Zegarek.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Zegarek..

Witam.. nigdy bym nie pomyślała ze będę zwracać się do was o pomoc.. lub radę..
Jestem z facetem od roku,dostałam na święta w tym roku zegarek micheal kors i pierścionek od mojego faceta.. ale to mniejsza z tym..
Okazało się ze on cały czas lubi jednej dziewczyny zdjęcia obojętnie co by to było...,Jak to my kobiety w dałam się w własne śledztwo znalazłam ja na Facebook i oczywiście okazało ze tam tez są znajomymi... przeglądać jej zdjęcia znalazłam tam identyczny zegarek i pierścionek,aż sama się przeraziłam... jest jeszcze coś... na jej zdjęciach była jego mama...
Nie wiem czy on poprostu chce mnie do niej upodobnić?,żebym mu przypominala ja ? I dlatego mi kupuje te same prezenty?..

Niestety nie wiem co mam myśleć ! Nie wiem czy oszalałam czy coś w tym jest ?
Mam nadzieje ze pomożecie !

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zegarek..
Anna111289 napisał/a:

Witam.. nigdy bym nie pomyślała ze będę zwracać się do was o pomoc.. lub radę..
Jestem z facetem od roku,dostałam na święta w tym roku zegarek micheal kors i pierścionek od mojego faceta.. ale to mniejsza z tym..
Okazało się ze on cały czas lubi jednej dziewczyny zdjęcia obojętnie co by to było...,Jak to my kobiety w dałam się w własne śledztwo znalazłam ja na Facebook i oczywiście okazało ze tam tez są znajomymi... przeglądać jej zdjęcia znalazłam tam identyczny zegarek i pierścionek,aż sama się przeraziłam... jest jeszcze coś... na jej zdjęciach była jego mama...
Nie wiem czy on poprostu chce mnie do niej upodobnić?,żebym mu przypominala ja ? I dlatego mi kupuje te same prezenty?..

Niestety nie wiem co mam myśleć ! Nie wiem czy oszalałam czy coś w tym jest ?
Mam nadzieje ze pomożecie !

Wkradła mi się pewna niespójność - napisałaś "okazało się, że on cały czas lubi jednej dziewczyny zdjęcia, co by to nie było", a potem, że przeprowadziłaś własne śledztwo. Skąd wiedziałaś, że on lajkuje jej zdjęcia, jeśli dopiero potem znalazłaś ją na FB i prześwietliłaś profil?

Pomijając jednak ten szczegół, to osobiście znam kobietę, która za wszelką cenę próbuje upodobnić się do innej osoby, a ze słyszenia znam sytuacje, kiedy ktoś znajduje sobie ideał dla siebie nieosiągalny (osoba nie jest w ogóle kimś zainteresowana lub związek został zakończony), dlatego usiłuje mieć obok siebie choć namiastkę swojego 'marzenia'. Oczywiście może być inaczej, ale nie wykluczałabym, że Twoje podejrzenia są słuszne.

Jeśli oni są znajomymi, a na zdjęciach jest jego mama, to kim dla niego jest ta dziewczyna?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

Zdjęcia które on lubi są na instagramie.. i jej nazwisko również..
Nie wiem czy mam walić prosto z mostu i pogadać z nim czy...

Reklama

4

Jako facet uważam , że to upodobnienie ciebie do niej za sprawa zegarka i pierscionka niee odpada . A wiadomo co to za laska ? Koleżanka z pracy ? Z dawnej klasy ? Maja kontakt ze soba ? Może głupia idea ale może taki zestaw był w atrakcyjnej cenie gdzies

5

Zna jego mamę ale narazie tylko to wiem..
Będę gadać z nim jutro na ten temat...
Co dalej robić ?,jeśli kupuje mi identyczne prezenty ? Zadaje pytania czemu tego zegarka nie noszę?

Reklama

6

Usiądź pogadaj na spokojnie. Nie naskakuj na niego , nie obwiniaj o nie wiadomo co . Tylko na luzie zapytaj kim jest pani o nazwisku XXX. A tym czasem wyluzuj i sie nie zamartwiaj coś czuje że się jeszcze z tego będziesz śmiać tongue

7

A i hola hola bo już go o coś posądzasz , że to ON kupił te dziewczynie takie same prezenty , tego nie wiesz . A moze byc nawet tak ze ta dziewczyna doradzila mu ten prezent wink naprawdę wyluzuj zamiast wymyslac te zle scenariusze to wymyslaj te pozytywne big_smile. Z ex albo kochanka raczej nie wrzucali by zdjec do neta . A kto wie moze to jakas jego rodzina ^^

8

Również radziłabym spokojnie zapytać. Osoba oskarżona, a tym bardziej zaatakowana, zaczyna się bronić, wtedy zwykle nic konstruktywnego z takiej rozmowy nie wynika.

Przyszła mi jeszcze do głowy opcja, że może on ma po prostu problem z kupnem prezentów, a że chciał trafić, to polegając na jej guście kopiuje dokładnie to, co ona nosi. Upodabnianie kogoś do innej osoby rzadko opiera się na takich detalach, o jakich tutaj mowa, z reguły bardziej chodzi o kolor i długość włosów, styl ubierania się czy inne tego typu rzeczy.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

9

Jeżeli on powie mi ze to jego ex.. no to raczej próbuje mnie upodobnić do niej przez nawet głupi zegarek?..
I nie osądzam nikogo jak narazie...

10

Wątpie zeby w taki sposob probowal cie upodobnic

11

Może zawsze zacząć od tego zegarka tylko... a zaś włosy,ciuchy..itp

12

Czekaj, czekaj...sprawdzasz faceta i obcą Ci kobietę, bo on LAJKUJE jej zdjęcia i już masz problem? Aha. Nie, no fajnie. Już samo to sprawdzanie jest dziwne, ale niech będzie. Oto następujące opcje:
- Kobieta z jego rodziny
- Przyjaciółka od lat
- Była dziewczyna
- Kochanka

Nie wiem co jest przerażającego w tym, że dostałaś taki sam zegarek jak on. Może kupił 1 a drugi był gratis? Albo dostał jeden, a drugi kupił wcześniej, albo dostał w pracy (kwestia tego gdzie pracuje) jako "upominek" albo podziękowania od firmy etc, etc, etc, etc.
A może po prostu - zobaczył ten zegarek u niej i kupił Ci taki sam? Nie dorabiaj sobie sama filozofii.

13

Anna111289 napisał/a:

Może zawsze zacząć od tego zegarka tylko... a zaś włosy,ciuchy..itp

No dobrze, ale nawet gdyby nakłaniał Cię do zmiany koloru, długości włosów czy stylu ubierania się, to przede wszystkim Ty nic NIE musisz.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018