Brązowe plamienie przed miesiączką, czy to normalne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Brązowe plamienie przed miesiączką, czy to normalne?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Brązowe plamienie przed miesiączką, czy to normalne?

Na 6 dni przed spodziewaną miesiączką zauważyłam brązowe lekkie plamienie. Myślałam, ze to przyspieszona miesiączka się zaczyna. Minęły dwa dni, plamienie minimalne nadal jest, ale nie przypomina ono miesiączki, w dodatku cały czas czuję się, jakbym miała dopiero dostac okres- brzuch pobolewa mnie jak przed okresem właśnie.  Miesiączki zawsze miałam regularne, pierwszy raz mi sie coś takiego zdarzyło. Nie biorę środków antykoncepcyjnych, nie jestem też w ciąży. Niby termin okresu mam za 5 dni, no ale od 2 dni mam te brązowe lekkie plamienia, wiec nie wiem, czy to już traktować jak okres, czy to przed okresem. Czy miałyście kiedyś coś podobnego?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brązowe plamienie przed miesiączką, czy to normalne?

Może infekcja albo nadżerka.
Przejdź się do ginekologa.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Brązowe plamienie przed miesiączką, czy to normalne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018