Hej :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 219 ]

1 Ostatnio edytowany przez Nie_samica (2019-03-13 08:26:53)

Temat: Hej :)

Jestem Wiktoria - feministka, ateistka, interesuję się polityką, psychologią, socjologią, seksuologią - wszystkim związanym z płcią, zarówno pod względem biologicznym, jak i kulturowym. Interesuję się również filozofiami wschodu, literaturą, muzyką, fotografią, sztuką ogólnie pojętą. Studiuję psychologię w zarządzaniu, jestem wegetarianką. Nie lubię szeroko pojętych, z góry określonych norm. stereotypów, konformizmu, podążania za modą, seksizmu. Zalogowałam się tu, ponieważ, bo wielu miesiąc dyskusji na te tematy głównie z mężczyznami postanowiłam zacząć również z przedstawicielkami własnej płci.
Więc jeszcze raz "cześć" ;)

Mężczyzna dopiero jak się zestarzeje i demon seksu go opuści, dostrzega w kobiecie człowieka.
Peter Ustinov

2

Odp: Hej :)
Nie_samica napisał/a:

Jestem Wiktoria - feministka, ateistka, interesuję się polityką, psychologią, socjologią, seksuologią - wszystkim związanym z płcią, zarówno pod względem biologicznym, jak i kulturowym. Interesuję się również filozofiami wschodu, literaturą, muzyką, fotografią, sztuką ogólnie pojętą. Studiuję psychologię w zarządzaniu, jestem wegetarianką. Nie lubię szeroko pojętych, z góry określonych norm. stereotypów, konformizmu, podążania za modą, seksizmu. Zalogowałam się tu, ponieważ, bo wielu miesiąc dyskusji na te tematy głównie z mężczyznami postanowiłam zacząć również z przedstawicielkami własnej płci.
Więc jeszcze raz "cześć" ;)

Ale tu też jest paru facetów :)

3

No to z tymi paroma też chętnie :)
Na męskich forach kobiety maja specjalnie rezerwat, bo nie są godne pisać w męskich działach.Dobrze, że tu nie ma takiej segregacji ;)

Mężczyzna dopiero jak się zestarzeje i demon seksu go opuści, dostrzega w kobiecie człowieka.
Peter Ustinov

4

Nawet więcej niż paru. Widząc Twój opis wiem jedno. Będzie się dzialo :).

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

5

Nie_samica napisał/a:

Na męskich forach kobiety maja specjalnie rezerwat, bo nie są godne pisać w męskich działach.Dobrze, że tu nie ma takiej segregacji ;)

Nigdy nie byłem na żadnym męskim forum. Wsadzają tam kobiety do rezerwatów ? Jak indian ? Dzizassss... To mnie umocniło w tym, żeby omijać takie miejsca :D

6

Nie_samica napisał/a:

nie chodzi o godność. Jak jest forum dla filatelistow to logiczne, że nie będą tam się pchać miłośnicy wedkarstwa, żeby podyskutować o spinningu. Niech sobie idą na forum dla wedkarzy.
Męskie fora jak nazwa wskazuje są dla mężczyzn.  Zalozyli je dla siebie, żeby sobie we własnym gronie dyskutowac, narzekać czy klepać się po pleckach, mowiac krótko,  żeby im było dobrze a nie po to, aby było tam dobrze Tobie czy mnie. To chyba logiczne.
Tak samo jest tutaj. To forum dedykowane kobietom.  Mężczyźni są tu na określonych warunkach. I to nie jest dyskryminacja.

7

adiaphora napisał/a:

...Mężczyźni są tu na określonych warunkach...

I całkowicie słusznie.

8 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-13 14:50:57)

Nie_samica napisał/a:

Cześć Wiktoria. Niech zgadnę. Jest chyba jedno takie forum, które ma rezerwat dla kobiet ? Niszowe ale dość znane z nietypowych ludzi tam piszących i dość konrowersyjnych opinii nt. kobiet i związków. Trollowałaś tam pod wieloma nickami Wiktorio vel FitDario i Saro. ;)

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

9 Ostatnio edytowany przez Nie_samica (2019-03-13 22:26:33)

Mordimer napisał/a:

