PiS-owska Fabryka Trolli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 75 ]

1 Ostatnio edytowany przez JaJakoJa (2019-08-21 21:13:07)

Temat: PiS-owska Fabryka Trolli

Jakoś cisza tu o owej Fabryce, w którą zaangażowani byli sędziowie - pracownicy Ministrostwa Sprawiedliwości (na razie cztery wskazane nazwiska), dziennikarze TVP i pospolici hejterzy, którzy otrzymywali wynagrodzenie za swoją "pracę".

O ile po politykach nie spodziewam się wysokich standardów, o tyle szokujący jest udział sędziów w tej szajce, sędziów łamiących prawo - kodeks karny, RODO, wszelką etykę tak sędziego, jak i urzędnika.

Na razie poznaliśmy wierzchołek góry lodowej, bo podobno jest kilka tysięcy stron rozmów. W rozmowach sędziów z hejterką przewija się "szef" - kto jest szefem wiceministra? Minister (Ziobro), dalej premier (Morawiecki), a w naszym systemie na górze łańcucha dowodzenia jest sam prezes (Kaczyński). Tu po 1) powinna powstać komisja śledcza, której prace powinny być transmitowane w TV. Sędziowie zamieszani w proceder powinni na dzień dobry dostać zakaz wykonywania zawodów prawniczych.

I jeszcze jedno - to pokazuje, że PiS ma ileś takich siatek trolli (jak wiadomo z jednej korzystał Duda podczas kampanii wyborczej, inna organizował poseł Tarczyński). Ich praca widoczna jest nie tylko w serwisach społecznościowych, platformach blogerskich, komentarzach pod artykułami w portalach informacyjnych. Nie, oni przychodzą też na co bardziej popularne fora.

Związek Powstańców Warszawskich:
Tymczasem, przy bezradności służb porządkowych, w trakcie marszu dochodziło do aktów agresji wymierzonych w jego uczestników. Obrazy, które widziała cała Polska, ale i świat, muszą spotkać się z radykalnym sprzeciwem ludzi przyzwoitych.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: PiS-owska Fabryka Trolli

Witaj w 21 wieku, czasie gdy predzej mozna uwierzyć Cygance niz politykowi lub księdzu.

3

Nic nowego. Tylko tyle i aż tyle. Kolejny balon medialny dla ciemnego ludu. Użytkownicy internetu już dawno o tym wiedzą.

W zasadzie nie mam pretensji do nich, że mają swoją farmę (bo każde ugrupowanie ma), tylko w tym, że tak prostacko dali się złapać z tym.

Wstali z kolan... Nie ma co

We all make choices. But in the end, our choices make us.

4

Jaki z tego morał? Sędziowie to kasta pipipipipi i dobrze, że Jarosław bierze ich pod obcas. Tyle zrozumie z tego suweren i tym liczniej pójdzie głosować :LOL:

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

5 Ostatnio edytowany przez JaJakoJa (2019-08-21 21:24:37)

foggy napisał/a:

Witaj w 21 wieku, czasie gdy predzej mozna uwierzyć Cygance niz politykowi lub księdzu.

Mowa nie jest o politykach - mowa o SĘDZIACH. I działaniach wykraczających poza hejt internetowy - o stalkingu. I widzę, że piętro wyżej odezwały się nożyce...

Lucyfer666 napisał/a:

Nic nowego.

Bardzo dużo nowego - Fabryka Trolli zorganizowana przy Ministerstwie SPRAWIEDLIWOŚCI i prowadzona przez SĘDZIÓW.

Tymczasem, przy bezradności służb porządkowych, w trakcie marszu dochodziło do aktów agresji wymierzonych w jego uczestników. Obrazy, które widziała cała Polska, ale i świat, muszą spotkać się z radykalnym sprzeciwem ludzi przyzwoitych.

6 Ostatnio edytowany przez Snake (2019-08-21 21:45:35)

Suweren rozumie bardzo dobrze. PiS ma swoich sędziów, opozycja ma swoich. Gryzą się i opluwają jak każdy normalny kibol swojej drużyny. Ostateczny rozkład szacunku do tej profesji podstawą do jej sanacji. Co należało dowieść i przeprowadzić...
I jeszcze kradną, nie oddają pożyczek, zdradzają żony wink Obrzydliwe.

To już jest koniec, Piękna przyjaciółko To już jest koniec Moja jedyna przyjaciółko, koniec
Koniec naszych rachub niespełnionych Koniec tego, co trwa nieporuszone Nie umkniesz, ani nie zdziwisz się, to koniec Już nigdy nie spojrzę w oczy twoje...ponownie
Podszedł do drzwi Zajrzał do środka "Ojcze?" "Tak synu?" "Chcę cię zabić" "Mamo...chcę cię...przelecieć"

7

Snake napisał/a:

Suweren rozumie bardzo dobrze. PiS ma swoich sędziów, opozycja ma swoich. Gryzą się i opluwają jak każdy normalny kibol swojej drużyny.

Typowa retoryka PiSiej trollowni - może i my są świnie, ale tamci też. Oczywiście kłamiesz, żadna partia dotąd nie wymyśliła promowania na najwyższe stanowiska sędziowskie miernot po dyscyplinarkach, a w każdym razie na pewno nie masowo. Żadna partia jeszcze nie wpadła na pomysł stworzenie Fabryki Trolli z sędziów. Wpisujesz się, znowu, w pisowską propagandę - wszyscy są umoczeni, wszyscy ześwinieni, a my wam dali 500+. Nie, tak myśleć może tylko padalec oceniający wszystko swoja miarą - sam kłamie, kradnie, podkłada świnie i myśli, że wszyscy tak mają.

8

Ha, ha wykładam ci co myśli suweren czyli te ca 40 % wyborców. Większość z nich naprawdę ma to w d...., a tym bardziej jakichś trolli. Kojarzą, że to coś Władcy Pierścieni może

9 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-08-21 22:00:55)

Tak jakby PO nie miało swoich. Każda władza ma swoje komórki trolli i dezinformatorów. Opozycja robi aferę ale i tak Pis wygra mając większość konstytucyjną. W PO jakoś już nikt nie pamięta prowokacji Sienkiewicza przy spaleniu budki nieopodal ambasady rosyjskiej. Ten kraj jest zbudowany przez marskistowskie społeczeństwo mające  sowiecką mentalność. Będą wychodzić kolejne kwiatki.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

10

JaJakoJa napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Nic nowego.

Bardzo dużo nowego - Fabryka Trolli zorganizowana przy Ministerstwie SPRAWIEDLIWOŚCI i prowadzona przez SĘDZIÓW.

