Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 89 ]

Temat: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Ciekawi mnie czy faceci którejś z was kupili lub kupują bieliznę erotyczną??? wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Z serii erotycznych dostałam taką jakby koszulkę i stringi, ja byłam bardzo zadowolona, a mój Kochany oszalał jak mnie w tym zobaczył smile.
Nie miałabym nic przeciw kolejnej niespodziance tongue

3

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Mój by chciał tylko jeszcze trochę się boi, że może nie trafić z rozmiarem (wie, że to jednak ważne żeby na miejscu zmierzyć biustonosz) i troszkę wstyd mu tak wchodzić do sklepu bieliźnianego wink Ale ogólnie jest na tak i lubi się mnie pytać jaka bielizna mi się podoba i mówi, że kiedyś na pewno coś kupi wink

4

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Byłabym w siódmym niebie, gdyby mój Ukochany kupiłby mi tego typu bieliznę. Kręci mnie takie coś wink
Tylko jak nam razie troszkę się wstydzi wejść do sklepu z bielizną. no i oczywiście martwiłby się jaki rozmiar byłby dla mnie najlepszy wink

5

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Elnett, to może podpowiedz mu zamówienie przez internet wink

6

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

a_normalna, ty to rzeczywiście jesteś genialna wink Dzięx Dobry pomysł wink coś poszperam na allegro wybiorę kilka komplecików jakie będą mi się podobać, a on wybierze jeden z nich, który jemu przypadnie do gustu;) Buziak :*

7

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Cieszę się, że pomogłam big_smile

8

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

smile smile smile big_smile

9 Ostatnio edytowany przez Junior (2010-05-07 20:44:03)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Ja to bardzo chętnie bym kupił bieliznę erotyczną. Taką zwiewną, delikatną i by wybranka była bardzo zadowolona smile Najlepiej lniana koszula z guzikami, którą można rozpinać. Coś zwykłego, a co działa tongue

10

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

No, mój Luby zamówił mi przez internet.
Ale myślę, że w sklepie z bielizną nie miałby problemów, zawsze chętnie ze mną wchodzi, jeśli chcę coś pooglądać smile.

11

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
mamba napisał/a:

Z serii erotycznych dostałam taką jakby koszulkę i stringi, ja byłam bardzo zadowolona, a mój Kochany oszalał jak mnie w tym zobaczył smile.
Nie miałabym nic przeciw kolejnej niespodziance tongue

U mnie było dokładnie tak samo. smile

12

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

To mój mąż był najlepszy, jak poszedł do sklepu z bielizną kupić mi coś sexi, to Pani dała mu jeszcze 2 pary boskich stringów w gratisie za odwagę ;D

13

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

No ja dostaję od niego regularnie tongue, intimissimi najczęściej. Potem jak mnie dopadnie to porozrywa to co kupił. Chyba z tego wszystkiego to wolę sobie sama kupić tongue. Martwi mnie natomiast to że parę razy w sexshopie mi kupił a tam też są inne rzeczy sad.

14

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Kiedyś podesłał mi na maila linki z bielizną, która mu się podobała. Wśród nich była bielizna erotyczna.
Zakupiłam takową i na Moim wywołuje poooootężne wrażenie smile

15

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

męski punkt widzenia:

kupiłem niedawno taka bieliznę swojej kobiecie. i powiem wam drogie panie jedno...wybór biustonosza to HORROR! ale mam nadzieję że partnerka będzie zadowolona wink

16

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Froger, więc teraz wiesz co my przezywamy wink Ale jeżeli tylko będzie idealnie pasować, to warto przez to przechodzić big_smile

17

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Mój facet kupuje mi regularnie pończoszki, kupił też kompleciki z stringami, nie miał przy wyborze większego problemu..
Moim zdaniem na pierwszy raz można kobiecie kupić Jakąś tuniczke, albo kuszącą haleczke gdzie nie ma konkretnego rozmiaru miseczki tylko jest rozmiar całośći np. S lub M...

