Jožin z bažin mi się marzy... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jožin z bažin mi się marzy...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 35 ]

Temat: Jožin z bažin mi się marzy...

Cześć i czołem, kluski z rosołem! smile

Jak Nasz kraj długi i szeroki, wszędzie słychać ( oprócz śpiewu ptaków oczywiście), że w tym miejscu są osoby, które potrafią pomóc nawet w sytuacji bez wyjścia smile
Na szczęście nie zjawiam się tu z żadnym dramatem, a jedynie marzeniem i to płonnym wink 
  Otóż, jak w tytule marzy mi się towarzysz, który by się ze mną włóczył po bagnach, mokradłach, lasach, górach i szuwarach oczywiście ! wink Celem tego wałęsania jest wnikanie w meandry fauny i flory wink Czy istnieją jeszcze tacy Panowie ?? Czy wszystkich pochłonęły odmęty bagien ?? wink

Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź, nawet tę skrajnie łajającą wink

"Opróżnij swą filiżankę, by można ją było napełnić. Stań się pustym, aby osiągnąć pełnię". Bruce Lee
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jožin z bažin mi się marzy...

Ciekawy nick, nie powiem smile

Wręcz pomyślałbym, że to jakaś prowokacja w moją stronę smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

3

Hahaha :-D
bagienny, miłość Twojego życia właśnie po Ciebie przyszła :-D

4 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2021-03-21 14:45:19)

Dobre i to, że chociaż wywołałam jakieś towarzyskie dowcipkowanie w kuluarach wink
Prowokować lubię, ale tylko do dyskusji wink A tu nici i guzik z pętelką ! wink

"Opróżnij swą filiżankę, by można ją było napełnić. Stań się pustym, aby osiągnąć pełnię". Bruce Lee

5

Najwidoczniej nie ma więcej chętnych smile

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee

Mam nadzieję, że nie robi Pan tego z czystej kurtuazji wink

7

Coś mi się zdaje, że na przekór Twojemu nickowi wcale nie jesteś taką zupełnie zwyczajną dzierlatką wink
Zawsze chciałem odkryć jakiś nowy gatunek chrząszcza albo żaby wink

8 Ostatnio edytowany przez KoloroweSny (2021-03-21 16:06:05)

Hahahah bagiennik masz jakąś fanke big_smile uuuu zostawmy ich samych big_smile

Bingo ! Jestem ropuchą, ale Matka Natura dała mi szansę i przemieniła mnie w dzierlatkę wink

10 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2021-03-21 17:14:31)

Akurat w dobrą porę się zjawiłaś, w końću skowronki są jednymi z pierwszych zwiastunów wiosny smile

Chociaż w sumie ropuchy też mają swój niepowtarzalny urok..

Uff, zdążyłam dolecieć na czas wink
Kleszcze również mają swój urok, zwłaszcza jak łaskoczą wink

12 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2021-03-21 17:37:32)

Grunt to dobre wyczucie czasu, w końcu dzisiaj punktualność to rzadko spotykana cnota smile

Z tymi kleszczami to jednak bym polemizował...

Ależ polemizowanie, jak najbardziej jest wskazane smile

14

Hmm, zatem muszę przyznać, że mają urok...póki znajdują się poza obszarem mojego ciała smile Zbyt częste kontakty z nimi sprawiły, że jakoś mi te stworki spowszedniały..

Stworki?? Trochę grzeczniej proszę wink Z czułością- Głodomorki smile

16

Napisałbym inaczej, ale się wstrzymam..

Zostanę przy stworkach - głodomorkach smile

O pisklę, a powiadają, iż kompromisy damsko- męskie to już prehistoria wink

18

No cóż, relikty w przyrodzie się zdarzają, ale niełatwo je znaleźć wink

Mądrość przyrody docenia cierpliwość, wytrwałość oraz uważność smile

20

A niektóre ptactwo nie znosi konkurencji wink

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

Dlatego nigdy nie gdaczę na cudzej grzędzie wink

22

Na swojej grzędzie bywa najwygodniej smile

Nigdy nie lubiłem stosowania słowa "mądrość" w odniesieniu do przyrody. Cały urok świata naturalnego  widzę w bezcelowości i owym osławionym doborze naturalnym, razem z prawami fizyki smile

A konkurencja się wszędzie czai smile

23

A co?Bagiennik za głośno gdakał ostatnio? wink

A słowa same jak motyle sfruwają z warg i lecą w mrok. Któż nam wesołą piosnkę przysłał, Choć mgła i rzeką płynie kra? Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra! Nadziei maleńka orkiestra, Co pod batutą serca gra!

Bezcelowości ?? To ciekawe...

