Odkurzacz automatyczny??!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Odkurzacz automatyczny??!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Odkurzacz automatyczny??!!

Dobry wieczór smile
Od pewnego czasu zastanawiam się jak usprawnić trochę swoje codzienne obowiązki i na myśl przyszło mi, żeby kupić odkurzacz automatyczny.
Jaka jest wasza opinia na ten temat? Ktoś ma? A jak tak, to jaki polecanie?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odkurzacz automatyczny??!!

Ja mam coś takiego. Po długim przeszukiwaniu internetu, czytaniu opinii kupiłem chińczyka o nazwie Deebot, dokładnego modelu nie pamiętam. Ma stacje dokująca, którą po skończonym odkurzaniu znajduje i się na niej ładuje.

Automat nie zastąpi odkurzania ręcznego, ale je fajnie uzupełnia. Jak jestem w pracy, to deebot jeździ po domu, jak wracam to jest już na stacji. Nie radzi sobie z dużymi dywanami. Ciężko mu kręcić szczotkami i bateria się zdąży rozładować zanim odkurzacz wróci do bazy. Jest niski, więc wlezie po łóżko, tam gdzie ja nie sięgam. Nie można go używać tam gdzie po podłodze ciągną się wiązki kabli. Wkręca je w szczotki i zostaje nie mogąc się uwolnić. Ma opcję mycia podłogi, ale w praktyce oznacza to tylko rozlanie strużki wody na jej części. Nie radzi sobie z miękkimi chodnikami, które uwielbia częściowo zwinąć, a potem zawisnąć na takim wałeczku.

Podsumowujac- ja jestem bardzo zadowolony. Musiałem nieco dostosować mieszkanie do urządzenia, aby nie zawisało na tym z czym sobie nie radziło, ale jest zdecydowanie bardziej czysto, a cotygodniowe porządki stały się łatwiejsze. Sprzęt kosztował mnie 200€, więc nie ma czujników schodów, progów i innych wynalazków, ale w płaskim mieszkaniu 70m2 sobie nieźle radzi.

chyba kluczowe jest usunięcie wszelkich dywanów - wtedy efekt zdecydowanie lepszy, no i włączanie jak nie ma nas w domu bo brzeczy.

Reklama

4

Ja zakupilem robot sprzatajacy tego typu ape polskiej marki, patrzac po internecie nie jest jeszcze bardzo znana ale zauważam że coraz częściej można pozytywne komentarze o ich robocie zauważyć.

Posiadam robota marki Sauber model lx8 i działa tak jak to kolega wczesniej opisał lecz posiada czujnik schodów i jakies inne funkcje których jeszcze sie nie nauczylem.
Jeśli chodzi o dywany to jestem z niego bardzo zadowolony gdyż po około 4 pierwszych sprzątaniach musiałem go czesto opróżniać bo dużo brudu z nich wyciągał a teraz o wiele mniej tego brudu z tygodnia na tydzien się tworzy. zdaje mi sie że wyciągnął wszystkie pozostałości z dywanu które przez lata się w nim zbierały.

Ja osobiscie polecam zakup takiego sprzętu lecz odradzałbym zakup tanich tego typu robotów do 1000zl. Ten kosztował mnie okolo 3tys zl lecz naprawde zastepuje tradycyjny odkurzacz

5

Bardzo dziękuje za odpowiedzi smile
Szczerze mówiąc, to trochę się boję kupować chiński sprzęt. Wiem, że teraz prawie wszystko jest chińskie, ale jakieś opory mam wink  Sauber lx8, gdzieś mi się przewinął przed oczami, ale nie mogłam znaleźć nic więcej na jego temat. Mogłabym prosić o jakąś stronę www do ich sklepu? Albo trochę więcej informacji o jego funkcjach?

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-11 08:42:45)

Może skieruję cię wprost do oficjalnego sklepu to tam doczytasz informację ponieważ osobiście nie pamiętam wszystkich jego funkcji gdy raz go zaprogramowałem wraz z telefonicznym pomocnikiem na infolinii firmy, tak do teraz sprząta i nic w nim nie zmieniam big_smile SPAM

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Odkurzacz automatyczny??!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018