18 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-05-24 21:08:30)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

ja dostałam raz w zyciu pończoszki.. namawiam go na cos znow.. ale jak na razie efekty sa marne..  sad
poza tym jego chyba tez oniesmielaja sklepy z damską bielizną..

19

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

a  ja  kupuje  mojej  żonie  i  nie  krępuję  się ,  ale  kiedyś  tak  łatwo  nie  było  .

20

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Ja dostaje od chłopaka bardzo często bielizne i w każdej mu się podobam wink

21

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Niestety nie...A szkoda, zrobiłabym z niej dobry użytek.

22 Ostatnio edytowany przez apoteoza (2011-11-24 10:47:53)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Mój chłopiec kupuje mi bieliznę oczywiście. Myślę że to wspaniałe wyjscie bo kupuje to co mu się podoba;> Dostałam od niego dwa gorseciki, chyba ze 6 par stringów i piękne pończoszki smile Polecam Wam bieliznę ze strony spam

23

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Moj facet kupuje, i to dosc czesto;) majteczki, jakies komplkeciki tez dostalam, seksowna koszulke ze stringami, gorset, ale ten noestety okazal sie za duzy. I tak podziwniam go ze sie nie wstydzi isc do sklepu, wrecz przeciwnie, widze ze lubi;)

24

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

A mi facet nigdy nie kupil żadnego kostiumi, majtek, skarpetek, nic hehe bo twierdzi, że nie ma gustu i sama sobie musze kupowac:) no ale niekiedy oglądamy wystawy czy tez na allegro, to mowie mu co mi sie podoba, ale chyba nawet nie wpadlby na pomysl, żeby mi cos kupic, a szkoda tongue
No ale może kiedys:) z kolei ja czesto kupuje mu bielizne, nie jakas erotyczna, ale zwykła big_smile badz bokserki z fajnymi napisami i obrazkami, ktore zaklada tylko dla mnie smile

25 Ostatnio edytowany przez kamcia89 (2011-11-25 23:04:46)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

mika, ja tez mojemu czesto kupuje bokserki, strasznie lubie go w nich ;p sam tez sobie kupuje , np. ostatnio z napisem "daj mi klapsa" smile

26

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Mój facet jak na razie nic takiego nie kupił. Chyba nie ma odwagi. Myślę, że problemem jest też to, że mam dość niewymiarowy biust i nie ma szans, żebym dobrała biustonosz bez przymierzenia.

27

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

ale takie koszulki seksowne to nie jest taki problem jak ze stanikiem, bo bielizna seksowna to nie tylko biustonosze, wrecz przeciwnie, to cos innego, takiego niecodziennego wink

28

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

No tak. Ale na moją figurę naprawdę ciężko coś dobrać smile Ale wiadomo jakby chciał to by mi się udało! big_smile

29

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Oj... jak ja lubię, jak kobieta założy do łóżka bieliznę erotyczną i pończochy.
A już jak brunetka/szatynka założy białe pończochy ( np. Veneziana ), to  jest mmm.... poemat...

30

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Ja lubię zakładać seksowną bieliznę. Wolę jednak sama kupić bo wtedy wiem czy dobrze mi w niej smile facet nie zawsze trafi sad podoba się jemu ale kobieta nie zawsze dobrze wygląda i czar pryska smile

31

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

to tez jest prawda, kiedys facet kupil mi na walentynki cos bardzo seksownego, ale bylo za duze, i tak jak piszesz stokroteczka czar prysl. ale wesolo bylo ;p

32 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-12-11 10:07:59)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

u nas to ja pierwsza wyszłam z inicjatywą i kupiłam sobie mega bieliznę, jemu sie strasznie spodobało, teraz od czasu do czasu mi robi takie prezenty, ja również kupuję smile nie mam może jakiejś mega kolekcji, ale kilka różnych "wdzianek" jest, również tematycznych (strój policjantki i strój śnieżynki - to ostatni nabytek wink LINK USUNIĘTY na żywo jeszcze fajniejszy smile) i muszę przyznać, że kiedyś nie myślałam, że to może AŻ TAK urozmaicać życie w związku wink polecam smile

33

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

u nas problem jest taki że ja mam duże piersi i góra bielizny może być za mała dlatego kupuje sama, ale wybieramy wzór razem smile korzystam z tego sklepu internetowego ekskluzywna.pl bo ceny są tańsze niż na stronach producentów a jak wiemy w kryzysie oszczędzać trzeba

34

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Jaka bielizna erotyczna, tzn jakie dokładnie przebrania czy policjantki, kowbojki, lolity itp, dominują w waszych sypialniach?

