ze nie wychodzę z domu. Bo po co mam robić nawet coś na siłe ? Ilez razy ja już się zmuszałam. Szłam, liczyłam ze "jakoś" będzie... i co ? W momencie gdy pojawiłam sie czy to na spotkaniu z osoba z która dawno sie nie widziałam, czy to w większym gronie, po pół godziny miałam ochote zniknąc i isc do domu. Więc stronie od ludzi. Bo wielu mnie skrzywdziło i nikomu nie umiem juz zaufac... a nawet nie umiem juz spróbować... meczę się, a osoby w moim wieku powinny byc towarzyskie, imprezować do białego rana... a ja wolę siedzieć w domu albo wyjsc na spacer z przyjaciolką. i Tyle... litości.... ja się nie nadaje nawet na studia... już trzy lata się na nie wybieram i ciul. nadal stoje w miejscu...

"Gdy przypłynie Twój statek, zabierz na pokład jak najwięcej osób, jeśli nasza łajba zatonie razem pójdziemy na dno"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Uporczywa aspołeczność...

Hmmmm, chyba możemy sobie podać ręce...

.

3

może masz takiego rodzica?
ja myślę, ze to może kompleksy, wiesz?
na pewno jest coś o czym my na forum nie wiemy, a to mogło być przyczyną takiego zachowania.
ja tez odrzucam pewnych ludzi, głównie pustych egoistów i materialistów, mam to akurat po tacie.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

4

Możliwe, że kompleksy... możliwe ze mój facet wpłynął tak na mnie...
nie chce tym razem leczyc przyczyny... chce wyleczyć się ze skutków sad

"Gdy przypłynie Twój statek, zabierz na pokład jak najwięcej osób, jeśli nasza łajba zatonie razem pójdziemy na dno"

5

Nie wszyscy młodzi ludzie imprezują do białego rana. wink I nie prawdą jest też to, że wszyscy studenci są wiecznymi imprezowiczami, więc głowa do góry. Możesz też tam znaleźć ludzi takich jak Ty. wink) Czyli nie są przebojowymi imprezowiczami z poczuciem humoru sięgającym Słońca.
Ale żeby wyleczyć się ze skutków, trzeba znaleźć przyczynę takiego zachowania.

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

6

Merry napisał/a:

(...)
nie chce tym razem leczyc przyczyny... chce wyleczyć się ze skutków sad

??????????????
To znaczy, że chorując na zapalenie płuc bierzesz tylko leki obniżające temperaturę?
Dziwny sposób leczenia. Mało skuteczny.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

7

jak mówie- tym razem. wyleczenie mnie z mysli ktore powstały na przełomie trzech lat byloby zbyt karkołomne...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Uporczywa aspołeczność...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021