Cześć Wiktoria. Niech zgadnę. Jest chyba jedno takie forum, które ma rezerwat dla kobiet ? Niszowe ale dość znane z nietypowych ludzi tam piszących i dość konrowersyjnych opinii nt. kobiet i związków. Trollowałaś tam pod wieloma nickami Wiktorio vel FitDario i Saro. ;)

No wiedziałam, że to nie zbieżność nicków ;) Trollowałam bandę mizoginów, no jaka ja niedobra.

adiaphora napisał/a:

nie chodzi o godność. Jak jest forum dla filatelistow to logiczne, że nie będą tam się pchać miłośnicy wedkarstwa, żeby podyskutować o spinningu. Niech sobie idą na forum dla wedkarzy.
Męskie fora jak nazwa wskazuje są dla mężczyzn.  Zalozyli je dla siebie, żeby sobie we własnym gronie dyskutowac, narzekać czy klepać się po pleckach, mowiac krótko,  żeby im było dobrze a nie po to, aby było tam dobrze Tobie czy mnie. To chyba logiczne.
Tak samo jest tutaj. To forum dedykowane kobietom.  Mężczyźni są tu na określonych warunkach. I to nie jest dyskryminacja.

Warto zauważyć, że to nie męskie forum o wędkowaniu czy innym męskich zajęciach. To forum głównie obrażające kobiety i sprowadzające ich wartość do obiektów seksualnych.
Jak byś przeczytała "idee rezerwatu" to byś zrozumiała, że to nie chodzi tylko o męskie sprawy, ale żeby pokazać kobietom gdzie ich miejsce wg właściciela tego przybytku.

Peter Ustinov

10

Czy to Ty trollowałaś zatem na fsgk albo swiadomosc-zwiazkow (czy jakos tak)?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

11

Burzowy napisał/a:

Trollować? Nie. Jestem fanką Redpisia ( obecnie Świadomość Związków) ;)

Te dwa miejsca w internecie mogłyby konkurować i miano głównego zbiorowiska mizoginów i inceli ;)

Peter Ustinov

12

Nie uważasz, że Twoja rozpoznawalność w internecie świadczy raczej o Twoich ogromnych problemach w sferze psychicznej? Są różne osoby, tu na forum też nie brakuje takich, dla których inna opinia to mizoginia, ale muszę Ci pogratulować, bo autentycznie NIGDY, ale to NIGDY w internecie nie widziałem kogoś, kto pisałby takie bzdury jak Ty i był jednocześnie w te bzdury tak zapatrzony. Brak Ci wiedzy na każdy temat jaki poruszasz, co też ludzie często Ci wytykają (i wtedy znikasz), a Twoje spojrzenie jest mega płytkie, na zasadzie pierwszej myśli, która przyjdzie Ci do głowy. Prowadzisz wojnę płci, najwidoczniej to nie mizoginia, ani mizoandryzm tylko mizantropia. Jako troll jeszcze ok, ale piszesz składnie i może być tak, że ktoś uwierzy w te bzdury. Wierzysz w niestworzone problemy, niewygodne fakty pomijasz, a problem kogoś innego niż Twój zwyczajnie nie istnieje. Oby jak najszybciej Ci się znudziło, sorry.

13

Burzowy napisał/a:

Nie uważasz, że Twoja rozpoznawalność w internecie świadczy raczej o Twoich ogromnych problemach w sferze psychicznej? Są różne osoby, tu na forum też nie brakuje takich, dla których inna opinia to mizoginia, ale muszę Ci pogratulować, bo autentycznie NIGDY, ale to NIGDY w internecie nie widziałem kogoś, kto pisałby takie bzdury jak Ty i był jednocześnie w te bzdury tak zapatrzony. Brak Ci wiedzy na każdy temat jaki poruszasz, co też ludzie często Ci wytykają (i wtedy znikasz), a Twoje spojrzenie jest mega płytkie, na zasadzie pierwszej myśli, która przyjdzie Ci do głowy. Prowadzisz wojnę płci, najwidoczniej to nie mizoginia, ani mizoandryzm tylko mizantropia. Jako troll jeszcze ok, ale piszesz składnie i może być tak, że ktoś uwierzy w te bzdury. Wierzysz w niestworzone problemy, niewygodne fakty pomijasz, a problem kogoś innego niż Twój zwyczajnie nie istnieje. Oby jak najszybciej Ci się znudziło, sorry.