Możliwe, że dla Ciebie Użytkowniku, ale naprawdę, jak się dobrze siedzi w tym temacie to nic nowego się człowiek nie dowiaduje.
To wytresowane społeczeństwo i tak nic nie zmieni, bo będzie krzyk przez parę dni i temat zniknie.

11 Ostatnio edytowany przez JaJakoJa (2019-08-21 22:12:25)

Snake napisał/a:

Ha, ha wykładam ci co myśli suweren czyli te ca 40 % wyborców. Większość z nich naprawdę ma to w d...., a tym bardziej jakichś trolli. Kojarzą, że to coś Władcy Pierścieni może

To już macie zrobiony sondaż?

Mordimer
Tak, dokładne powielenie tekstów pisiej trollowni z Twittera:
- Mokry kapiszon.
- A PO to...
- Polaków to nie interesuje.

Zapomniałeś napisać czwarty punkt "argumentacji":
- Wierzycie niemieckiemu portalowi?

Lucyfer666
Proszę - wskaż mi taki przypadek, że partia rządząca organizuje Fabrykę Trolli przez usłużnych sędziów. Albo przyznaj, że kłamiesz.

Nowa informacja:
Siatka polityko-sędzio-trolli korumpowała dziennikarzy:

Arek Sędzia GLIWICE: Oczywiście, bez zbędnych pytań. Konto?
emi: To na drobiazgi dla dziennikarzy. A warto niektórym podziękowac.

Snake, MOdrimer - wyręczę was, co macie powtarzac mantrę:
- Wszyscy tak robią.
- PiS i tak wygra.

Gorzej jak nie wygra, co? I zarobki niektórym spadną...

12

PIS wygra najbliższe wybory i żaden lament tego nie zmieni.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

13

Nie bawię się w proroka - ale zapamiętam i wrócę do tego wątku po wyborach smile Ale rozumiem, że ciebie cieszy perspektywa dalszego trwania u władzy ludzi tak podłych.

14 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-08-21 22:54:18)

JaJakoJa napisał/a:
Snake napisał/a:

To już macie zrobiony sondaż?

Mordimer
Tak, dokładne powielenie tekstów pisiej trollowni z Twittera:
- Mokry kapiszon.
- A PO to...

Zapomniałeś napisać czwarty punkt "argumentacji":
- Wierzycie niemieckiemu portalowi?

Lucyfer666
Proszę - wskaż mi taki przypadek, że partia rządząca organizuje Fabrykę Trolli przez usłużnych sędziów. Albo przyznaj, że kłamiesz.

Nowa informacja:
Siatka polityko-sędzio-trolli korumpowała dziennikarzy:

Arek Sędzia GLIWICE: Oczywiście, bez zbędnych pytań. Konto?
emi: To na drobiazgi dla dziennikarzy. A warto niektórym podziękowac.

Snake, MOdrimer - wyręczę was, co macie powtarzac mantrę:
- Wszyscy tak robią.
- PiS i tak wygra.

Gorzej jak nie wygra, co? I zarobki niektórym spadną...

Jak mam Tobie udowodnić coś, co ma miejsce w układzie zamkniętym? Temat się pojawił, bo przyłapano kogoś w opuszczonymi spodniami.
W sieci można łatwo zobaczyć, że każde ugrupowanie lobbuje, więc nie widzę powodu, żeby i taki proceder miał miejsce.
Przy okazji to agentury różnie działają... a to farmy, a to maile.
Pozostają tylko podejrzenia.

Ba... rosyjskie trolle też mam udowadniać, czy wiesz o nich, ale nie jesteś w stanie wskazać palcem odpowiedzialnych za to... kto wie, może i to usłużni sędziowie.

JaJakoJa napisał/a:

Nie bawię się w proroka - ale zapamiętam i wrócę do tego wątku po wyborach smile Ale rozumiem, że ciebie cieszy perspektywa dalszego trwania u władzy ludzi tak podłych.

Lepsi nie będą. Gdyby ten ustrój wprowadzić w szpitalu psychiatrycznym, to dobrze wiemy jakby się to skończyło wink
Mówiąc brzydko - Andrzeju... to j****e

15 Ostatnio edytowany przez JaJakoJa (2019-08-21 23:02:22)

Lucyfer666 napisał/a:

Jak mam Tobie udowodnić coś, co ma miejsce w układzie zamkniętym? Temat się pojawił, bo przyłapano kogoś w opuszczonymi spodniami.

Tak, to oczywiste - stawiasz tezę, udowadniasz ją. Albo wychodzi, że kłamiesz. PO nie miało tak usłużnych sędziów - z bardzo prostego powodu. PiS wybrał sobie sędziowskie miernoty - ludzi z dyscyplinarkami czy ocenianych jako nienadających się do orzekania (np. Przyłębska). I tym miernotom dal coś, na co normalnie nie mieli szans: awanse, kasę. Przyłębską oceniano jako zbyt mierną do orzekania w Sądzie Rejonowym - PiS zrobił z niej szefową Trybunału Konstytucyjnego, a jej męża - TW - ambasadorem w Niemczech. Dlatego te miernoty służą PiSowi jak mogą, odsunięcie PiS od władzy, to dla nich utrata koryta i wizyty w prokuraturze.

I ty nie masz udowadniać, że trolle pracują dla PO, SLD czy PSL - bo świetnie wiem, że pracują. Ale patent PiS nie ma chyba analogii w cywilizowanym świecie - stworzyć Fabrykę Trolli ba - stalkerów w Ministerstwie Sprawiedliwości i na jej czele postawić sędziów. Ty masz udowodnić, skoro rzucasz taką tezę, że "uni teżżżż" - właśnie, że inni też to robili. Są tylko dwie opcje - wykazujesz, że napisałeś prawdę, albo wychodzisz na kłamcę. To czekamy na fakty smile

16

Nie muszę mieć sondaży. Wystarczy mieszkać wśród suwerena co to komórki używa jako telefonu, a nie do przeglądania tt itp. świetnie wiedzą, że wszyscy kradną, wykorzystują stanowiska, władze. Sami by to robili, gdyby mieli władzę i odwagę. Doceniają jednak, że do swojego złodzieja można pójść z problemem. Nawet ten Kuchcinski to spoko gość, bo woził się do domu, a nie na Maderę. Z żoną, a nie ku...szonem. Ludzie doceniają takie drobiazgi.

A to teraz śmierdzi mi jakąś wewnętrzną rozgrywką. Może to ostatni moment żeby utrącić Zbyszka wewnątrz?

