Jak być weselszą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak być weselszą?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jak być weselszą?

Cześć
moje życie wydawałoby się jest jak sielanka. Nie mam dzieci, dobrze zarabiam, nie mam większych problemów ale...ale jestem cholernie smutna. Nie mam do niczego motywacji, nie mam energii...czegoś mi w życiu brakuje tylko nie potrafię tego nazwać. Wewnętrznie jestem rozdarta. Strasznie mnie to już męczy i irytuje. Macie jakieś sposoby na poprawę samopoczucia?

2

Odp: Jak być weselszą?

Macie jakieś sposoby na poprawę samopoczucia?

Tak, czekolada, działa niezawodnie, w każdym razie na mnie wink
Niestety jednak nie jest panaceum na wszelkie życiowe rozterki. Na wewnętrzne rozdarcia mniejsze i większe polecam pracę nad sobą, a nie poprawę samopoczucia.

"Selfishness is not living as one wishes to live, it is asking others to live as one wishes to live." Oscar Wilde

3

Mamidełko napisał/a:

Macie jakieś sposoby na poprawę samopoczucia?

Tak, czekolada, działa niezawodnie, w każdym razie na mnie wink

Ja też potwierdzam, chociaż nie rozwiązuje problemów sad

A tak na poważnie, chyba brakuje ci kontrastu w życiu - masz okazję, zrób świąteczna paczkę dla osób nieszczęśliwych, ubogich, zaangażuj się w szukanie domu, w leczenie bezdomnych zwierzaków, zrób coś dla innych - poczujesz się lepiej, jak i docenisz jak dużo w życiu masz.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

4

Averyl> dobrze podpowiada. Trzeba znaleźć jakiś cel w życiu. Każdy jest inny, każdy lubi coś innego... dlatego trudno doradzić coś konkretnie dla Ciebie. Sama siebie znasz najlepiej i postaraj się dobrać coś odpowiedniego.
Zaangażowanie się w społecznie/charytatywnie to dobre rozwiązanie. Gdy czujemy się potrzebni, mamy sens w życiu.
Możesz też poszukać jakiegoś zainteresowania (pływanie, siłownia, bieganie, kijki, nauka języka, malarstwa, tańca itp).
Zacznij się otaczać fajnymi rzeczami, takimi, które poprawią humor. Np. urządź pokój/mieszkanie wg nowego stylu. Ja np. lubię zachód słońca, tulipany i odcienie czerwieni. Mogę więc w sypialni wyłożyć ścianę fototapetą z zachodem, w pokoju dziennym zmienić dywan na czerwony, a na ścianę powiesić duży obraz z czerwonymi tulipanami i będę się czuła przyjemniej smile .

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

5

W końcu ktoś mądrze napisał , że jak sie nie ma dzieci to jest sielanka a nie na otwrót. Dzieci to kłopoty i niepotrzebna strata czasu.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak być weselszą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018