Niepewnosć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Niepewnosć

Pomóżcie mi sad Mam 20 lat jestem z chlopakiem juz ponad rok, ale też zjawil sie mój przyjaciel z dawnych czasów który byl nie tylko przyjacielem ale tez sympatia. Teraz spotykam sie z nim spędzamy ze soba wieczory, calujemy sie i nie wiem co mam zrobic!!! Myślalam o Tym i wiem ze to tak dluzej nie moze byc tylko problem w tym ze ja nie wiem ktorego tak naprawde kocham, moj chlopak jest na studiach zadko sie widujemy a pozatym to nie jestem pewna co do jego uczuc, a Przemek (ten przyjaciel) jest calkiem inny potrafi zadbac o to zebysmy sie widywali i przy nim zapominam o wszystkim, pomózcie mi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niepewnosć

Słuchaj, rok to nie jest długo jeśli chodzi o bycie razem. Jesteś jeszcze młodziutka i dlatego masz problem z poprawnym odczytywaniem uczuć swoich i innych osób. Spróbuj się zastanowić, czy do swojego chłopaka czujesz miłość czy bliskość, czy tylko przywiązanie.
Ja z mojej strony mogę tylko powiedzieć, że kiedy się kogoś kocha, to: nie wątpi się w swoją miłość do niego. Po prostu ona jest i to się czuje.
Powinnaś sobie zdawać sprawę, że pocałunki z przyjacielem, kiedy jest się w związku są zdradą jak każda inna. A gdy się kogoś kocha, to takie rzeczy nawet przez myśl nie przechodzą.
Zastanów się zatem, czy to co czujesz do jednego lub drugiego, naprawdę jest miłością, czy tylko... (namiętnością, przyjaźnią, poczuciem bliskości itp. itd.).

3

Odp: Niepewnosć

Może boisz sie zmian, czasem ludzi wiąża chwile, wspomnienia, sentymenty. miałam podobna sytuacje. posłuchałam serduszka i wybrałam. w takich sytuacjiach kieruj sie tylko uczuciami.

4 Ostatnio edytowany przez Weronikaa19 (2010-09-14 16:19:34)

Odp: Niepewnosć

Zastanów się nad tym tak jak radzi Emilia i posłuchaj serduszka tak jak pisze Paffi. Myślę, że nie możesz okłamywać chłopaka i powiedzieć mu o tym co czujesz, o tych wątpliwościach i o pocałunkach z przyjacielem. Myślę, że też chciałabyś wiedzieć prawdę, nawet tą najgorszą niż być oszukiwana. Pamiętaj, że zasługujesz na miłość, bo każdy zasługuje smile I jeśli nie kochasz swojego faceta to nie oszukuj samej siebie! Poszukaj miłości gdzie indziej. Tylko bądź ostrożna, żeby nie zranić siebie, przyjaciela i chłopaka. Musisz być delikatna w tych sprawach, a na pewno jesteś smile Trzymaj się

5 Ostatnio edytowany przez busiu (2010-09-14 18:01:20)

Odp: Niepewnosć

Zrospaczona, nie nie mów swojemu chłopakowi o tym, że zdradzasz (tak, zdradzasz) go z innym. Niepotrzebnie go zranisz, a on na to w żaden sposób nie zasłużył. Jeśli czujesz, że to nie jest to- znajdź w sobie odwagę i rozstań się z nim. Uważam za najwyższej rangi egoizm przyznawanie się przed partnerem do zdrady. W tym momencie niszczysz jego ego, i pozostawiasz piętno na bardzo długi czas, a także uraz do kobiet. Zdardziłaś- to Ty musisz się nauczyć z tym żyć.

Na drugi raz pamiętaj, że zanim wplączesz się w intymną relację z drugim facetem, najpierw zakończ to, co było pierwsze. Tak postępują dojrzali, wyposażeni w empatię ludzie.

6

Odp: Niepewnosć
busiu napisał/a:

Zrospaczona, nie nie mów swojemu chłopakowi o tym, że zdradzasz (tak, zdradzasz) go z innym. Niepotrzebnie go zranisz, a on na to w żaden sposób nie zasłużył. Jeśli czujesz, że to nie jest to- znajdź w sobie odwagę i rozstań się z nim. Uważam za najwyższej rangi egoizm przyznawanie się przed partnerem do zdrady. W tym momencie niszczysz jego ego, i pozostawiasz piętno na bardzo długi czas, a także uraz do kobiet. Zdardziłaś- to Ty musisz się nauczyć z tym żyć.

Na drugi raz pamiętaj, że zanim wplączesz się w intymną relację z drugim facetem, najpierw zakończ to, co było pierwsze. Tak postępują dojrzali, wyposażeni w empatię ludzie.

jak najbardziej popieram zdanie busiu. Zakończ jedno i zacznij drugie, ciągniesz dwie sroki za ogon, żeby nie było tak że zostaniesz z niczym. Jeśli nie jesteś pewna uczuć to tego aktualnego chłopaka to nie oszukuj go, pomyśl co on czuje.

Odp: Niepewnosć

W moim życiu  ostatnimi czasy wydarzyło się wiele złego.  Nieszczęścia spadały  jedno po drugim, jakby zawisło nade mną jakieś fatum. Straciłam swoją miłość. Przyjaciele odwrócili się. Sama, bezsilna i zdesperowana myślałam o najgorszym? Wtedy,  przypadkiem natknęłam się na to lilith666.wizytowka.plMożecie mi nie wierzyć, ale to  dobra i sprawdzona wróżka. Dzięki jej wskazówkom, przepowiedniom i urokom, los uśmiechnął się do mnie i znowu mogę ciszyć się  każdym dniem. Gorąco polecam.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024