No jasne, no admin ŚZ to w ogóle nie pomija problemów chcąc sprowadzić kobiety z powrotem do roli męskiej służącej. Ja piszę prawdę o mężczyznach, może nie wszystkich, ale wielu. Może czytając to jakaś kobieta się zastanowi czy przypadkiem nie mam racji. I nie jest tak, że ona musi się zgadzać na różne rzeczy. Wojnę płci? W żadnym wypadku, ja chcę tylko, żeby się mężczyźni nad sobą zastanowili. A nie widzieli w kobietach tylko wartości seksualnej rozrodczej i pomocy domowej.
Jakie niby niewygodne FAKTY ( a nie seksistowskie pseudo - fakty pomijam) ?

Peter Ustinov

14 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-03-13 23:51:42)

Ja sam na SZ byłem tylko kilka razy, ponieważ ta strona nie odpowiadała moim poglądom. Z jednej strony BARDZO trafnie pokazywała negatywne cechy współczesnych kobiet, ponieważ wielu mężczyzn dalej uważa, że kobieta to taki niegroźny, nieszkodliwy aniołek - każda jedna. Z drugiej mi się właśnie nie podoba wizja na związki, więc tu się zgadzamy.

W żadnym wypadku, ja chcę tylko, żeby się mężczyźni nad sobą zastanowili

Są tu na forum kobiety, które dają do myślenia. Raz, że zwyczajnie imponują i przez to chce się ich "słuchać", dwa że mają zwyczajnie wiedzę, której nie przepuszczają przez jakieś durnowate filtry feminazizmu, czy czegoś podobnego. Jak ktoś Cię wk*rwia to jak ma Ci dać do myślenia, hę? Raczej go olewasz.

Jakie niby niewygodne FAKTY ( a nie seksistowskie pseudo - fakty pomijam) ?

Będę Cię punktował w konkretnych postach, jak mi się będzie chciało. Na początek takie pytanko do zastanowienia, nie musisz odpisywać (zresztą ten temat się do tego nie nadaje), ale sobie pomyśl: Gdzie są najtrwalsze związki i rodziny, a gdzie najmniej. Odpowiedź może być dla Ciebie zaskakująca. I skoro mężczyźni traktują kobiety jako obiekty seksualne, to zastanów się też jak kobiety traktują mężczyzn. Jak jesteś taka chętna do dyskusji, to na pewno będzie okazja.

15 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-03-13 23:30:30)

Wow, nawet nie wiedziałam, że istnieją wymienione fora. Wy się we wszystkich udzielanie? Podziwiam. Zaglądnę tam w wolnym czasie.

16

Burzowy napisał/a:

Tak to była ona. Pisała chyba pod nickiem Laila. Szykuj się Burzowy na feministyczną i mizoandryczną krucjatę tutaj na forum.
Ta persona jest bardzo znana w internecie.

"Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie."

17 Ostatnio edytowany przez Nie_samica (2019-03-13 23:50:18)

Mordimer napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Tak to była ona. Pisała chyba pod nickiem Laila. Szykuj się Burzowy na feministyczną i mizoandryczną krucjatę tutaj na forum.

Krucjatę? Przecież to forum dla kobiet. Będę pisała dokładnie to wo Wy na BS tylko w bardziej cywilizowany sposób. No i na pewno bardziej zbliżony do prawdy.
Zwłaszcza kierowane będą kobiet. Nie wiem jakim cudem pisząc na kobiecym forum nadal dyskutuje z mizoginami xD Więc tu Was jest z BS? xD

I Burzowy owszem na pewno będzie okazja mam wiele pomysłów na dyskusję.

Peter Ustinov

18 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-13 23:54:38)

Nie_samica napisał/a:
Mordimer napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Krucjatę? Przecież to forum dla kobiet. Będę pisała dokładnie to wo Wy na BS tylko w bardziej cywilizowany sposób. No i na pewno bardziej zbliżony do prawdy.
Zwłaszcza kierowane będą kobiet. Nie wiem jakim cudem pisząc na kobiecym forum nadal dyskutuje z mizoginami xD Więc tu Was jest z BS? xD

Wybacz ale nigdy nie byłem użytkownikiem tego forum. Czytałem kiedyś redpilersów. Tam ktoś pisał, że miałaś przygody na tamtym forum. A co do nicków to po prostu zbieżność. Jeśli będziesz mi zarzucać bezpodstawne udział na forum mizoginów to po prostu zgłoszę ciebie do moderacji.

