Shopperka XXL czy średni kuferek i płócienna torba? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Shopperka XXL czy średni kuferek i płócienna torba?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Shopperka XXL czy średni kuferek i płócienna torba?

Hej!

chcę kupić sobie nową torebkę na co dzień, ale mam pewien dylemat. Zawsze mam bardzo dużo rzeczy ze sobą idąc do pracy (lunchbox. shaker z koktajlem, wodę, kalendarz itd). I mam wybór albo kupić sobie dużą torebkę a'la neverfull GM louisa vuittona albo kuferek a'la mercer michaela korsa. Wybaczcie, że wklejam opis, ale linków na tym forum się oczywiście nie da, bo z góry wszyscy są brani za spamerów... eh... Tak więc musicie wpisać w wyszukiwarkę żeby mi pomóc. Jeśli wybiorę jednak tą drugą opcję nie pomieszczę się ze wszystkim i będę musiała nosić bawełnianą torbę z jedzeniem. Koleżanka mówi, że to przecież nie problem, a mniejsza torebka wygląda zgrabniej. Czekam na Wasze opinie.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Shopperka XXL czy średni kuferek i płócienna torba?
ewa89100 napisał/a:

Wybaczcie, że wklejam opis, ale linków na tym forum się oczywiście nie da, bo z góry wszyscy są brani za spamerów... eh...

Linków nie wolno, ale zawsze można wkleić zdjęcie, które jak najbardziej powinno wystarczyć, by móc wyrazić swoją opinię wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Shopperka XXL czy średni kuferek i płócienna torba?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018