35

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

ja dostałam komplecik z kontri od mojego faceta. trochę sobie pofantazjował i kupił mi seksowny strój śnieżki tongue szaleństwo, ale było warto, podgrzało atmosferę:D

36 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-04-23 18:39:43)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Mój mąż kupił mi na rocznice, tylko inteligent miał problem z rozmiarem i musiałam przesłać tą bieliznę z powrotem, na szczęście nie było żadnych problemów. Sklep spam okazał się być w porządku, zadowolona jestem z zakupu. Polecam

37 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-22 14:55:53)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Witam,
Dobra bielizna markowa kosztuje ale sam materiał to wygoda do spania i kochania.
Jak partner trafi w oko wybranki z bielizną - mowa o rozmiarze i modelu to już sukces.
Każdy facet to wzrokowiec więc lepiej na zakupy wybrać się razem i dopytać w czym większą przyjemność sprawicie sobie nawzajem.
Ja robię zakupy w sieci sklepów na spam Zawsze świetnie doradzą i polecą.

38 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-10-21 09:12:12)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

u mnie bielizna zdziała cuda jeśli chodzi o rozkręcanie atmosfery. Było przymierzanie, była mała rewia a klimat z każdą chwilą się robił się coraz ciekawszy? kupiłem swojej partnerce komplet spam. Zwykle nie udzielam sie na forach ale tutaj naleza sie duze probsy producentowi, robia świetną robotę!!! - widac bylo ze mojej żonie się bardzo podobało. Szczególnie, że położyłem w kuchni (moja żona wraca wcześniej do domu) to ich opakowanie prezentowe. Sms zapowiadał już niezły wieczór! Może wydać się to trywialne, ale polecam! big_smile big_smile big_smile

39

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

tak kupuje, ale z doświadczenia wiem, że lepiej czasem zrobić to razem by dobrać rozmiar, mam kilka sexi komplecików, sama też lubię czasem czyms partnera zaskoczyć. Zdecydowanie polecam bodystocking i szpile - działa cuda big_smile

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Erotycznej nie kupuję bo ani mnie ani małżonki to nie kręci. Zwykłą aczkolwiek ładniejszą a więc często droższą owszem zdarzało mi się kupić i taką też lubię na ciałku mojej ukochanej wink

41

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Tak, kupuje. ZAWSZE za dużą lol Ja mam rozmiar S, on mi ZAWSZE bierze np. stringi w rozmairze L... bo mu się wydaje, że te S-ki wyglądają jak dla jakiegoś dziecka...
A później te sznureczki,to sobie moge na ramionach nosić...jak Borat lol

tak więc naprawde ładne komplety kupuję sobie sama- z resztą wolę tak, bo lubię jego wyraz zaskoczenia i aprobaty "w trakcie" smile

42 Ostatnio edytowany przez Ludmiłaa (2014-12-05 21:13:10)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
darinia288 napisał/a:

Ciekawi mnie czy faceci którejś z was kupili lub kupują bieliznę erotyczną??? wink

