Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:(( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:((

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-05-17 17:24:43)

Temat: Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:((

Hej sad

Jestem załamana tym co sie dzieje w moim zwiazku sad Jestesmy ze soba prawie 5 lat. Wiadomo na  poczatku pieknie,ładnie... ale to wszystko do czasu.Sielanka nigdy nie trwa wiecznie i zbyt dlugo.Powiem w skrocie moj chlopak klamie mnie, pije za duzo itp... Potrafi wszystkiego wyprzec sie w oczy. Ja znam prawde... On poprostu mysli,  że moze ze mnie zrobic idiotke ktora mozna zawsze udobruchac przeprosinami i obietnicami. Wpadł mi ost w reke jego bilans rozmow komorkowych... zobaczyłam to co chcialam zobaczyc a to czego on wczesniej sie wypierał... jego wytłumaczenie brzmialo: TO CO JA NIE MOGE SOBIE DO NIKOGO DZWONIC? myslalam ze mnie rozniesie. ja jestem wporzadku wobec niego staram sie jak moge a on ma to gdzieś! Do tanga trzeba dwojaga! Mam dosc. Obiecał ze przestanie pic. Minał tydzien i co nachlał sie z kolegami a mi wpierał ledwo gadajac przez tel ze nie pil nic!!! Naprwde ja mam dosc, ale mam jeden problem ze drania kocham duzo przezylismy ze soba ale tak dalej byc nie moze. ja mam 20 lat on 4 lata starszy... przede mna kupa zycia powinnam korzystac a nie sie martwic. jestem z nim chyba tylko z przyzwyczajenia. musze i CHCE to skonczyc choc wiem ze łatwo nie bedzie... sad sad sad sad sad



Pomozcie mi go zostawic ! sad



Nie jestem ta co zawsze sobie rade da,ktora nigdy nie potrzebuje pomocy...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:((

Nie chcę Cię straszyć drabina ale lepiej raczej nie będzie!!! Moim zdaniem będzie jeszcze gorzej!!!
Jesteś bardzo młodziutka i przed Tobą całe życie...
Przechodziłam bardzo podobną drogę życia...
poczytaj moje posty zobaczysz jak to wygląda po10 latach bycia razem(a po 6 latach małżeństwa)
Dzisiaj jestem znerwicowana 30-latką z dwujk.ą wspaniałych dzieci,która nie wie co przyniesie jutro...
pozdrawiam

3

Odp: Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:((

annika ma rację, szkoda czasu i życia na ten związek.
Nie czekaj, zaczynaj od nowa i ...szanuj siebie!

4

Odp: Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:((

ehh...      wymiekam.... sad

nie bede uzalala sie nad soba tylko musze wziac sie w garsc!!!



on jutro bedzie przepraszał... nie dam sie juz omamic... koniec mojej naiwnosci

5

Odp: Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:((

dradina zostaw go póki czas albo zaproponuj mu terapie w aa lub niech idzie na leczenie tego uzależnienia-bo on sam ani TY,TWoje prośby,narzekania,krzyki i płacz NIC NIE POMOGĄ
Ale to jets bardzo trudne. Mnie narazie się to nie udaje. Wczoraj opuściłam męża po awanturze jaką zrobił w domu po pjanemu. Dzisiaj jestem kłębkiem nerwów,dzieci się go boją -chcesz tego samego dla siebie.

Wyjdź z domu rozejrzyj się ilu w koło jest fajowych facetów którzy się właśnie za tobą oglądają!!!
Daj sobie szansę na lepsze życie bo jak przyjdą dzieci to jest dużo dużo gorzej.

Gdybym te kilka lat temu słuchała życzliwych sobie ludzi(choć wtedy uważałam ich za wrogów )dzisiaj moje małżeństwo pewnie nie wisiałoby na włosku.
I gdybym wtedy wiedziała jak postępować z takim człowiekiem też może byłoby inaczej...
ale jest jak jest,co było to się nie odstanie!!

TY masz wielką szansę być naprawdę szczęśliwą u boku człowieka który CIę szanuje.
Nie mówię że będzie Ci łatwo ale warto spróbować!!!!

6

Odp: Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:((

Jak tam u ciebie dzisiaj drabina.... jakieś postanowienie......czy mętlik w głowie?????

7

Odp: Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:((

drabina co się dzieje ...nie ma cie tu ostatnio....

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Kłamie,pije-ma mnie gdzies...:((

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024