Zdradził na całej lini..Byłam załamana..Były EX - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zdradził na całej lini..Byłam załamana..Były EX

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Zdradził na całej lini..Byłam załamana..Były EX

Zaczne moją historię od przedstawienia się...
Mam 20 lat mój chłapak był odemnie o ok młodszy.. nie przeszkadzało mu wogóle to.. na poczatku zwiazku było jak zawsze pieknie poznawalismy sie powoli byłam batdzo niesmiala bo to był mój 1 chłopak..bardzo mi sie podobał byłam nim bardzo zauroczona..przeleciał rok dwa i sie zaczeło z różnych powodów się kłucilismy on byl typowym inprezowiczem lubiał sobie wypić niekiedy za bardzo..robiłam zawsze awantury jak tak moze ze kolezanki widza i tak dalej..miał sie dla mnie zmienic obiecał ze nie bedzie juz pił ze sie zmieni dla mnie..pojechalismy na impreze do klubu i jak zwykle spytal czy sie moze napic zostawilam go na godzine jak przyszlam to juz byl wstawiony rzucilam focha gadalam z kolezanka a z nim nie on poszedl z kolega do baru po % zauwazylam ze podrywa dziewczyne przy barze wtedy zrozumialam ze nie ma sensu dalej ciagnac zwiazku.. ale kiedy chcaialm zerwac mowil ze mnie kocha wiec dalam mu szanse..

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zdradził na całej lini..Byłam załamana..Były EX

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018