Zdecydowanie NIE!!! Wychodzę z założenia, że bieliznę każdy sam sobie powinien kupować. A najgorszy prezent jaki można sprawić facetowi to te obciachowe bokserki z jakimiś durnymi napisami. Chłop to ma być chłop a nie lalka typu Ken
Co do kobiet,  ja nie lubię jak mi ktoś coś z garderoby kupuje wole sama wybrać, ale jakaś karta podarunkowa do Triumph to jak najbardziej mile widziana. Zresztą który normalny facet interesuje się damska bielizną w sensie rozmiar, kolor, miseczka A, B,C.... rozmiar 36, 38... raz zawyżony raz zaniżony, zresztą panowie w większości nie lubią latać po sklepach za ciuchami to chyba tym bardziej za bielizną big_smilebig_smile

43

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Drogie Panie uświadomię Wam tylko, że Ci faceci którzy nie kupują Wam żadnych ubrań a zwłaszcza bielizny erotycznej dają Wam po prostu do zrozumienia, że bardzo lubią podziwiać Was nago.

44

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
Facet79 napisał/a:

Drogie Panie uświadomię Wam tylko, że Ci faceci którzy nie kupują Wam żadnych ubrań a zwłaszcza bielizny erotycznej dają Wam po prostu do zrozumienia, że bardzo lubią podziwiać Was nago.

Hehe mój mi nie kupuje ani ciuchów ani bielizny raczej boi się ze nie trafi rozmiarem bojazliwy hehe ale niezłe wytlunaczenie Facet wink

45

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

mój mąż kupował mi zawsze erotyczna bieliznę - no cudną
tylko z niej na przestrzeni lat - wyrastałam wink

46

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
Ludmiłaa napisał/a:

.A najgorszy prezent jaki można sprawić facetowi to te obciachowe bokserki z jakimiś durnymi napisami.

"no co ty, królu złoty"
a ja uwielbiam kupować MOJEMU facetowi - mężowi staremu, obciachowe bokserki
a potem on je zakłada przychodzi do mojego pokoju, robi taniec brzucha, staje na rękach i klaszcze stopami a ja ryczę ze śmiechu i ... jestem w siódmym niebie wink

47

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
Facet79 napisał/a:

Drogie Panie uświadomię Wam tylko, że Ci faceci którzy nie kupują Wam żadnych ubrań a zwłaszcza bielizny erotycznej dają Wam po prostu do zrozumienia, że bardzo lubią podziwiać Was nago.

smile ale przed podziwianiem nago, można podziwiać w fajnej bieliźnie wink jedno nie wyklucza drugiego

48

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Można wink No ale tutaj niektórzy chcą zdać się na to co wybierze partnerka jak moj facet. No i mnie to nie przeszkadza.

49

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
in_ka napisał/a:
Ludmiłaa napisał/a:

.A najgorszy prezent jaki można sprawić facetowi to te obciachowe bokserki z jakimiś durnymi napisami.

"no co ty, królu złoty"
a ja uwielbiam kupować MOJEMU facetowi - mężowi staremu, obciachowe bokserki
a potem on je zakłada przychodzi do mojego pokoju, robi taniec brzucha, staje na rękach i klaszcze stopami a ja ryczę ze śmiechu i ... jestem w siódmym niebie wink

Serio?????? A w jakim jesteście wieku???
Jak dla mnie coś takiego, byłoby mało romantyczne, ale zresztą ja się nie lubię ani pośmiać ani nie słynę z poczucia humoru. Więc stawiam na klasykę. Mój facet tym bardziej big_smilebig_smile

50 Ostatnio edytowany przez in_ka (2014-12-06 15:33:40)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
Ludmiłaa napisał/a:
in_ka napisał/a:
Ludmiłaa napisał/a:

.A najgorszy prezent jaki można sprawić facetowi to te obciachowe bokserki z jakimiś durnymi napisami.

