Spiknik - jak Polacy mogliby łatwo zgadać się za granicą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Spiknik - jak Polacy mogliby łatwo zgadać się za granicą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Spiknik - jak Polacy mogliby łatwo zgadać się za granicą

Cześć!

Wiadomo że niełatwo zorganizować i spotkać się Polakom za granicą, szczególnie jeśli znajomi z nami przebywający za nie są zbyt chętni do działania.
Pomyślałem, że mam narzędzie które pomogło by Wam wzajemnie poznać się i organizować wspólne wypady, działania - czasem nie zdajemy sobie sprawę, że za rogiem mieszka bratnia dusza, a wiadomo - w jedności siła.

Do rzeczy:
Jestem jednym z twórców starującego właśnie portalu społecznościowego SPIKNIK.PL z wygodnym i dostępnym dla wszystkich katalogiem ogłoszeń wydarzeń stworzonych przez użytkowników i mapą wydarzeń.
Mówiąc w wprost: masz pomysł by coś zrobić, to zakładasz wydarzenie np. w Londynie - wyjście na piwo, wycieczka, sport itp, i każdy może zobaczyć Twoje wydarzenie w katalogu wydarzeń i na mapie przeglądając co ciekawego w jego okolicy się dzieje a następnie dołączyć. Jest wiele kategorii wydarzeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Za niedługo powstanie też aplikacja na smartfony, dzięki czemu korzystanie z Spiknika będzie jeszcze łatwiejsze, a możliwości jeszcze większe.

Spiknik jest oczywiście w pełni darmowy, nie rozsyła żadnego spamu, a rejestracja i założenie wydarzenia, które będzie mogła zobaczyć cała "Polonia" trwa kilkanaście sekund.

To nowy portal i jak widać dopiero się rozkręca, ale myślę, że z Waszym udziałem stanie się naprawdę świetnym narzędziem do poznawania się i spotkań Polaków za granicą.

Adres:

spiknik pl

Wyjdź do ludzi!

Zachęcam do skorzystania i pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spiknik - jak Polacy mogliby łatwo zgadać się za granicą

cos podobnego jak meetup.com

niestety cos wam slabo dziala ta stronka jeszcze.

3

Odp: Spiknik - jak Polacy mogliby łatwo zgadać się za granicą

Przecież takie strony już są: meetup.com, nawet FB... Po co kolejna?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Spiknik - jak Polacy mogliby łatwo zgadać się za granicą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024