17

JaJakoJa napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Tak, to oczywiste - stawiasz tezę, udowadniasz ją. Albo wychodzi, że kłamiesz. PO nie miało tak usłużnych sędziów - z bardzo prostego powodu. PiS wybrał sobie sędziowskie miernoty - ludzi z dyscyplinarkami czy ocenianych jako nienadających się do orzekania (np. Przyłębska). I tym miernotom dal coś, na co normalnie nie mieli szans: awanse, kasę. Przyłębską oceniano jako zbyt mierną do orzekania w Sądzie Rejonowym - PiS zrobił z niej szefową Trybunału Konstytucyjnego, a jej męża - TW - ambasadorem w Niemczech. Dlatego te miernoty służą PiSowi jak mogą, odsunięcie PiS od władzy, to dla nich utrata koryta i wizyty w prokuraturze.

I ty nie masz udowadniać, że trolle pracują dla PO, SLD czy PSL - bo świetnie wiem, że pracują. Ale patent PiS nie ma chyba analogii w cywilizowanym świecie - stworzyć Fabrykę Trolli ba - stalkerów w Ministerstwie Sprawiedliwości i na jej czele postawić sędziów. Ty masz udowodnić, skoro rzucasz taką tezę, że "uni teżżżż" - właśnie, że inni też to robili. Są tylko dwie opcje - wykazujesz, że napisałeś prawdę, albo wychodzisz na kłamcę. To czekamy na fakty smile

Dowodów Tobie nie wskażę z jednej prostej przyczyny - nie jestem człowiekiem wewnątrz, a jakbym był to za taki numer pewnie pewien Seryjny kolega by mnie właśnie pocieszał. Jednakże skoro taki system mógł zaistnieć to nie znaczy, że nie mogę PODEJRZEWAĆ poprzedników o wykorzystanie takowych narzędzi.
W Twoich oczach mogę wyjść na kłamcę - ok. W porządku. Dla mnie to nie problem, kiedy mowa o tego typu sprawach. Jeżeli inni stosują podobne (a nawet takie same) metody, a nie dają się złapać to dlatego, że po prostu są w te klocki dużo lepsi od, jak sam słusznie zaznaczyłeś, miernot. Jednak znając obecny klimat polityczny UWAŻAM, że to nic nowego. PO i PIS w swoich strukturach są bardzo podobne, bo obydwie to partie wodzowskie... tylko w przypadku PO głowa sama odleciała do Brukseli - w kwestii metodyki nie zdziwiłbym się, że to samo było czynione.

Swoją drogą ciekawi mnie Twoje podejście do historii. Serio.

18 Ostatnio edytowany przez JaJakoJa (2019-08-21 23:17:30)

Snake
Ty żyjesz w bańce informacyjnej - żyjesz głównie na Twitterze, gdzie obserwujesz głównie ludzi o poglądach ala PiS, konfederacja itp. Stąd twój ogląd sprawy jest bardzo wypaczony.

Lucyfer666
Czyli przyznajesz, że nie masz żadnej wiedzy, bo, mimo czterech lat rządów PiS nie znalazlo cienia sladu po takowych praktykach poprzedniej ekipy. Ale wcale ci to nie przeszkadza miotać oskarżenia. Więc muszę ci przyznać rację:

Lucyfer666 napisał/a:

W Twoich oczach mogę wyjść na kłamcę

Wyszedłeś.

Lucyfer666 napisał/a:

Do jakiej historii?

19

JaJakoJa napisał/a:

Snake
Ty żyjesz w bańce informacyjnej - żyjesz głównie na Twitterze, gdzie obserwujesz głównie ludzi o poglądach ala PiS, konfederacja itp. Stąd twój ogląd sprawy jest bardzo wypaczony.

A czym się ten pogląd różni od innego?
Za przeproszeniem problem w polskiej debaty publicznej jest zwykle to, że kiedy mowa o skurwysyństwie, to nie mowa o tym, jak się go pozbyć, ale to w jakiej skali jest.
To i tak wszystko kończy się na fundamencie rozmowy - czyli problem natury ustrojowej.

20 Ostatnio edytowany przez JaJakoJa (2019-08-21 23:23:21)

Lucyfer666 napisał/a:

Tym że nie jest poglądem? Bo podanie, że 40% Polaków ma takie, a nie inne zdanie, nie jest poglądem tylko albo informacją, albo fake newsem.

A Snake bardzo się myli sądząc, że wszyscy wyborcy PiS są zachwyceni aferą stalkingową. Udzielam się na innym forum, gdzie większość userów prezentuje poglądy prawicowe, ale administracja pilnuje, żeby nie było trollowni (płatnej czy ideowej); wyobraź sobie, że dyskusja o tej aferze ma w tym momencie siedem stron - i nawet zwolennicy PiS jadą po PiS, nikt nie broni partii.

21 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2019-08-21 23:25:18)

JaJakoJa napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Tym że nie jest poglądem? Bo podanie, że 40% Polaków ma takie, a nie inne zdanie, nie jest poglądem tylko albo informacją, albo fake newsem.

Jedni się trzymają swojego plemienia, drudzy drugiego. Rzadko kiedy któryś ma odwagę oddalić się od plemienia i spojrzeć z innej strony.
Na polskiej scenie okazuje się, ze druga strona, aż tak wcale taka lepsza nie jest.

Owszem - nikt tego nie mierzył ile procent. Chyba, że Snake ma na myśli sondaże, to warto pamiętać o tej +/-50% grupie, którzy preferują zawodnika "Nie wiem", która ostatecznie nie głosuje.

PiS i tak bat za to i za wiele innych się należy.

JaJakoJa napisał/a:

Czyli przyznajesz, że nie masz żadnej wiedzy, bo, mimo czterech lat rządów PiS nie znalazlo cienia sladu po takowych praktykach poprzedniej ekipy. Ale wcale ci to nie przeszkadza miotać oskarżenia. Więc muszę ci przyznać rację:

Lucyfer666 napisał/a:

W Twoich oczach mogę wyjść na kłamcę

Wyszedłeś.

Lucyfer666 napisał/a:

Do jakiej historii?

Raczej w przypadku wygranej opozycji spodziewam się zasady "My nie tykamy waszych, wy nie tykacie naszych".

No trudno - wyszedłem. Nick zobowiązuje.

Nowożytnej.

22

He, he Twittera mam jakieś 2 miesiące, a może i to nie. Sąsiadów trochę dłużej. Sporo z nich nie kojarzy co to forum internetowe więc się pewnie nie udzielają. Mnie ta sprawa interesuje w zasadzie czysto technicznie tj. kto na tym skorzysta w PiS. Noc długich noży...