Chyba Mu zbyt wygodnie na tej grzędzie wink

26 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2021-03-21 20:23:42)

Celowość raczej jest właściwa tylko Homo sapiens smile

Nie lubię gdakać, wolę gwizdać i piać z zachwytu smile

A ja, raczej przechylam się w drugą stronę, twierdząc, że bezcelowość charakteryzuje właśnie, ten wyniesiony na wyżyny Homo sapiens smile A teraz czekam na wygwizdanie wink

28

Powodów do wygwizdywania nie widzę, wszak zmiennośc w populacji jest normalnym zjawiskiem smile Myślę, że bezcelowość działania niektórych osobników jest aż nadto widoczna..

Obserwacja gatunku Homo sapiens, pozwala mi na stwierdzenie z pełną stanowczością, iż plotki o jego wyższości nad przyrodą, okazały się zgoła przesadzone wink

30

Pozwolę sobie się zgodzić:) przynajmniej na niektórych płaszczyznach, choć w sumie trochę by się ich znalazło smile

31

bagienni_k napisał/a:

Najwidoczniej nie ma więcej chętnych smile

Inni może żonaci wink Ja mam obok fejsbukową grupę pań spacerujących po lesie ale do lasu zabieram jedynie ślubną. Dzięki temu życie jest prostsze lol

Nicht falsch Nicht recht Ich sag' es dir das Schwarz Und Weiss is kein Beweis Nicht Tod Nicht Not Wir brauchen bloss Ein Leitbild für die Welt
Ein Fleisch Ein Blut Ein wahrer Glaube Eine Rasse und ein Traum Ein starker Wille
Jawohl ja!
Já! Já! Jawohl!

32

Niesamowite, jak to FB skupia tyle różnych aktywności smile

33 Ostatnio edytowany przez Galerida cristata (2021-03-22 19:11:39)

Dziękuję Snake za odpowiedź w imieniu żonatych Panów smile Ale to zastanawiające, bo nigdy na bagnach nie widziałam żadnej pary, ani ślubnej, ani nieślubnej wink

To chyba nic innego mi nie pozostało, jak umieszczenie mojej skromnej osoby na FB wink

Eh...ale ja przecież nie chcę chodzić z Paniami po lesie, tylko z Panem (może być chłop) po bagnach... Pandemia, czasy niepewne, to chociaż tak raz bym sobie z Nim poszła...Nie, nie musi być za rączkę ;P

34 Ostatnio edytowany przez Excop (2021-04-11 08:07:28)

Galerida cristata napisał/a:

Cześć i czołem, kluski z rosołem! smile

Jak Nasz kraj długi i szeroki, wszędzie słychać ( oprócz śpiewu ptaków oczywiście), że w tym miejscu są osoby, które potrafią pomóc nawet w sytuacji bez wyjścia smile
Na szczęście nie zjawiam się tu z żadnym dramatem, a jedynie marzeniem i to płonnym wink 
  Otóż, jak w tytule marzy mi się towarzysz, który by się ze mną włóczył po bagnach, mokradłach, lasach, górach i szuwarach oczywiście ! wink Celem tego wałęsania jest wnikanie w meandry fauny i flory wink Czy istnieją jeszcze tacy Panowie ?? Czy wszystkich pochłonęły odmęty bagien ?? wink

Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź, nawet tę skrajnie łajającą wink

Jestem zajęty, niestety, ale moje lasy, ich mokradła i bagienne rejony uwielbiam wręcz.
Najczęściej samotnie, by usłyszeć ciszę o brzasku, gdy nikt nie kłóci tego wrażenia, być jedynym w tej głuszy.
Śpiew ptaków, robota dzięciołów mozolna, krzyk jastrzębia i widok bielika łowiącego rybę w leśnym jeziorze.
Moja żona rzadko mi towarzyszy, gdyż ja, chcę przemierzać kompleks leśny Puszczy Zgorzeleckiej za każdym razem. Jej wystarczy kilkukilometrowy spacer po łagodnych wzniesieniach i ma dość. smile

facet po przejściach

Nie wierzę własnym, ptasim oczom! Czyli jednak jakiś Bagiennik istnieje ;D To nic, że zajęty, najważniejsze, że to nie wytwór mojej pierzastej głowy ;D Uff, ależ pocieszenie wink
Ale, gdyby był wolny, to bym sobie tak żyła z nim, razem, ale jednak osobno. Każdy w swoim pokoju, bo nie lubię, jak muszę z kimś być 24 h na dobę, to duszące uczucie wink I żeby nie było między nami tego przymusu, troszczenia się o siebie nawzajem. To jest moje marzenie! smile Było by fajnie razem, ale nic by się nie stało, gdybyśmy musieli się rozstać wink Ratowałby mnie tylko na bagnach i mokradłach. I koniecznie byśmy mieli psa smile Tylko tyle i aż tyle ;D

Posty [ 35 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Jožin z bažin mi się marzy...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021