Canarios v. serdeczna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Canarios v. serdeczna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez canarios (2018-11-17 18:21:39)

Temat: Canarios v. serdeczna

Tu ewentualna kontynuacja "naszego wątku".

Ty nie rozumiesz niczego. Przeznaczasz wszystko tak, by twoje było na wierzchu ale nie czytasz że zrozumieniem.

Mój były chłopak na oczatku nie był dupkiem. Wydawał się być właśnie spokojny, dobry itd. I to mnie przyciągnęło do niego. Z czasem pokazał jaki jest, zachowywał się tak jak m.in. dziewczyna autora, więc nie dziwię  się że autor czuję
się zle. Byłmpleksiony i odreagowywał na mnie. Wcale nie leciałam na jego zakompleksione oblicze. To co robił było chore i dlatego mnie to niszczylo i się wypisałam z tej relacji. Każdy z nas bez względu na płeć ma złe doświadczenia w związkach i to nie ma nic wspólnego z "leceniem na dupków". Nie widzisz różnicy?

Chłopak mnie nie szanował więc odeszłam, nie leciałam do niego ja ćma bo mnie nie szanowanie nie pociąga tak jak ty to się starasz nam kobietom tu udowodnić.

Usunęłam te informacje bo wiedziałam że to źle zinterpretujesz i wołam uniknąć tej głupiej przepychanki na słowa ale jak widać nie myliłam się i proszę, uderz w stół a nożyce się odezwą. Krótko mówiąc trafiłam na takiego chłopaka jak ty a on okazal się nienormalny. Teraz poznałam cudownego chłopaka, jest o wiele przystojniejszy niż tamten, przy obecnym uwierzyłam w sobie na nowo, on mnie uskrzydla, jest inteligenty i zabawny. Nie szufladkuje ludzi i kobiet rzece wszystkim. I jest pewny siebie! Rozumiesz? To w tym tkwi cudowność relacji. I on też miał wcześniej jedno złe doświadczenie z jakąś wariatką i co? Oto znaczy że leci na wariatki? Ty zdajesz się nie rozumieć wielu rzeczy. Tak więc jak mówiłam, twoje teorie są do kitu. Zwiążesz się z kimś kiedyś to zrozumiesz, teraz możesz odbijać piłeczkę do usranrj śmierci a i tak nic nie zrozumiesz

Ten mój były skończył marnie zresztą. Dziś śmieje się z tego, bo on mnie już w ogóle nie obchodzi, w ogóle nie równa się z moim narzeczonym.

Przepraszam za offtop, ale gdy ktoś mi wmawia nieprawdę na mój temat to trudno być obojętną, ale niech Canarios myśli ciebie co chce. To ja jestem w szczęśliwym związku a nie o więc jemu pozostaje samotny sobotni wieczor przed kompem na forum. Pozdrowienia Canarios ;-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Canarios v. serdeczna

Ja już wszystko powiedziałam

3

Odp: Canarios v. serdeczna
serdeczna napisał/a:

Ja już wszystko powiedziałam

Jak to się stało,że ty trafilaś na doopka a on trafił na wariatkę? Wg mnie dlatego,że ani ty nie rozumiesz działania facetów ani on zachowań kobiecych i zawsze będą co najmniej jakieś nieporozumienia w kontaktach damsko-męskich wynikające z różnic płci. Ty ,żeby być sobą, być kobieca musisz być emocjonalna a ten twój aktualny pewnie tego nie wie i na razie zachowuje się tak,żeby ciebie nie utracić i ty również by go nie utracić, bo oboje macie złe doświadczenia po poprzednich relacjach i to jest naturalne w takim przypadku. Będziecie się dusić w ten sposób i za jakiś czas odkryjecie swoje karty i ty nawet nie będziesz świadoma dlaczego jest źle. W gruncie rzeczy poprzednie związki padły nie dlatego,że ktoś był toksyczny tylko dlatego,że nie umiał kochać( to jest zawsze facet), co by oznaczało, że twoj aktualny facet nie umiał kochać. Może to,że się o ciebie troszczy i mówi,że tęskni nie oznacza,że nie kocha,ale poczekaj aż nastąpi prawdziwy test jego miłości a się przekonasz. Nie wiem co to miałoby być,ale dopóki motylki latają świat jest kolorowy. Jak opadną będziesz wiedzieć.