23

Snake napisał/a:

He, he Twittera mam jakieś 2 miesiące, a może i to nie. Sąsiadów trochę dłużej. Sporo z nich nie kojarzy co to forum internetowe więc się pewnie nie udzielają. Mnie ta sprawa interesuje w zasadzie czysto technicznie tj. kto na tym skorzysta w PiS. Noc długich noży...

Morawiecki ma kosę z Ziobro

24 Ostatnio edytowany przez Znerx (2019-08-21 23:38:05)

Jaki piekny damage control. lol
W końcu od rana media żyją newsami w stylu: "Poseł Krzysztof Brejza stał za zorganizowaną grupą hejterów. Wzywam go do dymisji”. *za guuglem ze stron TVP*
Coś tam było o jakichś farmach trolli, zarzutach prokuratorskich, CBA, aferze z wyprowadzaniem pieniędzy na opłacanie tego procederu itd... 

O tyle się to rożni od PISowskiej afery, że w PISie przynajmniej facet podał się do dymisji.

Tak swoją drogą to afery wykrytej przez onet - Właściciel Axel Springer – 100%. 
Pan Axel Springer - założyciel tej firmy z Niemiec to była ciekawa postać. W sumie modelowy niemiecki przedsiębiorca.

ps.
Darujcie sobie tego twitera.
Tam z 1/3 kont politycznych to boty. roll

25 Ostatnio edytowany przez JaJakoJa (2019-08-22 00:13:43)

Znerx
Naprawdę nie odróżniasz wynajęcia firmy piarowskiej za partyjną kasę (o ile to w ogóle miało miejsce, bo Rachonie prawdę mówią, jak się pomylą) od stworzenia grupy trolli spośród sędziów pracujących w Ministerstwie Sprawiedliwości? A może celowo udajesz, że nie pojmujesz różnicy i tak piszesz, żeby sprawę rozmyć, żeby pokazać, że uni też?

Ooo, i widzę pojawił się ostatni - dotąd tu nieobecny - z argumentów pisiej trollowni z Twittera: Onet jest niemiecki big_smile To już mamy komplet.

Snake
Nie wiem od kiedy masz Twittera, ale odkąd tu jestem to widzę, jak przynosisz stamtąd propagandę sianą przez pisie boty i trolle. Tak na marginesie, pisia płatna trollownia udziela się też na największych forach - to forum wyskakuje w google jako pierwsze po wpisaniu "forum kobiece"...

26

Znerx napisał/a:

Jaki piekny damage control. lol
W końcu od rana media żyją newsami w stylu: "Poseł Krzysztof Brejza stał za zorganizowaną grupą hejterów. Wzywam go do dymisji”. *za guuglem ze stron TVP*
Coś tam było o jakichś farmach trolli, zarzutach prokuratorskich, CBA, aferze z wyprowadzaniem pieniędzy na opłacanie tego procederu itd... 

O tyle się to rożni od PISowskiej afery, że w PISie przynajmniej facet podał się do dymisji.

Tak swoją drogą to afery wykrytej przez onet - Właściciel Axel Springer – 100%. 
Pan Axel Springer - założyciel tej firmy z Niemiec to była ciekawa postać. W sumie modelowy niemiecki przedsiębiorca.

ps.
Darujcie sobie tego twitera.
Tam z 1/3 kont politycznych to boty. roll

Ale za to z  wieloma dziennikarzami i publicystami jest prawdziwy kontakt smile
Konta polityków to w dużej mierze boty (poza chyba panią doktor Sylwią Spurek, bo takie odloty ostatnio wysyła...)

27 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-08-22 05:32:39)

JaJakoJa napisał/a:

Nie cieszy mnie ponieważ wiem czym się skończą rządy tych socjaluchów, którzy są komunistami z krzyżem w mordach. Niepokoi mnie również fakt roszczeń żydowskich i naciski usraela oraz nadchodzącą wojna z Iranem. Gdy rządziło PO to byliśmy pod kuratelą niemiecką i nie było mowy o żadnych roszczeniach żydowskich. Teraz kiedy jest PiS u władzy to przedsiębiorstwo Holocaust zwietrzylo interes.

@Snake Kuchciński latał na podkarpacie tym służbowym samolotem aby pobzykać nieletnie ukraińskie prostytutki. Afera podkarpacka to nie tylko sieć burdeli pod kuratelą straży granicznej, policji, lokalnych polityków, biskupów i polityków Pisu ale również nagrania.

28

Mordimer napisał/a:

@Snake Kuchciński latał na podkarpacie tym służbowym samolotem aby pobzykać nieletnie ukraińskie prostytutki. Afera podkarpacka to nie tylko sieć burdeli pod kuratelą straży granicznej, policji, lokalnych polityków, biskupów i polityków Pisu ale również nagrania.

Nie bądź żyła i daj linka do jakiegoś nagrania. Nie mówię, że obejrzę z przyjemnością ale z ciekawości na pewno. Pasjami lubię takie historie. Jakoś przeżyłem w końcu, że mój autorytet z lat młodości, profesor jeden, zginął w służbie kraju i narodu z ptakiem w ustach asystentki. Cóż za poświęcenie dla ojczyzny! Niestety nigdzie nie znalazłem informacji co zrobiono z zasłużonym członkiem tak drastycznie oddzielonym od szacownej reszty. Przyszyto czy wrzucono chyłkiem, gdzieś w zakamarki trumienki? Ponadto jako wzorowego symetrystę nie dziwi mnie nic, a stare dziadki z kasą i władzą mają tendencję do lubieżnych zabaw z młodymi osobnikami obojga płci. Daleko w czasie szukać nie trzeba tongue To jest zresztą coś uroczego, że świat jest taki utytłany w błotku, pocie, krwi i spermie. Nic mnie tak nie drażni jak bogo-partio ojczyźniane spiżowe posągi. A jak człowiek sobie poczyta jak to wielcy bohaterowie raptem kilka lat po tym kiedy walczyli ramię w ramię rzucają się sobie do gardeł, to od razu się człowiekowi lepiej na duszy robi. Że taki ze spiżowych posągów i ulicznych tabliczek każe jednego towarzysza wywieźć gdzieś nocą i tak sprawić, że nikt nigdy nie znajdzie ciała, ani nawet nie będzie wiedział co się z nim stało. Innego bohatera każe otruć, jeszcze innych pozamykać w więzieniach, aresztach domowych albo choćby wyrzucić z roboty, z wilczym biletem. Ci zaś kiedy wiatr historii zadął z drugiej strony z pasją zajęli się zamykaniem tych pierwszych, utrącaniem, blokowaniem i wyrzucaniem z roboty, z wilczym biletem. A ci panowie w wyprasowanych na kancik mundurach, wykrochmalonych koszulach, Bogiem i Ojczyzną na ustach co chlali dzień w dzień na umór i ruchali wszystko co nie zdążyło uciec na drzewo? Uwielbiam takie historie.