"no co ty, królu złoty"
a ja uwielbiam kupować MOJEMU facetowi - mężowi staremu, obciachowe bokserki
a potem on je zakłada przychodzi do mojego pokoju, robi taniec brzucha, staje na rękach i klaszcze stopami a ja ryczę ze śmiechu i ... jestem w siódmym niebie wink

Serio?????? A w jakim jesteście wieku???
Jak dla mnie coś takiego, byłoby mało romantyczne, ale zresztą ja się nie lubię ani pośmiać ani nie słynę z poczucia humoru. Więc stawiam na klasykę. Mój facet tym bardziej big_smilebig_smile

no to współczuję
nam poczucia humoru nie brakuje, a rechotać uwielbiamy
no i starzy jesteśmy - 27 lat małżeństwa mamy wink a do tego romantyczne z nas "dziadki"

51

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Eeee to 27 lat po ślubie wszystkie koty z płoty big_smilebig_smile Już się znacie na wylot, więc pewnie od dawna nie ma żadnego poczucia dystansu i skrępowania. W porównaniu do Was jesteśmy ze sobą bardzo krotko i nawet nie po ślubie. Ale z drugiej strony chyba nawet jakbyśmy się tyle czasu znali to bym na takie coś chętna ani nie była. Z moim i jego podejściem to takie poczucie humoru w łóżku wykluczone big_smilebig_smile ale ja sobie nasz sobie bardzo chwale, cóż każdy lubi coś innego.

P.S: a z tymi ,,dziadkami'' to weź przestań, jeszcze młodzi ludzie jesteście, co to dopiero 27 lat po ślubie...jeszcze Wam do dziadków daleko, tym bardziej z takim podejściem do tych spraw big_smilebig_smile

52

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

skrepowania?
no cóż, my go nigdy ... nie mieliśmy
dlaczego wykluczasz poczucie humoru w łóżku - to jest świetne wręcz jeden z najlepszych afrodyzjaków - polecam
a z tymi dziadkami, to taki żarcik
poza tym my z tych, co nam dziadowanie nie przeszkadza, tylko wnucząt brak wink

53

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
McMiodek napisał/a:

Tak, kupuje. ZAWSZE za dużą

U mnie przeciwnie - zwykle za małą lol
Dzięki bogu mam córkę, więc bielizna zamiast zawalać mi szuflady wzbogaca ją.

Podobnie jak Inka - lubię kupować mojemu mężowi "obciachowe", choć raczej użyłabym określenia - zabawne bokserki smile
To bawi nas oboje.

54

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

a wiesz luc jakoś mnie twój post nie zdziwił, bo już tyle razy mamy wspólne poglądy wink

55 Ostatnio edytowany przez Ludmiłaa (2014-12-06 16:47:03)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Ja generalnie nie kupuje męskiej bielizny big_smilebig_smile chociaż  takie normalne, klasyczne to jeszcze tak, kupiłabym. Ale w jakieś napisy. Chyba bym się zapaliła ze wstydu big_smilebig_smile jeszcze jakby ktoś znajmy zauważył...chyba bez gaśnicy by się nie obyło big_smilebig_smile

56

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
Ludmiłaa napisał/a:

Ja generalnie nie kupuje męskiej bielizny big_smilebig_smile chociaż  takie normalne, klasyczne to jeszcze tak, kupiłabym. Ale w jakieś napisy. Chyba bym się zapaliła ze wstydu big_smilebig_smile jeszcze jakby ktoś znajmy zauważył...chyba bez gaśnicy by się nie obyło big_smilebig_smile

ludmiła, co ty ...pitolisz
jaki wstyd?
nie kapuję - nijak nie kapuję ...

57

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
in_ka napisał/a:
Ludmiłaa napisał/a:

Ja generalnie nie kupuje męskiej bielizny big_smilebig_smile chociaż  takie normalne, klasyczne to jeszcze tak, kupiłabym. Ale w jakieś napisy. Chyba bym się zapaliła ze wstydu big_smilebig_smile jeszcze jakby ktoś znajmy zauważył...chyba bez gaśnicy by się nie obyło big_smilebig_smile

ludmiła, co ty ...pitolisz
jaki wstyd?
nie kapuję - nijak nie kapuję ...

Znów będę miała podobne zdanie do Inki wink - jaki wstyd?
Zabawa. I w czasie zakupów i później wink

58

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

No wyobrażacie sobie sytuację, że kupujecie facetowi jakieś śmieszne bokserki a tu nagle ,,o cześć co za spotkanie'' wpadacie na teściów, rodziców, lub szefa, co gorzej na własne dzieci...pytanie o co tam kupujesz? i co wtedy....przypał, wtopa, wstyd i wpadka stulecia.