4

Odp: Canarios v. serdeczna

Kończę te żałosną rozmowę, jesteś komiczny tongue Aż musiałam to przeczytać mojemu P. Się uśmialiśmy ^_^ Idź do klubu dziś sobota napij się a nie cudzym życie analizujesz wink

5

Odp: Canarios v. serdeczna
serdeczna napisał/a:

Kończę te żałosną rozmowę, jesteś komiczny tongue Aż musiałam to przeczytać mojemu P. Się uśmialiśmy ^_^ Idź do klubu dziś sobota napij się a nie cudzym życie analizujesz wink

A to świetnie,że się śmiejecie póki jeszcze jesteście razem! Trzeba było mu pokazać te wpisy kiedy byłaś nerwowa i zionęłaś nienawiścią do facetów. Ciekawe czy byłoby mu również do śmiechu? Widzisz jak łatwo ciebie rozszyfrować. Jak ci przejdzie to daj znać, w końcu twój chłopak też nie będzie znosił twoich fochów zbyt długo.

6 Ostatnio edytowany przez serdeczna (2018-11-17 19:22:17)

Odp: Canarios v. serdeczna

Ja pi...le :D Ty tak na serio? Mój ukochany wie co piszę bo mu pokazuje o czym tu piszemy i on uważa że jesteś żałosny... Tyle w temacie :P Ewidentnie brakuje ci kobiety w życiu. Powodzenia w poszukiwaniach :P

Ja zionę nienawiścią do takich frajerów jak Ty, bo mi takich żal, pewnych siebie i normalnych uwielbiam, dlatego z takim niedługo wezmę ślub, a takiego frajera jak ty już dawno kopnęłam w cztery litery ;)

7 Ostatnio edytowany przez canarios (2018-11-17 19:39:12)

Odp: Canarios v. serdeczna
serdeczna napisał/a:

Ja pi...le big_smile Ty tak na serio? Mój ukochany wie co piszę bo mu pokazuje o czym tu piszemy i on uważa że jesteś żałosny... Tyle w temacie tongue Ewidentnie brakuje ci kobiety w życiu. Powodzenia w poszukiwaniach tongue

Ja zionę nienawiścią do takich frajerów jak Ty, bo mi takich żal, pewnych siebie i normalnych uwielbiam, dlatego z takim niedługo wezmę ślub, a takiego frajera jak ty już dawno kopnęłam w cztery litery wink

On przy tobie musi mówić,że jestem żałosny. Przecież nie powie,że trochę mam rację, bo by cię uraził i ślub by był pod znakiem zapytania. Czyżby on był takim potakiwaczem " tak, kochanie, będzie jak chcesz"? Pewnych siebie i normalnych uwielbiasz? Co za sprzeczność, bo ja taki jestem!
P.S. Niewątpliwie masz niezły temperament tylko czy on o tym wie czy dalej ukrywasz to w tajemnicy aż do ślubu?

8 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-11-17 19:45:39)

Odp: Canarios v. serdeczna

Canarios, jakim Ty musisz być biednym, zakompleksionym, sfrustrowanym człowieczkiem... a kobiety to znasz chyba tylko z tego, co wyczytasz w internecie, mężczyzn zresztą chyba też big_smile ...współczuję Ci smile

9

Odp: Canarios v. serdeczna
canarios napisał/a:
serdeczna napisał/a:

Ja pi...le big_smile Ty tak na serio? Mój ukochany wie co piszę bo mu pokazuje o czym tu piszemy i on uważa że jesteś żałosny... Tyle w temacie tongue Ewidentnie brakuje ci kobiety w życiu. Powodzenia w poszukiwaniach tongue