JaJakoJa napisał/a:

[..]

Koleżka usilnie stara się mnie sprowokować, nieodmiennie prezentując poziom politruków i kombrigów rodem z GW-ianych komentarzy pod artykułami. Kto czyta produkty z Czerskiej ten wie o czym piszę. Zresztą właśnie ten ściek definitywnie zmienił moje sympatie wyborcze z wieloletniego wyborcy PO. Po prostu w końcu dotarło do mnie, że to szczyt obciachu głosować na jedną partię z tym czymś udzielającym się na ww. medium i w wielu innych miejscach. Ponieważ nie mam wpływu na to coś, a mam na siebie stąd prosta decyzja, że PO i temu co z nią związane mówimy głośne NIE, DZIEKUJĘ! Dziękuję sobie za tą decyzję każdego dnia, bo każdego dnia, a jakże, zaglądam na ww. media i poziom ścieku nie tylko nie opadł ale jest już powyżej ust. Tym niemniej, pozostaje we mnie dziecięce zdumienie nad poziomem NIENAWIŚCI jaki się z tego ścieku komentarzy wylewa. Kiedyś naiwnie myślałem - ok. PiS jest zły więc zrozumiałe, że są tam źli ludzie dyszący nienawiścią. No ale PO (szeroko rozumiane jako pewne towarzystwo sprzed PO, w czasie PO jak i obecnie POKO czy jak im tam), to ludzie dobrzy i mądrzy więc walczą mądrością, pokorą, argumentami, DOBROCIĄ. O matko, nigdy w życiu nie wyzbędę się wstydu za moją ówczesną naiwność lol

29

Mogę podesłać ale wiadomo jak to się skończy. Najpierw zabiją mnie a potem ciebie. Oj pardon. Odwiedzi mnie tajemniczy samobójca. wink
Bokser Kostecki wiedział i widział za dużo. Afera podkarpacka to taka Pisowska Pizzagate. Cała reszta to tematy zastępcze.

Na podkarpaciu mamy do czynienia z pisowskim układem podkarpackim. Tak samo jak mamy peowski układ gdański czy wrocławski. Ś.p. Adamowicz chciał się wyłamać z układu gdańskiego i wiadomo jak skończył. Tam są coraz silniejsze ruchy separatystyczne.

A co do trolli to cóż uczą się od najlepszych czyli od "braci" ze wschodu.

Nadchodzą dziwne czasy.

30

Mordimer napisał/a:

Mogę podesłać ale wiadomo jak to się skończy. Najpierw zabiją mnie a potem ciebie. Oj pardon. Odwiedzi mnie tajemniczy samobójca. wink

No niech ci będzie wink

Odnośnie wpływu na suwerena przelotów najnowszy sondaż wyborczy. Częściowo już po wybuchu afery z sędziami:
PiS - 45 %
KO - 27 %
SLD+przydatki - 10 %
PSL+Kukiz - 6 %
Nie wiem jak to się przelicza na mandaty ale z tego co czytałem dopiero w okolicach poniżej 38 % PiS traci możliwość samodzielnego stworzenia rządu ale chyba nie w przypadku, gdy PSL-Kukiz nie wchodzi do Sejmu. Tak jak w 2015 roku, gdy PiS zdobył 37,58 % głosów ale 51 % mandatów poselskich. Wtedy Kukiz, PSL i Nowoczesna zebrały od 5 do ponad 8 % głosów plus 24 % PO ale nie weszła koalicja SLD i Korwin, których potencjalne mandaty przypadły głównie PiS. Mamy taką fajną ordynację, że w wyborach 2015 PiS dostał 37,58 %, a umowny antyPiS łącznie 45,63 % ale w mandatach to było 51 % do 49 %. Tak więc dla PiS najlepiej jest jak te Konfederacje, PSL-Kukiz uzyskają tak pod 4,99 % głosów lol Jeszcze lepiej byłoby, gdyby PSL sam zebrał pod 5 i Kukiz pod 5 no ale się połączyli. A jaki ładny hejcik leci od tego czasu na PSL i na Kukiza przede wszystkim, i to z obu stron. Taki Kukiz od wielu miesięcy nikomu nie wadził, nic nie znaczył aż tu nagle hejt codzienny leci. Znaczy komuś ten sojusz nie pasi… Na wydarzenia nie ważne się po prostu nie reaguje.

31

JaJakoJa napisał/a:

A Snake bardzo się myli sądząc, że wszyscy wyborcy PiS są zachwyceni aferą stalkingową. Udzielam się na innym forum, gdzie większość userów prezentuje poglądy prawicowe, ale administracja pilnuje, żeby nie było trollowni (płatnej czy ideowej); wyobraź sobie, że dyskusja o tej aferze ma w tym momencie siedem stron - i nawet zwolennicy PiS jadą po PiS, nikt nie broni partii.

Piszecie o innych grupach ludzi.
Ty - o userach na prawicowych forach. Im sie nie podoba ta afera zapewne ale zaglosuja na PIS - bo na kogo?
Natomiast Snake - o wyborcach PIS-u, nazwijmy ich "offline", nie korzystajacych z neta (a przynajmniej korzystajacych w sposob hmmm, nie wiazacy), majacy pewien utrwalony poglad, ktorego nic nie zmieni. Sam mam w swoim otoczeniu takich ludzi.
Przyznali sobie nagrody? - ale tamci rozkradli caly majatek....
Kuchcinski lata? - Tusk to dopiero latal ...
Jakies trolle w internecine? - Panieeee, wazne ze 500 zl daja na dziecko
Oni zaglosuja na PIS bez wzgledu na wszystko. a po stronie opozycji nie widac nawet cwiartki czegos sensownego.
Tych "offline'ow" jest wiecej niz userow.

Moim skromnym zdaniem PIS ma pewne zwyciestwo na jesien, choc uwazam ze tylko na wiekszosc samodzielna, na konstytucyjna braknie.

... pełnym gazem wjadę w bramy piekieł ...

32

PiS wygra bo Kościół  mu w tym pomoże.
Żadne odkryte afery w PiS nie odbiorą im władzy na kolejne lata.
Smutne.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

33

Kleoma napisał/a:

Smutne.

Kościół nie jest potrzebny, kiedy taka opozycja jest i która na własne życzenie się pogrążyła.
Lecz ponad miesiąc do wyborów, więc spokojnie. Niejedno szambo jeszcze wybije smile

34

Lucyfer666 napisał/a:
Kleoma napisał/a:

Smutne.