59

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

No fakt! Co za wstyd! Teściowa się dowie... że jej syn majtki nosi!

60 Ostatnio edytowany przez in_ka (2014-12-06 17:24:52)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
Ludmiłaa napisał/a:

No wyobrażacie sobie sytuację, że kupujecie facetowi jakieś śmieszne bokserki a tu nagle ,,o cześć co za spotkanie'' wpadacie na teściów, rodziców, lub szefa, co gorzej na własne dzieci...pytanie o co tam kupujesz? i co wtedy....przypał, wtopa, wstyd i wpadka stulecia.

co?????????????????????
matko kochana no na taka argumentację, to ja bym nie wpadła
a na pytanie, co kupuję prosta odpowiedź u mnie by była - a galoty dla miśka kupuję big_smile i big_smile

61 Ostatnio edytowany przez Ludmiłaa (2014-12-06 17:27:43)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

no ale tu nie mów o takich zwykłych klasycznych majtkach tylko o takich typu soczyste napisy i rysunki.

Wiesz nie każdemu by się to spodobało, nie każdy ma poczucie humoru, nie każdego teściowe są wyrozumiali.
Z kolei moja mama ma pouczcie humoru dużo większe ode mnie  więc nawet z nią tematu nie zaczynam big_smilebig_smile

62

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???
Ludmiłaa napisał/a:

No wyobrażacie sobie sytuację, że kupujecie facetowi jakieś śmieszne bokserki a tu nagle ,,o cześć co za spotkanie'' wpadacie na teściów, rodziców, lub szefa, co gorzej na własne dzieci...pytanie o co tam kupujesz? i co wtedy....przypał, wtopa, wstyd i wpadka stulecia.

Powiedziałabym, że dla kochanka tongue
No, może teściowej tak bym nie powiedziała, bo ona jedna z w/w grona nie ma zbyt dużego poczucia humoru.

63

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

A jak często spotykacie teściowe w sklepie z bielizną erotyczną? big_smile

64 Ostatnio edytowany przez in_ka (2014-12-06 17:33:22)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Ludmiła, ja nie mam problemu z takimi rzeczami, okey rozumiem - ty masz
nie krępuje mnie sex, co nie oznacza, że się z nim obnoszę
i widzisz, to poczucie humoru z którego, jak piszesz - nie słyniesz, bardzo pomaga wink
może spróbuj wyluzować, nie bądź taka spięta, baw się sytuacją, baw się życiem albo inaczej - z życiem

65 Ostatnio edytowany przez Ludmiłaa (2014-12-06 17:46:25)

Odp: Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

No ja generalnie nie jestem osoba z dużo dawką wesołości. Ale z innych tematów jeszcze się czasem pośmieje ale z seksu, to nigdy. Zresztą wychodzę z założenia że mnie nie wypada. Co do własnej bielizny ja mam same koronkowe, delikatne, eleganckie, tego typu rzeczy. Może dlatego, że ja od początku miałam takie podejście nie byłam przyzwyczajana, jeśli chodzi o seks mam małe doświadczenie.
Ale seks u nas jest bardzo często, czasem długi namiętny, czasem szybki numerek, ale zazwyczaj to on wychodzi z inicjatywą, co prawda jemu to nie przeszkadza, że to od niego wychodzi ale  ja bym może i pierwsza wyszła z inicjatywą ale on prawie zawsze mnie ubiegnie big_smilebig_smile Jeżeli chodzi o seks to jak najbardziej ale przebieranki odpadają. Zresztą moim zdaniem takie kolorowe majtki w napisy dla faceta są mało seksowne i ponętne, chyba one są bardziej dla poczucia humoru niż na zachętę.

Posty [ 1 do 65 z 89 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy wasi faceci kupują wam bielizne erotyczną???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024