Pierwsze twoje posty i już chcesz ustalać warunki i być mądrzejsza od reszty kobiet tutaj piszących. Śmieszne i niepoważne.

19 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-03-13 23:59:00)

MagdaLena1111 napisał/a:

Wow, nawet nie wiedziałam, że istnieją wymienione fora. Wy się we wszystkich udzielanie? Podziwiam. Zaglądnę tam w wolnym czasie.

Ja nie mam pojęcia, to nie były fora. Jedna ze stron była o tym jak budować trwałe i szczere relacje, autor starał się bazować raczej nie na wymysłach, a na pracach naukowych innych ludzi. Do tego była tak mizoginistyczna, że ciągle zachęcał Panie do udzielania się, a wręcz (poza koleżanką z tego tematu) jak ktoś za ostro gdzieś po kobietach pojechał, to go banował. A druga strona dotyczyła Gry o Tron i fantasy ogólnie, a Nie_samica nawet fantasy sprowadzała do ucisku kobiet.

Mordimer napisał/a:

Najgorsze, że to zawsze tak samo wygląda, nie wiem jak to możliwe, że tyle kobiet jest w stanie dosłownie to samo pisać. Jak jeden organizm. Gdyby nie zaczepny styl i omijanie rzeczowej dyskusji, to można by pogadać, dowiedzieć się co tam w obozie "wroga". Tylko obstawiam, że narobi syfu i zniknie, niestety.

Nie_samica napisał/a:

Będę pisała dokładnie to wo Wy na BS tylko w bardziej cywilizowany sposób.

Nie udzielam się na żadnym BS, jeżeli to coś w stylu Bracia Samcy to wiem tylko, że takie coś istnieje, a dowiedziałem się o tym tutaj.

Edit: O więc podwójne pudło zaliczyłaś na wstępie :D

20 Ostatnio edytowany przez Nie_samica (2019-03-14 07:36:56)

Mordimer napisał/a:

Wybacz ale nigdy nie byłem użytkownikiem tego forum. Czytałem kiedyś redpilersów. Tam ktoś pisał, że miałaś przygody na tamtym forum. A co do nicków to po prostu zbieżność. Jeśli będziesz mi zarzucać bezpodstawne udział na forum mizoginów to po prostu zgłoszę ciebie do moderacji.

Oki, sorki  i plus za nazywanie rzeczy po imieniu. Ale gość ze świadomości związków prowadzi taką samą retorykę.

I nie w ogóle nie nienawidzi kobiet, porównując je do zwierząt. ciągle mówiąc, że dominacja kobieca jest zła, a męska dobra, że kobiety są jak dzieci + obsesja seksualna. A najlepsze było jak napisał wprost, że naszą jedyną wartością jest rodzenie dzieci.
I stosuje tanie manipulacje, że tylko mądre kobiety go rozumieją. Jasne, tylko mądre uważają się za gorsze tylko dlatego, że są kobietami.

Peter Ustinov

21 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-14 00:16:18)

Nie_samica napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Te dwa miejsca w internecie mogłyby konkurować i miano głównego zbiorowiska mizoginów i inceli ;)

Myślę, że mizoginy i incele to druga strona medalu. Pierwszą są feministki i radykalne odłamy tzw. feminazistki. Jedno i drugie to straszny rak. Nawet twój nick jest mocno nacechowany samczą wizją świata. Chyba za długo tam siedziałaś. Ja tu jestem od ponad półtora roku. Ciebie chyba jeszcze nie było na tamtych portalach. Dlatego wyluzuj. Pamiętaj, że jest tutaj masę wrażliwych kobiet. Jeśli zaczniesz sączyć propagandę nt. aborcji na życzenie  to szybko dostaniesz ostrzeżenie.

Redpilersi to czerwona pigułka. Warto ją zażyć ale jak najszybciej przetrawić bo inaczej skończy się to depresją. Natomiast samczy guru czy jacyś puasi to odłam MGTOW wymieszany z alfa ruchaczami. Taki bigos.

