Temat: Dax Cosmetics Aqua Magnes na noc 30+

Dax Cosmetics Aqua Magnes na noc 30+

Opis producenta :
Cukrowe magnesy wilgoci to nowoodkryty, niezwykle aktywny związek magnetycznych substancji nawilżających, które przyklejając się do komórek naskórka tworzą swoiste magazyny wody.Mają one niespotykaną zdolność długotrwałego zwiększenia nawilżenia skóry o 30% nawet przy bardzo niskiej wilgotności otoczenia (samolot, klimatyzacja, ogrzewanie).W połączeniu z enzymem o nazwie dermabrazyna fenomenalnie rozprasowują zmarszczki oraz hamują powstawanie nowych oznak starzenia.Krem posiada unikalną, ciekłokrystaliczną strukturę, która dzięki trójwymiarowej siateczce glikolipidów obniża parowanie wody z naskórka aż o 44%.

MOJA RECENZJA:
Jakoś tak niedawno uwypukliły mi się pierwsze linie mimiczne od skrzydełek nosa do ust i nieładnie to wyglądało. Zwłaszcza jak się nie wyspałam czasami to było je widać i zaczęło mnie to denerwować. Nie wiem próbuję różnych rzeczy na to ,ale przy tym kremie się na chwilę zatrzymałam na dłużej. Jest dobry - mimiczne linie są mniej widoczne. Mogę wam Aqua Magnes na noc 30+ polecić - jeżeli ktoś ma takie problemiki ze zmarszczkami mimicznymi jak ja. Koszt: 37 Złotych.

Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę.
Zobacz podobne tematy :