Zimna Wojna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Zimna Wojna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zimna Wojna

Czesc dziewczyny i chłopaki
Co myślicie o nowym filmie Pawlikowskiego? Widziałam, że mial premierę w Londynie kilka dni temu. Naprawdę odnosi wielkie sukcesy.
Mnie sie bardzo podobal i wyszłam z kina wzruszona
Myslicie że kino w Polsce bedzie coraz lepsze?
Podobał wam sie film czy raczej przereklamowany?

smile
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zimna Wojna
jolacich5 napisał/a:

Co myślicie o nowym filmie Pawlikowskiego? Widziałam, że mial premierę w Londynie kilka dni temu. Naprawdę odnosi wielkie sukcesy.

Tego konkretnego filmu nie widziałem, więc się nie wypowiem. Natomiast jeśli chodzi ogólnie o naszą rodzimą kinematografię, to jest słabiutko komercyjnie, a co za tym idzie nie ma zbyt wielkiego kapitału, żeby przygotować chociaż jeden kasowy film rocznie na światowym poziomie. Nie mylić z kinem niszowym dla koneserów. Oczywiście to moja prywatna opinia.

3

Ja widziałam, i to jest  film z cudownym klimatem, a muzyka brzmiała mi w uszach jeszcze przez tydzień.Piękne zdjęcia.
z przyjemnością obejrzę go jeszcze nieraz smile

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink
Reklama

4

assassin napisał/a:
jolacich5 napisał/a:

Tego konkretnego filmu nie widziałem, więc się nie wypowiem. Natomiast jeśli chodzi ogólnie o naszą rodzimą kinematografię, to jest słabiutko komercyjnie, a co za tym idzie nie ma zbyt wielkiego kapitału, żeby przygotować chociaż jeden kasowy film rocznie na światowym poziomie. Nie mylić z kinem niszowym dla koneserów. Oczywiście to moja prywatna opinia.

Nie zgadzam się, bo akurat ostatnio polskie kino bardzo dobrze stoi. Nagradzają nas w Cannes a poza tym FFF w Gdyni to było coś gdzie polscy twórcy pokazali klasę wink

smile

5

Zdjęcia i muzyka super, a nawet więcej jak super. Fabuła miałka, nie pozwala utożsamić się z bohaterami. Ich decyzje nie są niczym umotywowane. Zwłaszcza końcówka bardzo chaotyczna, jakby na siłę. 6 na 10

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Zimna Wojna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018