Niepełnosprawność pokonuje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Niepełnosprawność pokonuje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Malzydka (2018-09-22 15:26:03)

Temat: Niepełnosprawność pokonuje

Kiedy miał  urodzić się Szymon wszystko miało być piękne i cudowne.. Wszystko było przygotowane a my nie umielismy się go już doczekać...
Kiedy urodził się w 26 tyg. nasze życie wywróciło się do góry nogami...
Ale póki jestem,poki żyje będę walczyć o jego zdrowie i samodzielność...
Lecz bez Waszego wsparcia kochani się nie obejdzie...
Gdyby ktoś chciał nam pomóc, przelać choćby małą złotówkę ne rehabilitację... Albo chociaż udostępnić gdzie tylko można naszą prośbę... Prosimy.. I dziękujemy z całego serca

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niepełnosprawność pokonuje

Z racji tego że nie mogę dodawać linków wyślę w wiadomości prywatnej jeśli ktoś by chciał

3

Odp: Niepełnosprawność pokonuje

Z racji tego że nie mogę dodawać linków wyślę w wiadomości prywatnej jeśli ktoś by chciał

4

Odp: Niepełnosprawność pokonuje

Fajnie by było, gdybyś napisała coś więcej o chorobie syna, o jego stanie zdrowia, potrzebach.

5

Odp: Niepełnosprawność pokonuje

Przepraszam. Wszystko pisało w linku jaki chciałam zamieścić ale nie dało się. Pierwszy raz pisze na forum dlatego tak nie do końca mi to jeszcze idzie ale niestety sytuacja już mnie do tego zmusza. Szymon urodził się 03.01.2008roku w 26tyg z masą 800 gram. Przeszedł duzo, infekcje, transfuzje krwi uraz okołoporodowy niedotlenienie, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, dysplazje oskrzelowo-płucną.. Ale najgorszy był wylew najpierw III potem IV stopnia. Do tej pory wszystko było okej, rehabilitacja była, dawalismy sobie radę. Niestety od jakiegoś czasu wszystko się popsuło, Szymon rośnie a przed niedowład lewostronny który jest skutkiem wylewu (ma stwierdzone MPD) jego słabsza strona się skróca, ma krótszą nogę i rękę, ma przykurcze, chodzi w specjalnych ortezach.. Teraz zdiagnozowali u niego jeszcze skolioze którą może z czasem będzie trzeba operować jeśli się pogorszy!! A operacje u takich dzieci są bardzo ryzykowne. Dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej za to wziąść. Oprócz samej rehabilitacji Szymon chodzi jeszcze na hipoterapie i ma reh. na basenie. Do tej pory na prawdę dawalismy radę ale to już nas przerasta finansowo. Mamy konto w fundacji "zdążyć z pomocą" zbieramy tam środki na reh. z 1% zbieramy też plastikowe nakrętki cały czas ale z tego też są sumy po tysiąc złotych za tonę.. A żeby mieć tonę zbieramy około 7 msc. Nigdy nie prosiłam nikogo o nic bo na prawdę robiłam wszystko żeby było ok. Ale teraz czym Szymon jest starszy te koszta rosną... Zorganizowałam zrzutke na zrzutka.pl tam pod nazwą rehabilitacja Szymonka można przelać jakiś grosz i udostępnić na swoim fb. Tam wszystko jest potwierdzone że zbiórka i cel są prawdziwe.... Jest mi wstyd ale dla dziecka muszę walczyć i prosić.... Wiec proszę o pomoc.

6 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-09-22 19:10:48)

Odp: Niepełnosprawność pokonuje

Nie gniewaj się, Autorko, ale zrzutka zweryfikowana wyłącznie przelewem, a nie dokumentami, nie do wszystkich przemówi... Portal zrzutka ma to do siebie, że sporo na nim oszustów, a to niestety żadne potwierdzenie... Może warto o to też zadbać?

Życzę zdrowia dla Szymonka i dużo siły dla Was smile

7

Odp: Niepełnosprawność pokonuje

Wysłałam do zrzutki wszystkie papiery potwierdzające, jeśli są jakieś wątpliwości proszę wejść na fundację "zdążyć z pomocą" i wyszukac podopiecznego Szymon Żydek.

8

Odp: Niepełnosprawność pokonuje
santapietruszka napisał/a:

Nie gniewaj się, Autorko, ale zrzutka zweryfikowana wyłącznie przelewem, a nie dokumentami, nie do wszystkich przemówi... Portal zrzutka ma to do siebie, że sporo na nim oszustów, a to niestety żadne potwierdzenie... Może warto o to też zadbać?

Życzę zdrowia dla Szymonka i dużo siły dla Was smile

Dziękujemy. Jak człowiek już nie ma możliwości to łapie się wszystkiego...
Dla potwierdzenia można sprawdzić podopiecznego fundacji "zdążyć z pomocą" pod nazwiskiem Szymon Żydek

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Niepełnosprawność pokonuje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024