Histeroskopia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Histeroskopia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Histeroskopia

Hej,

Niedawno dostałam od mojego ginekologa skierowanie do szpitala na histeroskopię - usunięcie polipa sad  I nie mam pojęcia gdzie mam się udać, nigdy nie byłam w szpitalu... Może ktoś coś polecić? Zaznaczam, że chodzi o Warszawę.

Z góry dziękuję za pomoc, każda informacja będzie cenna smile

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Histeroskopia

Znajoma miała zabieg ginekologiczny w szpitalu na Czerniakowskiej i była zadowolona.
Ale to wiadomo, zależy na jakiego lekarza się trafi.

3

Może lepiwj wybierz miejsce poza Warszawą tongue

4

89karoline napisał/a:

Znajoma miała zabieg ginekologiczny w szpitalu na Czerniakowskiej i była zadowolona.
Ale to wiadomo, zależy na jakiego lekarza się trafi.

Zdaję sobie z tego sprawę, ale u mnie w rodzinie ani w znajomych nikt nie miał żadnych zabiegów ginekologicznych, więc jestem zupełnie zielona w tym temacie i szukam porad, opinii hmm

5

Iceni napisał/a:

Masz na myśli inne miasto czy w ogóle poza Polską? tongue

6

Malinova napisał/a:
Iceni napisał/a:

Mam na myśli inne miasto. Ostatnio nawet tutaj (tzn mieszkam w UK) bylo slychać o tym jak sobie warszawskie szpitale epidemię super bakterii fundują wlasnymi zaniedbaniami smile

Tak że przyjdziesz zdrowa na prozaiczny zabieg, a wyjsc mozesz jako nosiciel NDM1

wink

7

Iceni napisał/a:
Malinova napisał/a:
Iceni napisał/a:

Mam na myśli inne miasto. Ostatnio nawet tutaj (tzn mieszkam w UK) bylo slychać o tym jak sobie warszawskie szpitale epidemię super bakterii fundują wlasnymi zaniedbaniami smile

Tak że przyjdziesz zdrowa na prozaiczny zabieg, a wyjsc mozesz jako nosiciel NDM1

wink

A to o tym nie słyszałam... Ale może faktycznie gdzie indziej też poszukam wink

8

Co do szpitala nie pomogę, bo jestem z innego województwa, natomiast sam zabieg przeszłam i nie jest to nic poważnego. smile W pierwszą dobę kazali mi się zgłosić na IP ginekologiczną, porobili mi wszystkie badania potrzebne do zabiegu, usg dopochwowe. Na drugi dzień rano miał być zabieg, więc na noc dostałam tabletkę nasenną i tyle. W dzień zabiegu rano powtórka badania, spotkanie z anastezjologiem , bo to w znieczuleniu ogólnym było, przed zabiegiem "głupi jaś" (totalny odlot big_smile ), zabieg godzinka, wybudzenie, 12h bez picia i jedzenia, na trzeci dzień wyjście w południe do domu. Bólu nie czułam żadnego, lekkie krwawienie tylko było. Luzik smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

9

chomik9911 napisał/a:

Co do szpitala nie pomogę, bo jestem z innego województwa, natomiast sam zabieg przeszłam i nie jest to nic poważnego. smile W pierwszą dobę kazali mi się zgłosić na IP ginekologiczną, porobili mi wszystkie badania potrzebne do zabiegu, usg dopochwowe. Na drugi dzień rano miał być zabieg, więc na noc dostałam tabletkę nasenną i tyle. W dzień zabiegu rano powtórka badania, spotkanie z anastezjologiem , bo to w znieczuleniu ogólnym było, przed zabiegiem "głupi jaś" (totalny odlot big_smile ), zabieg godzinka, wybudzenie, 12h bez picia i jedzenia, na trzeci dzień wyjście w południe do domu. Bólu nie czułam żadnego, lekkie krwawienie tylko było. Luzik smile

No to trochę mnie uspokoiłaś , dziękuję bardzo smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Histeroskopia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018