22

Mordimer napisał/a:
Nie_samica napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Myślę, że mizoginy i incele to druga strona medalu. Pierwszą są feministki i radykalne odłamy tzw. feminazistki. Jedno i drugie to straszny rak. Nawet twój nick jest mocno nacechowany samczą wizją świata. Chyba za długo tam siedziałaś. Ja tu jestem od ponad półtora roku. Ciebie chyba jeszcze nie było na tamtych portalach. Dlatego wyluzuj. Pamiętaj, że jest tutaj masę wrażliwych kobiet. Jeśli zaczniesz sączyć propagandę nt. aborcji na życzenie  to szybko dostaniesz ostrzeżenie.

Redpilersi to czerwona pigułka. Warto ją zażyć ale jak najszybciej przetrawić bo inaczej skończy się to depresją. Natomiast samczy guru czy jacyś puasi to odłam MGTOW wymieszany z alfa ruchaczami. Taki bigos.

Feminizm to walka o równość, mizoginia to nienawiść do kobiet. Jakaś różnica jednak jest ;)
Masz rację konto założyłam już dawno temu, kiedy się tam bardzo aktywnie udzielałam, tylko poza rejestracją nic nie zrobiłam.
A co do aborcji nie widzę w regulaminie niczego takiego. Ja nie namawiam kobiet do aborcji, broń boże. Mam empatię i wiem, że jakiej decyzji kobieta by nie podjęła to jest jej decyzja, bo ona się będzie borykała z jej konsekwencjami. Jestem za wolnością wyboru, po prostu.

Czerwona pigułka to również mizoginia, tylko trochę w mniej skrajnej formie niż MGTOW.

Peter Ustinov

23 Ostatnio edytowany przez Burzowy (2019-03-14 01:32:58)

Żyli sobie ludzie w spokoju, przyszły feminazistki i wszyscy są mizoginami nagle. Feminizm to nie walka o równość, tylko o walka o przywileje. Jesteśmy zbyt różni, by po prostu nazwać się równymi. MGTOW to mizoginia? To, że ktoś chce się wyłączyć ze związków to nie mizoginia, bo nikt tam nie namawia do strzelania do kobiet. Tylko do zaprzestania wchodzenia w związki :). Przecież mają prawo mieć wybór i podejmować takie decyzje, prawda? A co nie jest mizoginią :D? (Eh, długo tak nie dam rady).

24

Burzowy napisał/a:

Żyli sobie ludzie w spokoju, przyszły feminazistki i wszyscy są mizoginami nagle. Feminizm to nie walka o równość, tylko o walka o przywileje. Jesteśmy zbyt różni, by po prostu nazwać się równymi. MGTOW to mizoginia? To, że ktoś chce się wyłączyć ze związków to nie mizoginia, bo nikt tam nie namawia do strzelania do kobiet. Tylko do zaprzestania wchodzenia w związki :). Przecież mają prawo mieć wybór i podejmować takie decyzje, prawda? A co nie jest mizoginią :D? (Eh, długo tak nie dam rady).

Mizoginia zawsze była tylko wtedy była norma. Wiem, wielu panów za tym tęskni. Bo dziś już nie można bez konsekwencji obrażać kobiet. Jeśli te różnice wiąża się z dyskryminacją jednej z płci to powinny zostać zniwelowane. Zakończyć erę gdzie kobieta to ta słaba, wrażliwa, opiekuńcza, mniej zaradna i inteligentna.

A co MGTOW to w założeniu owszem. Ale w praktyce polega to na tym, że faceci nie rezygnują z kobiet, ale widzą w kobietach tylko wartość seksualną. Czyli je ranią, wykorzystują, traktują jak waginy na 2 nogach. I się mądrzą, że kobieta im do niczego niepotrzebna, bo o ruchanko łatwo.

Peter Ustinov

25

Burzowy napisał/a:

Spokojnie Burzowy. I tak już jesteśmy dla niej mizoginami bo nie zgadzamy się z marskistowskim mainstreamem. Każdy kto ma odmienne zdanie od panującego dyskursu będzie piętnowany. Tak działa ten lewicowy totalitarny system. Sam wiesz, że UE coraz bardziej zaczyna przypominać bolszewie Lenina.

