Zabawy weselne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Zabawy weselne

Byłam na kilku weselach i zauważyłam, że zwykle na oczepinach pojawiają się zabawy tj. krzesła, przepowiednie, test zgodności ( to dla państwa młodych), buciki weselne i chłopiec i dziewczynka. Nie było żadnych wymyślnych o których czytałam w internecie typu taniec z figurami, testy sprawnościowe czy sznurek i taniec . Może wynikało to z tego, że koło północy część osób była już lekko wstawiona i nie było by chętnych na takie wygibasy smile. A Wy jakie macie doświadczenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zabawy weselne

Jak byłam dzieckiem to zabawy były moim ulubionym elementem wesela. Ale wtedy byłam głównie obserwatorem. Z czasem zobaczyłam jak żenujące są te zabawy, a czasem wręcz uwłaczające godności tych, którzy w nich biorą udział;-) Mam wrażenie, że teraz zmienia się to na lepsze. Chociaż czegoś na prawdę ciekawego i oryginalnego dawno nie widziałam. Np. na ostatnim weselu na jakim byłam udział brały cały czas te same osoby, a reszta gości nie była zainteresowana nawet oglądaniem.

Świadkiem lub uczestnikiem jakich najbardziej obciachowych weselnych zabaw byliście?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018