Kościół nie jest potrzebny, kiedy taka opozycja jest i która na własne życzenie się pogrążyła.
Lecz ponad miesiąc do wyborów, więc spokojnie. Niejedno szambo jeszcze wybije smile

Proszę posłuchać czasem toruńskiego radia, rozmów z członkami Pis.
Straszą ludzi jaka Sodoma będzie, jaka bieda  jeśli wygra ktoś inny niż PiS. Dzieci będą uczyć masturbacji już od przedszkola, adoptować je aby zaspokoić swoją chuć itd.
I tak od paru miesięcy.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

35

Lucyfer666 napisał/a:

Mało tego, opozycja i kasta na wynik PiS ciężko pracuje. Właśnie sąd zezwolił na kolejny odcinek obwoźnego serialu pt.: marsz równości. Tym razem mają grać w Gorzowie chyba. Tak więc w jednym czasie, jednym miejscu spotkają się dwie sprzeczne imprezy i o to właśnie chodzi. Ma być dym i rozróba. Choć z Białegostoku, to już nędzne resztki wspominek zostały. Na zapytanie posła policja odpowiedziała niedawno, że do tego czasu otrzymała chyba dwa zgłoszenia przestępstwa. Ponoć szpitale białostockie były pełne rannych i umierających ofiar prawaków i katoli. Musi wszyscy tam poumierali i nie było komu tego zgłosić...
I to jest właśnie typowy przejaw działania kasty. Samorząd nie daje zgody, bo dał już komuś innemu i nie widzi możliwości bezpiecznego pogodzenia sprzecznych manifestacji. Policja negatywnie opiniuje, a sąd daje zgodę, bo jego ch..., to obchodzi. Jeśli komuś stanie się krzywda, to wina policji, że nie wysłała tam funkcjonariuszy z całego kraju, wina samorządu ale nie sądu. Nie, przepraszam konkretnego sędziego, którego nazwisko w takich sprawach powinno być publikowane. To sędzia Jan Kowalski wydał takie orzeczenie.

36

Snake napisał/a:

Koleżka usilnie stara się mnie sprowokować

Tylko ten fragment z kolejnego proPiSowskiego felietonu - czym sprowokować? Logika wskazuje, że i na tym forum działa płatna pisia trollownia. A kto jest największym fanem PiS, kto powiela wszelkie tezy pisiej trollowni z Twittera? Jak się piszesz, tak cię widzą.

37

JaJakoJa napisał/a:
Snake napisał/a:

Koleżka usilnie stara się mnie sprowokować

Tylko ten fragment z kolejnego proPiSowskiego felietonu - czym sprowokować? Logika wskazuje, że i na tym forum działa płatna pisia trollownia. A kto jest największym fanem PiS, kto powiela wszelkie tezy pisiej trollowni z Twittera? Jak się piszesz, tak cię widzą.

Na kogo będziesz głosował w najbliższych wyborach ?

38

Stać mnie żeby to robić za free :LOL: Chociaż no nie, jednak raz mi zapłacili. Dobrze płacą, to i odwdzięczyć się wypada. Niestety w wyborach głosuję na PSL ale nie obrażę się jak po wyborach wejdą w koalicję że zwycięzcą.

39

A jak to jest w hejcie gospodarczym? Ilez to firm wykupuje usluge dyskredytacji konkurencji. Wystarczy w google wrzucic fraze dotyczaca zakupu pralki, samochodu czy komorki. Walka juz dawno przeniosła sie do internetu wide kampania przed Brexitem.

40

JaJakoJa napisał/a:

Jakoś cisza tu o owej Fabryce, w którą zaangażowani byli sędziowie - pracownicy Ministrostwa Sprawiedliwości (na razie cztery wskazane nazwiska), dziennikarze TVP i pospolici hejterzy, którzy otrzymywali wynagrodzenie za swoją "pracę".

O ile po politykach nie spodziewam się wysokich standardów, o tyle szokujący jest udział sędziów w tej szajce, sędziów łamiących prawo - kodeks karny, RODO, wszelką etykę tak sędziego, jak i urzędnika.

Na razie poznaliśmy wierzchołek góry lodowej, bo podobno jest kilka tysięcy stron rozmów. W rozmowach sędziów z hejterką przewija się "szef" - kto jest szefem wiceministra? Minister (Ziobro), dalej premier (Morawiecki), a w naszym systemie na górze łańcucha dowodzenia jest sam prezes (Kaczyński). Tu po 1) powinna powstać komisja śledcza, której prace powinny być transmitowane w TV. Sędziowie zamieszani w proceder powinni na dzień dobry dostać zakaz wykonywania zawodów prawniczych.

I jeszcze jedno - to pokazuje, że PiS ma ileś takich siatek trolli (jak wiadomo z jednej korzystał Duda podczas kampanii wyborczej, inna organizował poseł Tarczyński). Ich praca widoczna jest nie tylko w serwisach społecznościowych, platformach blogerskich, komentarzach pod artykułami w portalach informacyjnych. Nie, oni przychodzą też na co bardziej popularne fora.

Aaaaa.... ziewwww...

41 Ostatnio edytowany przez JaJakoJa (2019-08-22 22:25:11)

foggy napisał/a:

A jak to jest w hejcie gospodarczym? Ilez to firm wykupuje usluge dyskredytacji konkurencji. Wystarczy w google wrzucic fraze dotyczaca zakupu pralki, samochodu czy komorki. Walka juz dawno przeniosła sie do internetu wide kampania przed Brexitem.

Widzę, że trzykrotne powtórzenie to zbyt mało. To masz czwarty raz:

Nie chodzi o sam hejt. Chodzi o to, że hejterami-stalkerami byli sędziowie zatrudnieni w ministerstwie i mający dostęp do danych osobowych - dalej udostępniający te dane pospolitym hejterom. Teraz mi wskaż firmę, która to samo robi, bo bez tego twój post jest bez związku z tematem.

Mordimer
Rozważałem glosowanie na PSL lub PiS, bo PO mnie wkurza maksymalnie, w szczególności w sprawach imigrantów. Ale po ostatnich występach dojnozmianowców (nie tylko afery stalkingowej, nie tylko afery podróżniczej Kuchcińskiego, ale także seksafery podkarpackiej ze śmiercią Kosteckiego, także afery ze sprawą Kraski, gdzie Prokuratura Krajowa chce, żeby niewinny człowiek siedział w pudle, bo tak jest wygodnie dla jednego z kolesiów) człowiek przyzwoity musi zrobić wszystko, żeby ta podła banda została oderwana od koryta. Dlatego zagłosuję na Koalicję Obywatelską.