Są siły, które manipulują jedną jak i druga stroną. Chcą zasiać ziarno niezgody i nienawiści pomiędzy kobietami i mężczyznami. Tak samo jak to zrobili w czasie wielu rewolucji. Sam widziałeś albo jesteś feminista albo giń. Oj pardon. Jesteś wtedy szowinistą. Widzisz jakie to proste. W czasach wyzwalania chłopów i robotników też tak było. Wiadomo jak to się skończyło dla chłopów no robotników rewolucjonistów.

26

Mordimer napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Spokojnie Burzowy. I tak już jesteśmy dla niej mizoginami bo nie zgadzamy się z marskistowskim mainstreamem. Każdy kto ma odmienne zdanie od panującego dyskursu będzie piętnowany. Tak działa ten lewicowy totalitarny system. Sam wiesz, że UE coraz bardziej zaczyna przypominać bolszewie Lenina.

Są siły, które manipulują jedną jak i druga stroną. Chcą zasiać ziarno niezgody i nienawiści pomiędzy kobietami i mężczyznami. Tak samo jak to zrobili w czasie wielu rewolucji. Sam widziałeś albo jesteś feminista albo giń. Oj pardon. Jesteś wtedy szowinistą. Widzisz jakie to proste. W czasach wyzwalania chłopów i robotników też tak było. Wiadomo jak to się skończyło dla chłopów no robotników rewolucjonistów.

Haha, oczywiście. Teraz róbcie z siebie ofiary. Oj biedni chłopcy. Nie najlepiej na każdym kroku podkreślać te różnica, zwłaszcza te na niekorzyść kobiet, a na korzyść patriarchatu ;)

Peter Ustinov

27

Nie_samica napisał/a:
Mordimer napisał/a:
Burzowy napisał/a:

Haha, oczywiście. Teraz róbcie z siebie ofiary. Oj biedni chłopcy. Nie najlepiej na każdym kroku podkreślać te różnica, zwłaszcza te na niekorzyść kobiet, a na korzyść patriarchatu ;)

W cywilizacji białego człowieka nie ma już od dawna patriarchatu. Jest za to matriarchat. Aha a co do zarzutów robienia z siebie ofiary. A co nam mężczyznom nie wolno? Tylko kobietom wolno ? To mamy te równouprawnienie i możemy sobie ponarzekać jak kobiety czy może mężczyzna ma być mężczyzną jak to w patriarchacie bywało ?

28

Mordimer napisał/a:
Nie_samica napisał/a:
Mordimer napisał/a:

W cywilizacji białego człowieka nie ma już od dawna patriarchatu. Jest za to matriarchat. Aha a co do zarzutów robienia z siebie ofiary. A co nam mężczyznom nie wolno? Tylko kobietom wolno ? To mamy te równouprawnienie i możemy sobie ponarzekać jak kobiety czy może mężczyzna ma być mężczyzną jak to w patriarchacie bywało ?

Nie prowokuj, bo zaraz napiszę posta o wszystkich dowodach, że mamy patriarchat. A w tym jestem mistrzynią xD
Można narzekać, to nie ma płci. Ale jak jest na co. To trochę jak byś kogoś pobił i narzekał jak Ty masz źle, bo mają do Ciebie pretensje, choć ten pobity walczy o życie w szpitalu.

Peter Ustinov

29

Nie_samica napisał/a:
Mordimer napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

Nie prowokuj, bo zaraz napiszę posta o wszystkich dowodach, że mamy patriarchat. A w tym jestem mistrzynią xD
Można narzekać, to nie ma płci. Ale jak jest na co. To trochę jak byś kogoś pobił i narzekał jak Ty masz źle, bo mają do Ciebie pretensje, choć ten pobity walczy o życie w szpitalu.

Co za bełkot. Będę raportował twoje posty za troling. Już Ci Ela napisała w innym temacie, że jesteś teoretyczką.  Przeczytaj sobie tematy o zdradach. Nawet ten ostatni na ponad 700 postów. Wtedy zobaczysz ten twój mityczny patriarchat. A skoro chcesz walczyć z tym demonicznym patriarchatem to dlaczego nie jedziesz do Azji, Afryki albo Ameryki południowej ?

30

Mordimer napisał/a:
Nie_samica napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Co za bełkot. Będę raportował twoje posty za troling. Już Ci Ela napisała w innym temacie, że jesteś teoretyczką.  Przeczytaj sobie tematy o zdradach. Nawet ten ostatni na ponad 700 postów. Wtedy zobaczysz ten twój mityczny patriarchat. A skoro chcesz walczyć z tym demonicznym patriarchatem to dlaczego nie jedziesz do Azji, Afryki albo Ameryki południowej ?

