Wyleczenie się a... przerwa od netkobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wyleczenie się a... przerwa od netkobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Wyleczenie się a... przerwa od netkobiet

Witam. Jestem w trakcie leczenia się po rozstaniu. Przeczytałem masę wątków dotycząch rozstań, wyniosłem dużo pożytecznych rad i lekcji. Dzięki temu jest mi znacznie lepiej.

Lecz ostatnio naszła mnie taka refleksja. Czy nie zrobić sobie przerwy od tego forum?
Gdy czytam następne wątki o rozstaniach to niestety zdarza mi się dane rozstanie porównywać z moim. Myślę, że takie coś nie pomaga, bo staram się nie wracać do tego co było. Ciągle te rozstania i rozstania.. nieszczęśliwi ludzie, zdrady itd.

Jakie są Wasze opinie na ten temat?  Czy przerwa od forum może pomóc?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyleczenie się a... przerwa od netkobiet
biały kieł napisał/a:

Witam. Jestem w trakcie leczenia się po rozstaniu. Przeczytałem masę wątków dotycząch rozstań, wyniosłem dużo pożytecznych rad i lekcji. Dzięki temu jest mi znacznie lepiej.

Lecz ostatnio naszła mnie taka refleksja. Czy nie zrobić sobie przerwy od tego forum?
Gdy czytam następne wątki o rozstaniach to niestety zdarza mi się dane rozstanie porównywać z moim. Myślę, że takie coś nie pomaga, bo staram się nie wracać do tego co było. Ciągle te rozstania i rozstania.. nieszczęśliwi ludzie, zdrady itd.

Jakie są Wasze opinie na ten temat?  Czy przerwa od forum może pomóc?

To musi być Twoja decyzja.

Skoro za każdym razem czytajac watki o rozstaniach Ty nadal rozpamiętujesz swój zawód miłosny to moze nie czytaj takich wątków.


Ja jestem juz od wielu lat użytkownikiem tego forum i również czytajac różne watki wracały wspomnienia ale ja jestem w udanym zwiazku i to co kiedyś bylo przekreśliłam gruba krechą ! I nie wspominam nie myślę co by bylo gdyby.

Ciesze sie z tego co mam a to co bylo juz wroci.

3

Odp: Wyleczenie się a... przerwa od netkobiet

Tak,zrób przerwę bo to forum wysysa energie,tak pomaga itd. ale nie mozna w kółko siedziec i czytac o problemach. Ja takze tu piszę ale robie przerwy bo co za dużo to niezdrowo.
W pewnym sensie rozpamietujac swój problem szukasz takich wątków i sie zadręczasz.To nie pomaga.Zamknij forum na tydzień całkowicie.Potem wróć poczytaj dzień-dwa i przerwa.Zacznij zyc swoim zyciem a nie życiem forum.Forum to taki dodatek do życia,taka terapia ,na terapii z tego co wiem takze wskazane są solidne przerwy.
pozdrawiam

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Wyleczenie się a... przerwa od netkobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024