42

JaJakoJa napisał/a:
foggy napisał/a:

Widzę, że trzykrotne powtórzenie to zbyt mało. To masz czwarty raz:

Nie chodzi o sam hejt. Chodzi o to, że hejterami-stalkerami byli sędziowie zatrudnieni w ministerstwie i mający dostęp do danych osobowych - dalej udostępniający te dane pospolitym hejterom. Teraz mi wskaż firmę, która to samo robi, bo bez tego twój post jest bez związku z tematem.

Mordimer
Rozważałem glosowanie na PSL lub PiS, bo PO mnie wkurza maksymalnie, w szczególności w sprawach imigrantów. Ale po ostatnich występach dojnozmianowców (nie tylko afery stalkingowej, nie tylko afery podróżniczej Kuchcińskiego, ale także seksafery podkarpackiej ze śmiercią Kosteckiego, także afery ze sprawą Kraski, gdzie Prokuratura Krajowa chce, żeby niewinny człowiek siedział w pudle, bo tak jest wygodnie dla jednego z kolesiów) człowiek przyzwoity musi zrobić wszystko, żeby ta podła banda została oderwana od koryta. Dlatego zagłosuję na Koalicję Obywatelską.

PO cię wkurza ale zagłosujesz na Koalicję. Hmm ciekawe, widzę nieścisłość.

43

Mordimer
Cóż, ludzie myślący zero jedynkowo, czarno-biało mogą widzieć nieścisłość. Ludzie dojrzali wiedzą jednak, że są też różne odcienie szarości, a w wyborach glosujesz nie na tego, kto najbardziej się podoba, a na tego, który najmniej się nie podoba.

44

JaJakoJa napisał/a:

Mordimer
Cóż, ludzie myślący zero jedynkowo, czarno-biało mogą widzieć nieścisłość. Ludzie dojrzali wiedzą jednak, że są też różne odcienie szarości, a w wyborach glosujesz nie na tego, kto najbardziej się podoba, a na tego, który najmniej się nie podoba.

Mniejsze zło to nadal zło. Sam nie wiem na kogo głosować bo nie ma sensownego ugrupowania. Może jakiś bezpartyjny ?

Ps. Dobrze, że chociaż nie głosujesz na pajaców z SLD, Razem, Wiosna.

45

Wójt z PSL znów mi wczoraj wyasfaltował kawałek szosy nieopodal chałupy, to jak chłopaków nie uwielbiać? Jedyna grupa pragmatycznych gości co by robić dobrze dla siebie, rodziny, znajomych, sąsiadów czyli znanych im Polaków. A jak ktoś robi dobrze dla Polaków, to chyba dobrze?

46 Ostatnio edytowany przez assassin (2019-08-23 20:05:55)

Snake napisał/a:

Wójt z PSL znów mi wczoraj wyasfaltował kawałek szosy nieopodal chałupy, to jak chłopaków nie uwielbiać? Jedyna grupa pragmatycznych gości co by robić dobrze dla siebie, rodziny, znajomych, sąsiadów czyli znanych im Polaków. A jak ktoś robi dobrze dla Polaków, to chyba dobrze?

U mnie od lat w gminie PSL rządzi, do jesiennych wyborów rządził i w powiecie, na szczęście przynajmniej w powiecie polegli. Dopiero teraz idąc do starostwa załatwić jakąś sprawę, ma się pewność, że urzedasy nie będą robić łaski, skończyły się kawki i ploteczki, w końcu jest praca. Więc nigdy więcej tej opcji.

47

JaJakoJa napisał/a:

Mordimer

A takie rzeczy jak np.: intronizacja Jezusa Chrystusa na króla Polski cię nie wkurzają?

Jezus Chrystus "Królem Polski". Prezydent, posłowie i 6 tys. ludzi wzięło udział w uroczystości
ds 19.11.2016 10:02
• Chrystus został intronizowany "Królem Polski"
• Według Telewizji Trwam w uroczystości wzięło udział ok. 6 tys. osób
• W sanktuarium był też Andrzej Duda i inni politycy

Urzędujący prezydent i partia rządząca uznają, że jesteśmy monarchią nie z tego świata cool

48

assassin napisał/a:

[…]na szczęście przynajmniej w powiecie polegli. Dopiero teraz idąc do starostwa załatwić jakąś sprawę, ma się pewność, że urzedasy nie będą robić łaski, skończyły się kawki i ploteczki, w końcu jest praca. Więc nigdy więcej tej opcji.

Oj duży chłop, a taki naiwny. Kiedy takie starostwo przejmuje np. PiS następuje okres wytężonej pracy i czujności, bo każdy z pracowników wie, że nowe szefostwo szuka tylko pretekstu aby wywalić z roboty starych i zatrudnić nowych. W końcu nowi włodarze też mają siostrzenice i bratanice, szwagierki, siostry, żony kolegów itd. Używam formy żeńskiej, bo wiadomo, że te urzędy są obstawione w 90 % przez kobiety. Z tego 90 % nie ma żadnego merytorycznego przygotowania do pracy na jakimkolwiek stanowisku w tym urzędzie, natomiast ma niezaprzeczalną przewagę, że jest rodziną lub znajomymi aktualnych włodarzy. Akurat w starostwach bywam bardzo często i wracając do tej zmiany warty, to nawet nie trzeba pretekstu. Jest potrzeba, to wywala się z roboty nawet jedynego merytorycznie przygotowanego pracownika, którego jedyną wadą jest to, że zatrudniony został za poprzedniego ancien regime. Jest potrzeba znaczy roboty szuka siostrzenica, bratanica, szwagierka... Rozmawiałem kilka miesięcy temu z taką dziewczyną co przez ponad 3 lata PiS-u u steru władzy krajowej podniosla kwalifikacje  (będąc jednym z nielicznych w starostwie specjalistów) licząc, że to ją uratuje kiedy PiS przejmie władzę i w samorządach. Nie uratowało. Minęły trzy miesiące od wyborów samorządowych i dziewczyna się właśnie pakowała... Żeby nie było, że PiS taki zły. Mam znajomych blisko związanych z PO i tam funkcjonował dokładnie ten sam mechanizm. Wycinano z roboty nawet ludzi, których jedyną wadą było to, że stała za nimi nie ta frakcja PO co trzeba. Po prostu każdy kacyk czy to z PiS, PO czy z PSL ciągnie za sobą swój ogon zobowiązań wobec rodziny, znajomych, popleczników więc żeby zrobić dla nich miejsce wyrzuca z roboty w zasadzie kogo popadnie. Przydatność do danego stanowiska, kwalifikacje nie ma najmniejszego znaczenia. ŻADNEGO. Śmiech mnie bierze jak widzę w telewizornii jakiegoś mądralińskiego z PO co zarzuca, że PiS pogrzebał służbę cywilną. Dokładnie wiem jak PO traktowało służbę cywilną w moim mieście. Jak obchodziło jej wymagania. Jak wyglądały "konkursy" na stanowiska itp. No ale w telewizornii można sobie wycierać mordę standardami i tą służbą cywilną. Tak samo robiło wcześniej SLD. Jakie to było zabawne kiedy co 4 lata trzeba było interesy zawodowe robić z innymi ludźmi, bo zmieniała się władza, to inne "ekipy" miały przełożenie na urzędy.
To znaczy cały czas jest to zabawne, bo przecież nic się w tej materii nie zmieniło. Ja jestem mały żuczek, robię te swoje interesy ze wszystkimi po równo więc nigdy nie zrobię prawdziwego interesu lol Nawet teraz za PiS-u robiłem coś dla ludzi z nim powiązanych, dostałem na koniec zaproszenie na uroczysty raut z dygnitarzami, kamerami, prasą. Nie poszedłem, bo nie chcę żeby moja morda pojawiała się gdzieś w takich relacjach medialnych i to w uścisku z dygnitarzami konkretnej opcji. Tak się robi duże interesy na 3-4 lata ale potem trzeba jakoś przetrwać rządy kolejnej ekipy, bo się będą mścić. No chyba, że się ma już taką pozycję, że można się dogadywać z każdym ale to już jest nawet nie ekstraliga tylko jakieś Premier League...