Ty chyba nie wiesz czym jest patriarchat :) I to, że gdzieś jest gorzej nie znaczy, że tu jest dobrze i mamy to akceptować. Ja mieszkam tu i tu chciałabym równości. Żeby płace były równe, żeby nie było podwójnych standardów, by kobiety nie były traktowane jak obiekty seksualne, by bycie słabym nie oznaczało bycie kobiecym czyli ci*pą, a bycie silnym, zaradnym nie oznaczało mieć jaj. By to co męskie nie miało większej wartości niż to co kobiece. By nie było społecznego przyzwolenie na seksizm, molestowanie ( również werbalne) by w każdym wymiarze płcie były równe.

Peter Ustinov

31

LOL. Skoro nie chcesz aby kobiety nie były traktowane jak obiekty seksualne co zresztą popieram to sama im to powiedz. Zwłaszcza tym karynom z Tindera i Instagrama.

32

Mordimer napisał/a:

LOL. Skoro nie chcesz aby kobiety nie były traktowane jak obiekty seksualne co zresztą popieram to sama im to powiedz. Zwłaszcza tym karynom z Tindera i Instagrama.

To działa odwrotnie. One to robią, bo widzą te wszystkie reklamy, teledyski, widzą, że to dla mężczyzn w kobietach najważniejsze.
Mówię też o wszelkich świerszczykach typu play boy, klubach go - go czy prostytucji. Toksyczna męskość jest wspierana, bo tam gdzie jest kasa nie ma żadnych zasad.

Peter Ustinov

33 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2019-03-14 07:30:16)

Nie_samica napisał/a:

One to robią, bo widzą te wszystkie reklamy, teledyski, widzą, że to dla mężczyzn w kobietach najważniejsze.

Bidulki. Dla portek gotowe zrobić wszystko, więc trzeba zrobić tak, żeby portki myślały inaczej, to wtedy i te bidulki zaczną myśleć :D
A przypadkiem nie powinno być na odwrót? Jak bidulki zaczną myśleć, to i portki zmienią zdanie.

Następna nawiedzona.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

34

santapietruszka napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

One to robią, bo widzą te wszystkie reklamy, teledyski, widzą, że to dla mężczyzn w kobietach najważniejsze.

Bidulki. Dla portek gotowe zrobić wszystko, więc trzeba zrobić tak, żeby portki myślały inaczej, to wtedy i te bidulki zaczną myśleć :D

Następna nawiedzona.

No nawiedzona, bo nie widzę we wszystkim winy kobiet. Bo znam prawa rynku i, że to popyt generuje podaż. Więc to mężczyźni powinni się zmienić i przestać myśleć główką, a zacząć głową. Jak zaczną to kobiety zamiast tyłka na insta będą sięgały po książki. Gdyby to dla mężczyzn się liczyło... A nie, że tracą głowę widząc kawałek tyłka czy piersi.

Peter Ustinov

35

Nie_samica napisał/a:
santapietruszka napisał/a:
Nie_samica napisał/a:

Następna nawiedzona.

No nawiedzona, bo nie widzę we wszystkim winy kobiet. Bo znam prawa rynku i, że to popyt generuje podaż. Więc to mężczyźni powinni się zmienić i przestać myśleć główką, a zacząć głową. Jak zaczną to kobiety zamiast tyłka na insta będą sięgały po książki. Gdyby to dla mężczyzn się liczyło... A nie, że tracą głowę widząc kawałek tyłka czy piersi.

Jak jedynie walisz faceta gołym cyckiem albo tyłkiem w oko, to się nie dziw, że Cię traktuje wyłącznie jak obiekt seksualny. Tyle ode mnie w tym temacie.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

36

Nie_samica napisał/a:
Mordimer napisał/a:

To działa odwrotnie. One to robią, bo widzą te wszystkie reklamy, teledyski, widzą, że to dla mężczyzn w kobietach najważniejsze.
Mówię też o wszelkich świerszczykach typu play boy, klubach go - go czy prostytucji. Toksyczna męskość jest wspierana, bo tam gdzie jest kasa nie ma żadnych zasad.

Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Jak zwykle winni są mężczyźni. Słuchaj nikt takim kobietom nie każe świecić dupą i cyckami na portalach społecznościowych i randkowych. Nikt im nie każe robić glonojadów. Same z chęci atencji to robią. Rozbudzają pożądanie wśród mężczyzn a potem mają ptetensje, że mężczyźni chcą tylko jednego. Jakoś są kobiety, które nie są ekshibicjonistkami i potrafią wrzucić normalne zdjęcie.

Jak ktoś chce chwalić się swoją figurą to niech to robi. Tylko potem niech nie ma do nikogo pretensji.

Nie tylko z atencji księżniczki tak postępują.
Również z tego, że po prostu lubią i chcą chwalić się swoim ciałem i życiem. Mają do tego warunki. A zakompleksione feministki już zablokowały młodym studentkom możliwość dorobienia sobie jako hostessy w formule 1.

37

Mordimer napisał/a:
Nie_samica napisał/a:
Mordimer napisał/a:

Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Jak zwykle winni są mężczyźni. Słuchaj nikt takim kobietom nie każe świecić dupą i cyckami na portalach społecznościowych i randkowych. Nikt im nie każe robić glonojadów. Same z chęci atencji to robią. Rozbudzają pożądanie wśród mężczyzn a potem mają ptetensje, że mężczyźni chcą tylko jednego. Jakoś są kobiety, które nie są ekshibicjonistkami i potrafią wrzucić normalne zdjęcie.

Jak ktoś chce chwalić się swoją figurą to niech to robi. Tylko potem niech nie ma do nikogo pretensji.

Nie tylko z atencji księżniczki tak postępują.
Również z tego, że po prostu lubią i chcą chwalić się swoim ciałem i życiem. Mają do tego warunki. A zakompleksione feministki już zablokowały młodym studentkom możliwość dorobienia sobie jako hostessy w formule 1.

Masz sam odpowiedź na to dlaczego nazywam Was mizoginami. Bo tylko mizogin uważa jedną z najlepszych decyzji w walce z kulturą seksualizujacą kobiety za coś złego. I feministki tego zakazały bo hehe zazdroszczą. To jest taka ignorancja i brak szacunku, że to się we łbie nie mieści. Bo jasne, te wszystkie feministki, gdyby były atrakcyjne, to by pierwsze leciały wypinać dupę.

Nie widzą nic złego, że jedyną rolą tych dziewczyn było to, żeby się facetom podobać. Panowie się ścigają, a one sa seskownym dodatkiem i pomachają sobie flagą. No bo czemu nie? Same chciały to wszystko gra, ale o tym, że to wpływa na postrzeganie kobiet i robi z nich przedmioty zamiast podmiotów to już nie pomysłał. Zwłaszcza, że wyżej pisał, że jest przeciwny seksualizacji xDDD

Tak winni są mężczyżni, że na to lecą, że za to płacą, że widzą w kobietach wartość seksualną przez co kobiety, zwłaszcza młode atakowane zewsząd tym przekazem sama w to wierzą, że im będzie seksowniejsza tym bardziej wartościowa. Stąd kompleksy, zaburzenia odżywiania, niskie poczucie własnej wartości, a nawet zarobki, bo młode dziewczyny za młodu zamiast się uczyć to skupiają się na likach na insta.

Peter Ustinov

38 Ostatnio edytowany przez Mordimer (2019-03-14 08:10:41)

Po pierwsze dziewczynko to przestań manipulować moimi wpisami. Chyba jasno się wyraziłem, że jestem przeciwny ale nie zabraniam kobietom rozbierania się na portalach. W przeciwieństwie do ciebie komunistko szanuje wolną wolę kobiet. Niech robią sobie co chcą ze swoim ciałem. Nic mi do tego.

Po drugie to masz pretensje, że mężczyźni odczuwają pożądanie do ładnej kobiety. Powiedz mi co robiłaś na lekcjach biologii, hmm ? Taka jest natura mężczyzn i nic z tym nie zrobisz. Miej pretensje do natury. Świata nie zmienisz. Nie jesteś pępkiem świata. To ty musisz grać tak jak natura Ci każe. Takie są zasady tej gry. Musiałabyś zabić wszystkich mężczyzn albo ich wykastrować aby zrealizować swoje chore wizje.

Posty [ 1 do 38 z 219 ]

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018