Mój chłopak całował mnie bez mojej zgody - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Mój chłopak całował mnie bez mojej zgody

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Mój chłopak całował mnie bez mojej zgody

Byłam z chłopakiem 9 miesięcy. Nie jestem typem osoby, która ciągle chce się przytulać i całować.  Czasami bywało tak że kiedy mówiłam nie lub stop do mojego chłopaka on nie przestawał miał to gdzieś często się na mnie o to obrażał potrafił przywrzeć mnie do ściany i nie puszczać. Kilka razy zdarzyła się sytuacja że mnie mocno trzymał i nie chciał wypuścić i chciał całować. Powiedziałam o tym przyjacielowi ale on twierdzi że skoro byliśmy w związku to miał takie prawo. Ja twierdzę inaczej

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój chłopak całował mnie bez mojej zgody

Nikt nie ma prawa zmuszać do jakiekolwiek fizyczności.
Ja bym się takiej osoby bała... Moim zdaniem to zachodzi o molestowanie, w późniejszym etapie może i o gwałt...
Natomiast, rozmawialiście o tym? Niewykluczone, że Twojemu chłopakowi to się podoba, kręci takie zmuszanie, ale do tanga trzeba dwojga. Być może chłopak chciał Cię tym "przekonać" myśląc, że z czasem Ci się spodoba.
Tak czy inaczej, próbuje Go zrozumieć, co kierowało Nim, ale i tak mi się to nie podoba

3

Samadama20001 napisał/a:

Byłam z chłopakiem 9 miesięcy. Nie jestem typem osoby, która ciągle chce się przytulać i całować.  Czasami bywało tak że kiedy mówiłam nie lub stop do mojego chłopaka on nie przestawał miał to gdzieś często się na mnie o to obrażał potrafił przywrzeć mnie do ściany i nie puszczać. Kilka razy zdarzyła się sytuacja że mnie mocno trzymał i nie chciał wypuścić i chciał całować. Powiedziałam o tym przyjacielowi ale on twierdzi że skoro byliśmy w związku to miał takie prawo. Ja twierdzę inaczej

Wiesz, co? Od tego swojego chłopaka trzymaj się z dala - rozumiem, że to już były chłopak? - ale i przyjaciela też zmień, bo się mocno myli. Bycie w związku nie oznacza, że można kogoś zmuszać do czegokolwiek, a już na pewno nie w sensie seksualnym. Ciekawe, gdzie wg tego Twojego przyjaciela leży granica? CZy skoro można zmusić do pocałunku, przycisnąć do ściany, to może można i zmusić do seksu?

Jeśli juz z nim nie jesteś, to brawo dla Ciebie, masz absolutną rację.

4

Nikt nie prawa zmuszać nikogo do bliskości.
Twój przyjaciel się myli.
A Ty może nie angażuj się w związki, skoro nawet się nie dasz przytulić.

5 Ostatnio edytowany przez X77 (2019-07-28 14:03:30)

Tak naprawdę to racja jest po obu stronach.

Z jednej strony rzeczywiście nie powinno się zmuszać nikogo do czegoś takiego, czego nie chce - nawet prostytutki.

Z drugiej strony, to na miejscu chłopaka autorki bym poważnie zastanowiłbym się nad zakończeniem takiego związku, gdyż bycie z osobą, która się nas brzydzi, nie ma najmniejszego sensu. Czy ktoś z was chciałby być z partnerem, który trzyma was na wiecznym dystansie fizycznym, a dla którego każdy kontakt fizyczny jest tylko przykrym obowiązkiem/warunkiem do podtrzymania związku?

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Mój chłopak całował mnie bez mojej zgody

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018