Ja zionę nienawiścią do takich frajerów jak Ty, bo mi takich żal, pewnych siebie i normalnych uwielbiam, dlatego z takim niedługo wezmę ślub, a takiego frajera jak ty już dawno kopnęłam w cztery litery wink

On przy tobie musi mówić,że jestem żałosny. Przecież nie powie,że trochę mam rację, bo by cię uraził i ślub by był pod znakiem zapytania. Czyżby on był takim potakiwaczem " tak, kochanie, będzie jak chcesz"? Pewnych siebie i normalnych uwielbiasz? Co za sprzeczność, bo ja taki jestem!
P.S. Niewątpliwie masz niezły temperament tylko czy on o tym wie czy dalej ukrywasz to w tajemnicy aż do ślubu?

Nie, on niczego nie musi. To raczej on mi mówi, zebym już dała sobie spokój z tym walikoniem, i zostawiła ten telefon bo musimy już wychodzić z domu. Także ten tego, miłego wieczoru przed kompem tongue

10

Odp: Canarios v. serdeczna
santapietruszka napisał/a:

Canarios, jakim Ty musisz być biednym, zakompleksionym, sfrustrowanym człowieczkiem... a kobiety to znasz chyba tylko z tego, co wyczytasz w internecie big_smile ...współczuję Ci smile

Zgadza się!Dodałbym jeszcze,że nie jestem wegetarianinem a pietruszkę wrzucam do wrzątku,żeby się szybciej ugotowała. Apage satana!

11

Odp: Canarios v. serdeczna
serdeczna napisał/a:
canarios napisał/a:
serdeczna napisał/a:

Ja pi...le big_smile Ty tak na serio? Mój ukochany wie co piszę bo mu pokazuje o czym tu piszemy i on uważa że jesteś żałosny... Tyle w temacie tongue Ewidentnie brakuje ci kobiety w życiu. Powodzenia w poszukiwaniach tongue

Ja zionę nienawiścią do takich frajerów jak Ty, bo mi takich żal, pewnych siebie i normalnych uwielbiam, dlatego z takim niedługo wezmę ślub, a takiego frajera jak ty już dawno kopnęłam w cztery litery wink

On przy tobie musi mówić,że jestem żałosny. Przecież nie powie,że trochę mam rację, bo by cię uraził i ślub by był pod znakiem zapytania. Czyżby on był takim potakiwaczem " tak, kochanie, będzie jak chcesz"? Pewnych siebie i normalnych uwielbiasz? Co za sprzeczność, bo ja taki jestem!
P.S. Niewątpliwie masz niezły temperament tylko czy on o tym wie czy dalej ukrywasz to w tajemnicy aż do ślubu?

Nie, on niczego nie musi. To raczej on mi mówi, zebym już dała sobie spokój z tym walikoniem, i zostawiła ten telefon bo musimy już wychodzić z domu. Także ten tego, miłego wieczoru przed kompem tongue

Przyjemniaczek! Czy tobie też sadzi takie komplementy? No właśnie a ty sie nie słuchasz i wolisz gadać z jakimś sfrustrowanym frajerem,doopkiem i toksykiem. Ciekawe jak długo wytrzyma twój chłopak takie ignorowanie? Tylko pamiętaj,żeby takich rzeczy nie robić podczas nocy poślubnej, bo po weselu może być stypa.

12

Odp: Canarios v. serdeczna

Bardzo przepraszam, szanowny Autorze. Mam pytanie w kwestii regulaminowej.
Czego tyczy się ten watek ?

13

Odp: Canarios v. serdeczna

Ojej imprezka mnie ominęła hmm faaaaaak wink

Sory za offtop... ale to chyba kafejka big_smile

14

Odp: Canarios v. serdeczna
IsaBella77 napisał/a:

Bardzo przepraszam, szanowny Autorze. Mam pytanie w kwestii regulaminowej.
Czego tyczy się ten watek ?

To jest już nieistniejąca kontynuacja prywatnej dyskusji. Tu zostałem przekierowany przez moderatorkę,Olinka.
https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 5#p3392315

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Canarios v. serdeczna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024