My history... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: My history...

Cześć. Mam 31 lat żonę i dwójkę dzieci(jedno moje drugie żony z 1 małżeństwa).Moja żona to była dla mnie świętość - nigdy bym nie pomyslał o zdradzie czy czymkolwiek...To moja jedyna kobieta z którą uprawiałem sex...Połtora roku temu coś mnie zaniepokoiło - mianowicie straty pieniędzy na telefon mojej żony...były to duże kwoty, a ja sam dostawałem od niej raptem kilka esów i 2 minuty miesięcznie...Z racji ,że telefony były na mnie sprawdziłem bilingi i okazało się, że piszę i dzwoni wszystko z kolegą z pracy...Przysiegała, że to tylko kolega i że juz więcej nigdy taka sytuacja się nie powtórzy....
rok pozniej łapie ją na podobnerj sytuacji....w międzyczasie pełno niewyjaśnionych sytuacji...aż do dzis gdy sprawdzam komputer krok po kroku...i dowiaduje sie , ze ona umawiala sie z jakims gosciem z okolicznej miejscowosci.... - ona oczywosice mowi , ze to tylko kolega i nic ich nie laczy...ale 3 tygodnie wczesniej przysiegala na zycie naszego dziecka , ze nigdy nie doprowadzi juz do sytuacji zebym ja pomyslal , ze ona mnie zdradza...nie wierze jej w zadne slowo! nie uwierzeBARDZO DLUGO!Chce tylko miec corke pod nosem jak dorasta , a znia juz nic wspolnego.... co robic??????

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: My history...

Dodam jeszcze, ze ona dla mnie zostawila sowjego faceta i co sie pozniej okazalo - zdradzala go dla mnie poł roku!!!!!

3

Odp: My history...

ogolem jestem zalamany i nie wiem co mam robic... prosze o jakakolwiek odpowiedz big_smile

4

Odp: My history...

W takim razie teraz wiesz przynajmniej, jak się czuje facet ,którego zdradza żona .
Nie współczuje...

5

Odp: My history...

Co takiego znalazles w tym komputerze?znasz tresci tych smsow?jak ona sie tlumaczyla?i jaka jest obecnie wasza sytacja?

6

Odp: My history...
Michu31 napisał/a:

Dodam jeszcze, ze ona dla mnie zostawila sowjego faceta i co sie pozniej okazalo - zdradzala go dla mnie poł roku!!!!!

a jak się z ta kobietą wiazales nie brałeś pod uwagę, że w przyszłości możesz podzielić los jej byłego męża!?

7

Odp: My history...

Niestety często się potwierdza teoria, że jak ktoś zdradzał już wcześniej, to zrobi to znowu. Przykro mi.

8

Odp: My history...

Wszystko wskazuje na to, że twoja partnerka jest niedojrzałą, niestabilną emocjonalnie osobą. Uważam, że nie dorosła do trwałego, odpowiedzialnego związku. No, powiem Ci Michał, ze masz do przemyślenia.

9

Odp: My history...

Najlepsze na Twoją sytuację jest szczera rozmowa ale będzie to niewątpliwie bardzooo trudne, bo z osobami które zdradzają nie da się normalnie rozmawiać. Najczęściej jest tak, że zaczynają wzbudzać w nas poczucie winy i na tym kończy się rozmowa.
Współczuję sytuacji, bo jest nie do pozazdroszczenia ale musisz coś z tym zrobić, bo Twoja żona najnormalniej w świecie przyprawia Ci rogi. Nie wiem też czego oczekiwałeś od kobiety, która zdradzała swojego pierwszego partnera?
Jesteś mężczyzną, więc musisz pozbierać się do kupy i podjąć właściwą decyzję.
Świat nie kończy się na tej kobiecie, bo wokół jest naprawdę bardzo dużo wartościowych samotnych osób i napewno jeszcze ułozysz sobie życie.

10

Odp: My history...

Dokładnie, jak ktoś zdradził raz to zrobi to ponownie.
Nie zazdroszczę..

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024