Program do tworzenia diety - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Program do tworzenia diety

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Program do tworzenia diety

Hej dziewczyny

Od jakiegoś czasu szukam programu do tworzenia jadłospisu i drukowanej listy zakupowej, najlepiej na cały tydzień. Lubię dobrze zjeść, zresztą jak cała moja rodzina. Niestety mam już dość wymyślania z dnia nadzień co mam ugotować. Znacie jakieś programy tego typu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Program do tworzenia diety

Kojarze tylko portale dietetyczne (dedykowane odchudzaniu), które oferują takie usługi, ale wydaje mi się że dobrym pomysłem może też być wizyta u dietetyka. Koleżanka po takiej wizycie otrzymała kilkanaście menu - na jakiś czas wystarczy, a jak powtarzalność zacznie się nudzić to można wizytę powtórzyć:)

3

tak znam takie portale ale, nawet miałam tam dietę ale to była masakra.

4

Ulubione słodycze?
Myślę, że wszystko, co nie przylepia się do moich wąsów.
Z tego względu, pączki zamawiam bez posypki.
Bowiem, zgodzę się z tym, że bez upaćkania się, tego niezdrowego, acz pysznego ciasta, nie da się zjeść. smile

facet po przejściach

5

Najlepszą dietę i tak ustala dietetyk, a nie jakiś program który ma zakodowane algorytmy.

6

Zdobyć wiedzę, nauczyć się liczyć makro i samemu robić. Wykonanie ww. Punktów nie zajmuje dużo czasu, a daje dużo.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Program do tworzenia diety

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018