49 Ostatnio edytowany przez authority (2019-08-24 00:01:01)

Fabryka trolli jedno zastraszanie kompromitowanie ludzi to drugie takie rzeczy to się dzieją na Białorusi na to nie ma wytłumaczenia. Na Podkarpaciu doszło do przestępstwa tolerowania ukraińskich braci sutenerów seks z nieletnia Ukrainką Kuchcińskiego CBA to tuszuje no i w efekcie mord Kosteckiego brak zgody na ponowną sekcję zwłok to z daleka śmierdzi szczególnie iż Ziobro zawsze kreował się na sprawiedliwego. Ignorowanie wyroków sądu czemu my obywatele tez mamy nie ignorować. Kto tu jest kastą ? Niedługo obudzimy się w państwie w którym wybory będą fikcją. Ja nigdy nie zagłosuję na partię obcą mi światopoglądowo i na dodatek populistyczną . A PIS taka partią jest. Nikt uczciwy nie zagłosuje na nienawistników manipulatorów i kłamców. Na TVN24 gdy są zaproszeni to są tacy mali nie maja argumentów na swoje kłamstwa. Pośrednio jeden z ministrów przyparty do muru przyznał się iż to wszystko miało miejsce bo sędziowie bawią się w politykę. Jak bym miał policzyć ile razy PISowcy mijali się z prawdą to by mi życia nie starczyło. Jednak najbardziej zbulwersowało mnie co innego mianowicie wyciek danych na portalu hejterskim z zabezpieczonych podczas śledztwa telefonów.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

50

Kleoma napisał/a:

Smutne.

PO-PSL przez 8 lat tak profesjonalnie zapewnili sukces wyborczy PiSu, że Kościół z Rydzykiem to przy nich amatorzy i mogą im za to wręcz na klęczkach podziękować.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

51 Ostatnio edytowany przez assassin (2019-08-24 19:48:24)

Snake napisał/a:
assassin napisał/a:

[…]na szczęście przynajmniej w powiecie polegli. Dopiero teraz idąc do starostwa załatwić jakąś sprawę, ma się pewność, że urzedasy nie będą robić łaski, skończyły się kawki i ploteczki, w końcu jest praca. Więc nigdy więcej tej opcji.

Oj duży chłop, a taki naiwny. Kiedy takie starostwo przejmuje np. PiS następuje okres wytężonej pracy i czujności, bo każdy z pracowników wie, że nowe szefostwo szuka tylko pretekstu aby wywalić z roboty starych i zatrudnić nowych. ...

W przypadku mojego starostwa, znam faceta osobiście, po prostu ma taki a nie inny styl i tyle. Jak dotąd nikt z roboty nie wyleciał, chociaż wielu powinno. A że biurwy w końcu wzięły/li się za robotę, to mało obchodzi mnie, jakie motywacje za tym stoją.

52

Uleży się, to wszystko wróci do normy znaczy nic nie robienia wink Ciesz się, bo są tacy nominaci co rozsądnie wiedząc, że nic nie umieją i nie wiedzą zamykają się w swoich gabinetach nawet przed pracownikami. Na wszelki wypadek nic nie podpisują, bo nie wiedzą co podpisują tongue Paraliż...

53

Snake napisał/a:

Uleży się, to wszystko wróci do normy znaczy nic nie robienia wink Ciesz się, bo są tacy nominaci co rozsądnie wiedząc, że nic nie umieją i nie wiedzą zamykają się w swoich gabinetach nawet przed pracownikami. Na wszelki wypadek nic nie podpisują, bo nie wiedzą co podpisują tongue Paraliż...

Oj, nie kracz... lol

54

Wiesz ...Snake ..lubie Twoje posty ....jestes facet.." do tanca i rozancza "

Czlowiek jest wielki nie przez to co posiada ...
Lecz przez to kim jest ..
Nie przez to co ma ..
Lecz przez to ,czym dzieli sie z innymi .

55 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2019-09-05 17:40:08)

Prawdziwe fabryki troli to dziś media smile
Szczucie, fejki, propaganda.....
Dziennikarzy zastąpili pracownicy propagandy promujący linię polityczną właściciela.
Dzienniki nie przedstawiają informacji tylko sprzedają emocje. Bo emocjami łatwiej manipulować ludźmi.

A do tego naciski zagranicznych ośrodków ze wschodu (ośrodki płatnych troli z Moskwy + wywiad) i zachodu (jak Alex Springer czy Verlagsgruppe Passau) czy polityka manipulacji FB i Googla.

Trzeba mieć nieźle wbudowany filtr by nie dać się zmanipulować smile

P.S. Nie sposób jeszcze nie wspomnieć o marketingu i reklamach wciskających się każdą szparą bo za tym stoją gigantyczne pieniądze. A także masową inwigilacje i przepastne bazy wyłudzonych danych osobowych pod różnymi pretekstami.

Posty [ 1 do 55 z 75 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018