Nicole Kidman - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Nicole Kidman

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez mmJUTnetPL (2019-05-03 00:37:30)

Temat: Nicole Kidman

Hej, uwielbiam aktorkę Nicole Kidman - jest zjawiskowa. Co sądzicie o jej filmach? Co sądzicie o tym, że jej kariera nabrała kolorów dopiero po rozejściu się z Tomem. Do tego to Australijka, ma bardzo specyficzne podejście do reklamowania siebie. Podobno w Australii nie ma w obyczaju tego, co w Ameryce, że aktora się komplementuje do przesady i to jest OK.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nicole Kidman

rozejście z Tomem - czy chodzi o tom w kontekście literatury? z góry przepraszam jeśli głupie pytanie, ale nie wiem jak to rozumieć. Pamiętam że nazwisko aktorki nieraz było w gazetach telewizyjnych, jeden z filmów dotyczył bodajże czarownic. Na pewno fajny sposób spędzenia wieczoru z rodziną jeśli ktoś lubi telewizję:)

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

3 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-05-03 08:48:03)

nudny.trudny napisał/a:

rozejście z Tomem - czy chodzi o tom w kontekście literatury? z góry przepraszam jeśli głupie pytanie, ale nie wiem jak to rozumieć. Pamiętam że nazwisko aktorki nieraz było w gazetach telewizyjnych, jeden z filmów dotyczył bodajże czarownic. Na pewno fajny sposób spędzenia wieczoru z rodziną jeśli ktoś lubi telewizję:)

Chodzi o Toma Cruisa, z którym Nicole była związana przed laty.

4

Nudny napisałeś posta roku big_smile.

-

5

Co sądzę o Nicole? Jako kobieta zjawiskowa- nietuzinkowa uroda.
Nie, nie rozkwitła po rozejściu z Tomem Cruisem- z nim zagrała w za horyzontem i Oczy szeroko zamknięte i to były jej świetne filmy
Nudny Trudny pewnie o "Totalnej Magii" pisze
Zrobiła sobie botoks co było fatalnym pomysłem i odbiło się na jej grze aktorskiej np w serialu Wielkie Kłamstewka- za który wg mnie niesłusznie dostała nagrodę należną Reese Witnerspoon..Która gra tam całą sobą- również twarzą. wink
Jak w życiu prywatnym po rozwodzie tego się nie dowiesz- bo co innego w blasku fleszy a co innego prawda..
Natomiast botoks zszedł i razem z Colinem Farrelem zagrali świetnie w genialnym filmie "Zabicie św. Jelenia" polecam.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

6

dzięki Burzowy za "post roku" od tak aktywnego użytkownika to jest coś;) słabo mi się myślało rano:)

mmJUTnetPL napisał/a:

Co sądzicie o tym, że jej kariera nabrała kolorów dopiero po rozejściu się z Tomem

dzięki Magdalena:)poczytałem artykuł o aktorce na wikipedii, z tekstu wynika, że on również ma związek z tą branżą (pisało że poznali się na planie filmowym), małżeństwo w latach 1990-2002. Nie wiem jak rozumieć nabranie kolorów, z listy filmów wynika że po 2002 było ich około 2-krotnie więcej niż wcześniej, ale ilość to nie jedyny wyznacznik kariery

mmJUTnetPL napisał/a:

Do tego to Australijka, ma bardzo specyficzne podejście do reklamowania siebie. Podobno w Australii nie ma w obyczaju tego, co w Ameryce, że aktora się komplementuje do przesady i to jest OK.

specyficzne podejście do reklamowania siebie? tutaj już nie umiem nic napisać. Komplementowanie lub krytyka chyba zależy od konkretnej osoby oraz od mediów, a nie od kraju. Gdybyś napisał trochę więcej, byłoby mi łatwiej odnieść się.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

7

Pani Nicole Kidman, świetną aktorką jest.
Trochę o lalkowatej urodzie twarzy, a zdecydowanie zaś, za chuda.
Kwestia związku z kurduplem, panem Cruise nie interesuje mnie zupełnie, więc nie jestem w stanie porównać okresu w "trakcie" i "po" w kontekście rozstania tej pary.
Widocznie pani Kidman miała swoje zdanie, co do przyszłości dalszego życia z tym gościem.
Koniec końców, powtórzę. Świetna aktorka, ale za chuda! smile

facet po przejściach

8

Bardzo ciekawe jest po jakim filmie doszło do zakończenia związku Kidman z Cruise. wink

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

9

"Oczy szeroko zamknięte" Kubricka...

Osobiście nie rozumiałam nigdy jej fenomenu.

10

Burzowy napisał/a:

Nudny napisałeś posta roku big_smile.

big_smile big_smile big_smile

11

mallwusia napisał/a:

Brawo. Dziesięć punktów dla gryffindoru. wink 
Kiedyś mi się podobała. Fajna delikatna uroda.
Jeśli chodzi o ten film to był to też ostatni film Kubricka. Kubrick słynął z męczenia aktorów dublami oraz swoim enigmatycznymi dziełami. Ponoć produkcja mocno odcisnęła piętno na psychice Cruisa i Kidman.

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

12

Nicole chyba nie boi się takich reżyserów, skoro kilka lat później zagrała u Larsa von Triera smile

Szkoda, że tak się uzależniła od operacji plastycznych, zmieniła już chyba wszystko w swoim wyglądzie, stając się powoli własną karykaturą. Ostatnio chyba przystopowała smile

13

Kiedyś była dla mnie ikoną, uwielbiałam patrzeć jak gra i podziwiać jej nietuzinkową urodę. Dziś niestety to nie ta sama Nicole, którą pamiętam sprzed lat. Aktor musi umieć pokazać emocje, a nie da się tego zrobić posiadając 'zamrożoną' twarz. Szkoda, że poszła w tę stronę, bo jest przecież sporo dojrzałych, wciąż rozchwytywanych aktorek, którym kilka zmarszczek zupełnie nie przeszkadza, by zachwycać również klasą i urodą.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

14

Świetna aktorka. Pamiętam ją jeszcze z takiego thrillera "Martwa cisza" gdzie grała z Sam'em Neil'em. Trochę jej potem odwaliło z botoksem, ale ponoć już wyszła z tego etapu.

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

15 Ostatnio edytowany przez mmJUTnetPL (2019-05-06 06:02:10)

mallwusia napisał/a:

Dla mnie jej fenomen to na pewno wygląd (ciało jest narzędziem do pracy w jej przypadku - Australia pewnie sprzyjała jej w budowaniu sylwetki, chyba pływała sporo) oraz osobowość (charakter, mimika twarzy i gesty). Nie znam jej osobiście, widzę co pokazuje na ekranie, w wywiadach. Znalazłem wywiad po filmie "Oczy..." (załączam). Przejrzałem sporo innych wywiadów i filmów o niej. Nie mogę się dopatrzeć czegoś mrocznego w jej postaci, wydaje się - pomimo wszystko - dążyć do światła, do dobra. Dobrze, że stara się mieć rodzinę, że nie ucieka w film całkowicie. Gdyby nie była Australijką to by chyba nie była takim fenomenem. Traktuje poważnie i szanuje innych (widza, męża) wg mnie. Myślę, że umiejętnie wychodzi z opresji i nie ma w niej chęci zemsty, raczej doznając porażki stara się jakoś pozbierać mając to, co ma i korzystając z pomocy osób jej życzliwych. Myślę, że Australia jest jej atutem. Nie jest całkowicie uzależniona od Ameryki i ludzi tam wychowanych.

https://youtu.be/vfbMnh6g0lo

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Nicole Kidman

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018