Nadmierna kontrola - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Nadmierna kontrola

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nadmierna kontrola

Hej
Mam spory problem który chciałabym zmienić.

Bardzo kontroluje mojego faceta. Ufam mu. Zawsze gdy wychodzi z kolegami to ja dostaje dosłownie paniki. Staram sie dusić w sobie swoje emocje, ale w związku z tym potrafi mi być słabo, bolec głowa, potrafię się rozpłakać.
Aktualnie jest za granica w Holandii, i zawsze mnie denerwuje jak facet pije. On nie pije dużo, tylko po prostu raz na jakiś czas. A ja nie mogę tego znieść, zawsze rozmyślam, co wypił ile gdzie z kim, dlaczego i po co…
I tylko ta kontrola właśnie w tym przypadku jest - podczas spożywania alkoholu…

Dodam istotny fakt: moj ojciec był alkoholikiem.
Rozpadła się przez niego rodzina. Odszedł a ja zostałam z zepsuta psychika.
Nie daje sobie rady z tym. Wiem, ze alkohol jest dla ludzi, ale nie potrafię tak o tym myśleć.
Proszę.. pomóżcie
Byłam na terapii, mam powroty jednak.. nie dało się… biorę także tabletki na depresje
Dla niektórych to może być śmieszne ale dla mnie takie myśli są uciążliwe i ciężko się funkcjonuje i mi i partnerowi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nadmierna kontrola

Twoj facet pewnie uciekł do Holandii bo już nie mógł znieść Ciebie. Jedynie co to to tez wpadnie w alkoholizm jak pomyśli ze ma wrocic do Ciebie to woli siedzieć tam i pić niż siedzieć z taka psycholka może ojciec pił przez Ciebie i twoja matkę pomyślałaś o tym kiedyś ?

3

Odp: Nadmierna kontrola
Mateuszzzzzzz napisał/a:

Twoj facet pewnie uciekł do Holandii bo już nie mógł znieść Ciebie. Jedynie co to to tez wpadnie w alkoholizm jak pomyśli ze ma wrocic do Ciebie to woli siedzieć tam i pić niż siedzieć z taka psycholka może ojciec pił przez Ciebie i twoja matkę pomyślałaś o tym kiedyś ?

moze i pojechal do holandii odspanac, ale co do jej ojca taaa, ze zima sie skonczyla to tez przez nia i jej matke. tez jestes psycholem, majac taka logike.

4

Odp: Nadmierna kontrola

Powtórzę za Wielokropek: wakacje.

5

Odp: Nadmierna kontrola
Mateuszzzzzzz napisał/a:

Twoj facet pewnie uciekł do Holandii bo już nie mógł znieść Ciebie. Jedynie co to to tez wpadnie w alkoholizm jak pomyśli ze ma wrocic do Ciebie to woli siedzieć tam i pić niż siedzieć z taka psycholka może ojciec pił przez Ciebie i twoja matkę pomyślałaś o tym kiedyś ?




Pojechał zarobić. Ale domyślam się, że pił przez Ciebie. Dopóki nie było internetu tylko starzy wiedzieli żeś głupi.

Odp: Nadmierna kontrola

This is a terrible situation; try to put yourself in his shoes and feel horrible for him.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Nadmierna kontrola

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024